11 найбільших міфів у фітнесі, в які пора перестати вірити
01.05.2019 440 0 newsdaily.org.ua

11 найбільших міфів у фітнесі, в які пора перестати вірити

В закладки

11 найбільших міфів у фітнесі, в які пора перестати вірити

© Nathan Cowley/Pexels

Якщо ви з тих людей, які воліють відвідувати спортзал, то, ймовірно, знаєте багато про тренуваннях і про те, як вони впливають на ваше тіло. Popsugar розповідають про поширених міфів у фітнесі.

Вміст матеріалу

Міфи в фітнесі: 11 поширених тверджень

Перш ніж годинами займатися в тренажерному залі, перегляньте цей список. Впевнені, що ви дізнаєтеся багато нових фактів.

1. Кардіо — єдиний спосіб спалювати жир

Це правда, що кардіо (ходьба, біг, стрибки зі скакалкою) спалює калорії. Також вірно, що ви повинні включити кардіо у свій план по зниженню ваги, якщо ви намагаєтеся позбутися від зайвих сантиметрів. Але це лише перша частина пазла.

«Кардіо — не єдиний спосіб спалювати жир. Цього також можна досягти за допомогою силових тренувань», — каже сертифікований тренер Ешлі Стюарт. Вона пояснила, що, оскільки м'язова тканина спалює більше калорій у вашому тілі, ніж жир в стані спокою (вашому організму потрібно більше енергії для підтримки м'язової тканини), ви будете продовжувати спалювати калорії, якщо ви наростити м'язову масу.

2. Скручування допомагають отримати прес

Якщо ви робите нескінченні скручування в пошуках кубиків, настав час змінити свою стратегію. Це не тільки не дасть вам результати, які ви шукаєте, але й обмежить кількість основних м'язів, з якими ви працюєте.

Щоб отримати прес, ви повинні змінити композицію тіла, зменшивши жир і наростивши м'язову масу. Щоб зробити це зміна, ви повинні поєднувати кардіо з вправами з обтяженнями. Також не забувайте про правильне харчування.

3. Вправи допомагають скинути вагу

Вправи є ключовою частиною будь-якої програми по зниженню ваги. І не можна заперечувати, що кардіо і силові тренування допоможуть вам спалити калорії і наростити м'язову масу. Але все зводиться до вашої дієті.

В середньому людина може спалити близько 300 калорій за тренування, але цього недостатньо, щоб врівноважити переїдання. Таким чином, щоб побачити результати, вам дійсно потрібно переглянути свій раціон.

© Pixabay/Pexels

4. Тренування з обтяженнями перетворюють жир і м'язи

Можливо, ви колись чули, що силові тренування перетворюють жир в м'язи. Хоча додавання м'язів може привести до того, що він замінить жирові запаси на вашому тілі, але це не зовсім так. М'язи і жир дуже різні типи тканин. Ми не можемо перетворити одне в інше.

5. М'язи перетворюються в жир, якщо ними не користуватися

Подібно до того, як жир чарівним чином не перетворюється в м'язи, м'язи не перетворюються в жир, якщо їх не використовувати.

Коли ми припиняємо використовувати певні м'язи, вони атрофуються, але процес накопичення жиру існує незалежно і є способом збереження енергії для майбутнього використання нашим тілом. М'язи можуть скорочуватися, якщо вони не використовуються, і жир може бути отриманий або втрачений в залежності від нашого надлишку або дефіциту енергії.

Читайте також Кращі вправи для всього тіла, щоб схуднути після свят

6. Пінний ролик — найкращий спосіб зняти біль у м'язах

Використання пінного ролика є звичайним способом послабити напругу, але це не настільки чудодійний інструмент. Радимо перед тренуванням виконати розминку і підготуватися до виконання складних вправ.

© Scott Webb/Pexels

7. Ви повинні спочатку схуднути, а потім наростити м'язову масу

Якщо ви читали про перетворення людей до і після схуднення в інтернеті, ви, мабуть, знаєте, що потрібно спочатку схуднути, а потім нарощують м'язи з допомогою силових тренувань. Але це не найкращий спосіб.

«Міф про втрату жиру і нарощуванні м'язів — це просто міф», — каже сертифікований тренер Трэди Герман. Комбінація помірних кардіотренувань у поєднанні із заняттями з підняття ваги збільшить кількість жиру, яке ви спалюєте під час і після тренувань. Можна втрачати жир і нарощувати м'язи одночасно – тільки переконайтеся, що ви робите це правильно.

8. Жінки повинні робити тільки кардіо і піднімати легка вага

Якщо б ви тільки робили кардіо, то і м'язи, і жир згорали б для палива. Жінкам, які концентруються тільки на кардіо, буде дуже важко досягти бажаних результатів. Що стосується підняття дуже легких ваг, це просто дурість. М'язи реагують на опір, і якщо опір занадто легке, то не відбудеться жодних змін.

9. Вам не потрібно обмежувати себе в їжі

Якщо ви коли-небудь чули, як інструктор по фітнесу обіцяв вам на жорсткому занятті, що ви зможете насолодитися піцою після тренування. «Харчування насправді становить 80 відсотків втрати ваги», — каже Аліса Боан, сертифікований персональний тренер на FitnessTrainer.com і RealFitnessMaven. «Ви можете робити все правильно в тренажерному залі, але якщо у вас немає добре збалансованого плану харчування, ви не втратите вагу. Час відновлення, сон та правильне харчування — все це так само важливо, як і час, проведений в тренажерному залі».

Це не означає, що ви не можете насолоджуватися своєю улюбленою калорійною їжею та частуваннями час від часу. Просто не очікуйте побачити прогрес, якщо 90 відсотків вашого раціону буде складатися з нездорової їжі.

© Luis Quintero/Pexels

10. Ви можете зменшити жир в окремій частині тіла

Нескінченне виконання вправ не приведе вас до потрібного результату. Простіше кажучи, ви не можете зменшити кількість кілограмів в будь-якій області вашого тіла. Точно так само, як ви не можете впливати на те, де ваш організм зберігає страшний надлишковий жир, коли він накопичує його, ви не можете контролювати, звідки ваш метаболізм воліє отримувати його. Коли мова йде про спалювання жиру, краща ставка для вас — це програма підняття загальної маси тіла і план чистого харчування. Ви повинні втратити жир в цілому, щоб побачити прогрес на будь-якої конкретної частини тіла.

11. Підняття великої ваги псує зовнішній вигляд жінок

Багато жінок схильні дотримуватися більш легких ваг або взагалі уникати силових тренувань, побоюючись виглядати «громіздкими» і бути занадто м'язистими. Це міф, який повинен померти.

Підняття тягарів збільшує м'язову масу і знижує процентний вміст жиру в організмі, щоб призводить до підтягнутому статурі.

Поширені міфи у фітнесі можуть ввести вас в оману і нашкодити вашим тренувань. Ознайомтеся з цією інформацією, щоб налагодити свій режим занять.

6 міфів про спорт, які заважають жінкам стати краще
© jacoblund/IStock Про фітнесі існує дуже багато міфів, віра в які не дозволяє досягти хороших результатів. Цікаво, що більшість з цих помилок пов'язане з жіночими
7 міфів про тіло і здоров'я, в які пора перестати вірити
© petrenkod/iStock У сучасному світі існує безліч міфів і домислів на тему здоров'я і ваги. The Every Girl розповідає про найпоширеніші помилки, які пора перестати
6 поширених міфів про зниження ваги, які тільки заважають досягати мети
© socialmediasl444/Flickr В мережі, на жаль, нерідко поширюють міфи про схуднення. Люди в них вірять, їм слідують, в результаті їм не вдається скинути зайву вагу.
7 міфів про пресі, в які варто перестати вірити жінкам
©picjumbo.com Перш, ніж почати тренуватися, ви напевно вивчили інформацію на просторах Інтернету, проте безліч фактів про пресі є помилковими. Сьогодні ми розповімо
5 міфів про дієти, які пора перестати вірити
5 міфів про дієти, які пора перестати вірити
5 міфів про дієти, які пора перестати вірити
02.06.19 Поради про саморозвиток
© Vasyl Dolmatov/IStock Якщо ви дотримуєтеся певної дієти і намагаєтеся схуднути, вам необхідно з розумом підходити до цього процесу. Greatist розповідає про популярні
6 міфів про пресу, які тільки заважають подружитися з бажаними кубиками
© Nikolas_jkd/IStock Рельєфний прес – це одна із самих бажаних, але важкодосяжних цілей у фітнесі. Часто навіть дійсно старанна робота в залі не приносить ніяких