8 помилок, які заважають ефективно прокачувати м'язи
06.04.2019 688 0 newsdaily.org.ua

8 помилок, які заважають ефективно прокачувати м'язи

В закладки

8 помилок, які заважають ефективно прокачувати м'язи

© Tegati/IStock

Метою тренування є нарощування м'язів, що в кінцевому підсумку допоможе вам спалити більше жиру і втратити більше ваги. Але буває і так, що ви займаєтеся на повну силу, але результату все одно не бачите. Можливо, ви робите одну з наступних помилок, які призводять до втрати м'язової маси:

Ви робите дуже багато кардіо

© Mina3686/IStock

Багато хто помилково вважають, що посилені кардіотренування – кращий спосіб позбутися від зайвої ваги. Але шанси втратити м'язову масу (а не жир) великі, особливо, якщо ви робите кардіо занадто часто і при цьому мало їсте. Якщо ви спалюєте занадто багато калорій під час кардіо, ви позбавляєте своє тіло поживних речовин, необхідних йому для нарощування м'язів. Якщо у вас немає «палива» у вашому тілі, ви починаєте катаболизировать м'язи для енергії.

Ви різко скоротили кількість споживаних калорій

Коли ви хочете схуднути, ви думаєте про те, як почати їсти менше, але з-за цього скорочення споживаних калорій, ваше тіло може позбутися енергії, яка йому потрібна для виконання тих чи інших вправ. В результаті ваше тіло буде використовувати м'язи в якості джерела енергії, чого ні в якому разі допускати не варто.

Ви прокручуєте лише одну групу м'язів

© Tegati/IStock

Якщо ваша тренування спрямоване тільки на одну групу м'язів, з часом ви усвідомлюєте, що м'язи зовсім перестали рости. Щоб уникнути цього, потрібно виконувати вправи на опрацювання декількох груп м'язів.

Ви перетренувалися

Ми всі хочемо прискорити результат, але, як кажуть, поспішиш – людей насмішиш. У випадку з тренуваннями це ще загрожує травмами і проблемами зі здоров'ям. Якщо ви збільшите кількість повторень і сетів, ви не зможете прискорити нарощування м'язів. До того ж це може їм зашкодити. Замість цього робіть менше повторень і сетів, але збільште вагу обтяження.

Ви не розтягує тіло

© Max Nikhil Thimmayya/Pexels

Розтяжка не тільки запобігає травми, але і збільшує діапазон руху м'язів та прискорює їх відновлення. Розтяжка створює простір, необхідне вашим м'язовим волокнам, які ви намагаєтеся збільшити. Без неї ріст м'язів буде неможливий.

Ви тренуєте тільки сухожильну частину м'язів

Багато хочуть, щоб м'язів їх плечей, рук і грудної клітки виглядали на всі 100, тому вони тренують лише ці частини тіла. Чи Знали ви, що до 70 відсотків загальної мускулатури вашого тіла знаходиться на спині і ногах? Не нехтуйте цими двома важливими групами м'язів!

Ви не можете виділити достатньо часу на відпочинок

©LSOphoto/IStock

Відпочинок є ключем до зростання м'язової маси. За ніч ваше тіло відновлює м'язові волокна. Якщо ви спите недостатньо, ваше тіло буде здатне виробляти достатню кількість гормонів, необхідних для нарощування м'язів.

Ви дотримуєтеся однієї і тієї ж тренування

Якщо ви виконуєте одні і ті ж вправи протягом декількох тижнів або навіть місяців, ваше тіло звикає до них. Той, хто не збільшує робочий вагу і не додає до тренування нові елементи, не зможуть домогтися збільшення м'язової маси.

Не допускайте ці помилки, так як мова йде не тільки про нарощування м'язів, але і про вашу безпеку і вашому здоров'ї.

Читайте також: Пліометричні вправи для кращої роботи м'язів

5 помилок, які заважають вам отримати фігуру мрії
© iStock Багато потієте у тренажерному залі вже кілька місяців, але ніяк не можете скинути зайву вагу? Зверніть увагу на ці поширені помилки і ви дізнаєтесь, чому у
Чому занадто багато кардіотренувань негативно впливають на м'язову масу і схуднення
© Wand_Prapan/iStock Коли справа доходить до фізичних вправ, немає кращого способу втратити жир, ніж кардіотренування. Але чи так це насправді? Popsugar розповідають, як
7 помилок в дієті, які заважають вам схуднути
© Shutterstock Коли справа доходить до схуднення, більшість людей роблять банальні помилки, які заважають їм здобути бажану фізичну форму. Сьогодні ми розповімо вам,
Як накачати попу: міфи, які заважають вирости "п'ятій точці"
© undrey/iStock Якщо ви не знаєте, як накачати сідниці, не поспішайте засмучуватися. Насправді, це не так складно, як може здатися. Є ефективні домашні вправи для
Які міфи про схуднення все ще заважають нам добитися бажаного ваги
© JackF/iStock Ви коли-небудь замислювалися, чому, незважаючи на дієти і заняття спортом, ви все ще не можете схуднути? Kobieta. Pl знають пояснення. 5 популярних
6 міфів про спорт, які заважають жінкам стати краще
© jacoblund/IStock Про фітнесі існує дуже багато міфів, віра в які не дозволяє досягти хороших результатів. Цікаво, що більшість з цих помилок пов'язане з жіночими