10 кроків для самостійного вивчення здоров'я грудей
24.04.2019 707 0 newsdaily.org.ua

10 кроків для самостійного вивчення здоров'я грудей

В закладки

10 кроків для самостійного вивчення здоров'я грудей

© Valeria Boltneva/Pexels

Відоме прислів'я говорить: попереджений — значить озброєний. Знаючи, як правильно проводити самообстеження молочних залоз, жінки можуть зупинити біля воріт такого злісного ворога, як рак грудей.

Фактично всі дівчата старше 20 років повинні проводити даний тест раз у півроку, щоб вчасно виявити будь-які ущільнення та інші моменти, які можуть викликати підозри, і, в разі чого, відразу ж звернутися до мамолога.

© Valeria Boltneva/Pexels

Самообстеження молочних залоз краще всього проводити на 3-5 день менструального циклу, коли спадає чутливість грудей, викликана підвищеним рівнем жіночих гормонів.

Багато медики раджу проводити основний тест лежачи, оскільки в такому положенні всі тканини рівномірно розподіляються на поверхні і їх легше обстежити.

Дізнайтеся 10 простих кроків для самостійного вивчення здоров'я грудей:

Перший погляд

Для початку станьте перед великим дзеркалом, роздягнувшись до пояса і поставивши руки на стегна. Розгляньте, чи немає на вашій грудей ніяких набряків, ямочок, зморщених ділянок, а також оцініть рівномірність форми і кольору. Будь-яка зміна має викликати підозру.

Перевірка сосків

Натисніть на соски, щоб упевнитися, що з них не виділяється біла або жовта рідина. Соски повинні бути рухомими (як всередину, так і назовні), без ознак лущення.

Тепер підніміть руки вгору і проведіть перший і другий пункти самообстеження для кожної грудях ще раз.

Перевірка з боків

Розгляньте, чи немає яких-небудь змін з боків грудей. Підніміть плечі і перевірте груди ще раз.

Обстеження лежачи

Тепер можете влаштовуватися по-зручніше на ліжку або дивані. У такому положенні використовуйте ліву руку для обстеження правого боку грудей і навпаки.

© Health Save Blog

Ліва груди

Закиньте ліву руку за голову і чотирма пальцями правої руки злегка натисніть на ліву груди, виконуючи кругові рухи. Ваша мета — переконатися, що в залозі немає ніяких нерівностей або грудочок.

Вертикальні рухи

Деякі жінки воліють робити кругові, а вертикальні рухи. У будь-якому випадку вони повинні починатися від пахви збоку і від ключиці зверху, зачіпаючи всі груди повністю.

© PurelyB

Права грудь

Повторіть ті ж дослідження в положенні лежачи і на правій грудях, особливо багато уваги приділяючи зоні в пахвовій западині.

Тиск

Спробуйте натиснути на груди з трьома різними рівнями інтенсивності. Легке натиснення дозволить відчути підшкірні тканини, середня — більш глибокі тканини, а сильне — тканини, що прилягають до грудної клітки.

Мильне обстеження

Тепер нанесіть на груди мило або гель для душу, щоб вона стала слизькою. Обмацайте обидві груди знову.

Центр грудей

Коли ви помістіть пальці на середину грудей, вони повинні вільно входити всередину. Деякі жінки при цьому можуть відчути в середині грудки.

Жінкам з силіконовими імплантами також необхідно регулярне самообстеження молочних залоз — для цього лише треба знати краю чужорідного тіла.

10 кроків, як самостійно перевірити здоров'я грудей
© socialmediasl444/Flickr Жінці варто знати все про своє здоров'я і регулярно перевірятися у лікаря, проходити огляди, щоб при появі захворювань можна було б позбутися
Правила коректного догляду за областю декольте
© Valeria Boltneva/Pexels Зона декольте – те, чим можуть і люблять хвалитися дівчата і жінки різного віку. Необов'язково надягати коротку спідницю, щоб привернути до себе
Чому болять груди перед місячними: вивчаємо особливості організму
© PRImageFactory/iStock Якщо вас хвилює чому болять груди перед місячними, то вам необхідно звернути увагу на стан здоров'я. Але не панікуйте, це може бути своєрідний
Збільшення грудей: яку небезпеку в собі носять імпланти
©Pixabay Збільшення грудей – одна з найпопулярніших пластичних операцій на сьогоднішній день. Незважаючи на загальну погоню за красою та молодістю, багато дівчат не
Мамографія: що це, навіщо робити і як підготуватися
©espanarusa.com Мамографія – це рентгенівське дослідження грудей, призначене для виявлення пухлин та інших аномалій. Сайт Mayo Clinic розповів про це важливому
8 причин, чому потрібно зціджувати грудне молоко
© MAM UK LTD/Flickr Зціджування молока не є обов'язковим, але у деяких випадках воно навіть вважається необхідним. Хтось розпочинає зціджувати невелику кількість грудного