Як отримати сексуальне та спортивне тіло: 9 порад від тренера Джилліан Майклз
29.05.2019 861 0 newsdaily.org.ua

Як отримати сексуальне та спортивне тіло: 9 порад від тренера Джилліан Майклз

В закладки

Як отримати сексуальне та спортивне тіло: 9 порад від тренера Джилліан Майклз

© jacoblund/Pixabay

Звільнитеся від нескінченних безрезультативних тренувань з цими вправами від Джилліан Майклз. Good House Keeping розповідають про те, як отримати сексуальне та спортивне тіло займаючись в домашніх умовах.

Вміст матеріалу

Як отримати сексуальне та спортивне тіло: 9 порад

Ці вправи подарують вам ідеальне тіло після декількох місяців занять.

Руки: «півмісяць»

Задіяні м'язи: біцепс, ноги, прес і спина.

Виконання: візьміть гантелі в кожну руку долонями вперед, поставте ноги на ширині стегон. Відведіть праву ногу назад. Тримаючи задню ногу прямий, зігніть переднє коліно, щоб стегно було під кутом 45 градусів. Підніміть гантелі вгору і назад. Вдихніть і повільно опустіть гантелі. Потім поміняйте ноги.

Прес: «стіл»

Задіяні м'язи: руки, прес і ноги.

Виконання: сядьте на підлогу з витягнутими ногами, руки з боків. Зігніть коліна, тримаючи ноги на підлозі. Поставте руки на кілька сантиметрів позаду стегон, на ширині плечей. Вдихніть і втисніть руки і ноги, лопатки тому, як показано на рисунку. Піднімайте стегна, поки тіло не стане паралельним підлозі, як стіл. Тримаючи руки на місці, опустіть стегна. Вдихніть, повертаючись в положення стола. Зробіть три 30-секундних сету, відпочиваючи між ними.

© New Health Advisor

Прес: зворотний хрускіт

Задіяні м'язи: нижній прес.

Виконання: ляжте на спину, руки з боків, долоні повинні бути спрямовані вниз. Схрестіть ноги і підніміть їх, злегка зігнувши коліна прямо над стегнами. Розслабте шию і тримайте підборіддя на груди, дивлячись у стелю. Видихніть і, потягнувши пупок до хребта, повільно підніміть і поверніть таз вгору і назад до голови. Затримайтеся і вдихніть, повільно опускаючи стегна. Повторіть протягом 30 секунд для одного підходу, потім відпочиньте. Всього виконайте три походу.

Ноги: присідання сумо

Задіяні м'язи: сідниці, стегна і прес.

Виконання: станьте рівно, поставте ноги на ширині плечей, пальці ніг спрямовані назовні. Підтягніть пупок до хребта, руки на стегнах. Вдихніть, зігніть коліна й присядьте, тримаючи стегна паралельно підлозі. Затримайтеся в такому положенні на декілька секунд. Видихніть, повертаючись у вихідне положення.

© dolgachov/iStock

Для всього тіла: стрибки Джека в довжину

Задіяні м'язи: руки, груди, сідниці, підколінні сухожилля і прес.

Виконання: станьте рівно, розставивши ноги на ширині стегон. Виконайте стрибок у довжину: зігніть ноги в колінах і, розмахуючи руками, злетите як можна далі вперед, приземлившись на обидві ноги. Потім покладіть обидві руки на підлогу. Потім рухайтеся руками до ніг, піднімаючи стегна вгору.

Читайте також Кращі вправи для всього тіла, щоб схуднути після свят

Прес: ножиці

Задіяні м'язи: прес і нижня частина спини.

Виконання: ляжте на спину, покладіть руки під поперек. Повільно підніміть обидві ноги, поки вони не будуть перпендикулярні підлозі. Стисніть верхню частину тіла, поки плечі не відірвуться від підлоги. Потім продовжуйте рух «ножиці». Зробіть 3 підходи по 30 секунд.

© POPSUGAR Photography / Tamara Pridgett

Руки: підйом гантелей

Задіяні м'язи: спина, плечі і руки.

Виконання: станьте в планку, поставивши ноги на ширині плечей. Візьміть гантелі і підтягніть руку до грудей, потім опустіть вниз. Зробіть три підходи для кожної руки.

Сідниці: поза стільця

Задіяні м'язи: сідниці, прес і нижня частина спини.

Виконання: поставте ноги близько один до одного. Підніміть руки перпендикулярно підлозі, плечі відведіть назад. Потім зігніть коліна і затримайтеся в такому положенні на 15-20 секунд.

© Yoga Journal

Для всього тіла: берпи

Задіяні м'язи: руки, груди, сідниці, підколінні сухожилля і прес.

Виконання: присядьте і покладіть руки на підлогу. Зробіть стрибок і станьте в планку. Потім зробіть віджимання. Після поверніться в позицію присідання і підстрибніть, витягнувши руки над головою.

Тепер ви знаєте, як отримати сексуальне та спортивне тіло за допомогою простих вправ. Пам'ятайте, що результат залежить від ваших зусиль.

Чому занадто багато кардіотренувань негативно впливають на м'язову масу і схуднення
© Wand_Prapan/iStock Коли справа доходить до фізичних вправ, немає кращого способу втратити жир, ніж кардіотренування. Але чи так це насправді? Popsugar розповідають, як
Відмінна кругова тренування від тренера Джилліан Майклз
Джиліан Майклс — відомий американський фітнес-тренер, автор безлічі відео-курсів для схуднення. Ефективність програм доведено мільйонами її фанів. Вона стала знаменитою
Рекомендації по кардиотренировкам від Джиліан Майклз, з якими ви точно схуднете
© YEG Fitness Процес схуднення вимагає зміни способу життя: дефіцит калорій, тренування, режим сну, управління стресом. Тому не ефективно різко починати тренуватися, але
Божевільні тренування від Джилліан Майклз, з якими можна завжди залишатися у формі
© classpass.com Джилліан Майклз зробила собі гучне ім'я в світі спорту завдяки участі в якості тренера в американському проекті «The Biggest Loser» (українська версія —
Джилліан Майклз ділиться божевільними ефективними тренуваннями, які тримають її у формі
©julief514/iStock Джилліан Майклз — фітнес-тренер і мама двох дітей. Їй вдається завжди залишатися в прекрасній фізичній формі, не дивлячись на щільний графік і високу
5 фітнес вправ, які допоможуть оживити вашу сексуальне життя
© Jeff Lipsky Зірковий тренер Трейсі Андерсон мотивує тисячі жінок і чоловіків по всьому світу займатися спортом і вести здоровий спосіб життя. Серед її клієнтів такі