Як правильно качати прес в домашніх умовах
29.06.2019 1 069 0 newsdaily.org.ua

Як правильно качати прес в домашніх умовах

В закладки

Як правильно качати прес в домашніх умовах

© stevepb/Pixabay

Важливо знати, як правильно качати прес, щоб швидко привести себе в порядок і поліпшити зовнішній вигляд. Coach розповідають про секрети домашніх тренувань і як отримати тіло мрії самостійно.

Вміст матеріалу

Як правильно качати прес: рекомендації

© 5132824/Pixabay

Мета нижепредставленных вправ – це наповнення основних м'язів верхньої частини тіла кров'ю. Не турбуйтеся, якщо ваше тіло почне горіти – це означає, що ви на правильному шляху. Тренування починається з вправ на активізацію м'язів, потім починає працювати прес і плечі, а в кінці відбувається фіксація результату.

Виконуйте вправи, не зупиняючись. Відпочивайте 60 секунд після кожного підходу, всього їх має бути 4. Використовуйте ліжко або стілець, щоб піднімати руки і ноги.

Читайте також Як стати сертифікованим викладачем з йоги

Як правильно качати прес: вправи

© Nathan Cowley/Pexels

Ці вправи допоможуть вам швидко накачати прес в домашніх умовах.

1. Віджимання (руки на опорі)

Прийміть стійке положення, поставивши руки на опору (ліжко). Потім опускайте тіло вниз, напружуючи прес. Слідкуйте за тим, щоб спина залишалася рівною. Виконайте 15 разів.

2. Віджимання (ноги на опорі)

Ноги повинні бути підняті, можете поставити їх на ліжко або стілець. Зігніть лікті, щоб опустити тіло на підлозі. Потім поверніться у вихідне положення. Виконайте 15 разів.

© Jesica GuidoOk/Pexels

3. Перевернутий плечової прес

Покладіть ноги на ліжко, потім перемістіться так, щоб ваші руки і верхня частина тіла вирівнялися на одній лінії. Після зігніть лікті і опуститеся так низько, щоб голова практично доторкнулась до підлоги. Далі поверніться у вихідне положення. Всього зробіть 8 повторень.

4. Класичні віджимання

Поставте руки на ширині плечей. Потім зігніть лікті і опуститеся вниз. Після поверніться у вихідне положення. Виконайте 12 разів.

© Keiji Yoshiki/Pexels

5. Ізоляція біцепса

Візьміть рушник і розмістіть його під стегнами. Потім спробуйте повернути руки вгору, до плечей. Потягніть як можна сильніше, щоб збільшити напругу. Затримайтеся в такій позиції 30 секунд.

Тепер ви знаєте, як правильно качати прес в домашніх умовах. Тому наступного разу, коли вам буде лінь йти в спортзал, ви зможете виконувати вправи самостійно.

Як накачати спину будинку без заліза: техніка й вправи тренувань
©Pixabay Якщо ви займаєтеся спортом, то повинні приділяти увагу своїй спині. Вправи на м'язи спини допоможуть вам опрацювати цю частину свого тіла і добитися красивого
5 вправ, з якими ви точно почнете качати прес будинку
© picjumbo.com/Pexels У деяких немає часу відвідувати спортзал або немає можливості займатися з тренером. Це не проблема, адже існують вправи, які можна робити вдома і
Що буде, якщо качати прес кожен день – і чи потрібно це
© Nikolas_jkd/iStock Всі чоловіки і жінки хочуть домогтися рельєфу і прибрати жирок в області живота. Багато готові заради цієї мети качати прес кожен день. Але чи є
Дієві вправи для преса в домашніх умовах
Slim sporty girl doing v-ups abs workout at home. Хочете отримати ідеальний прес в домашніх умовах? Це абсолютно реально, якщо виконувати найбільш ефективні вправи на цю
3 секрету для отримання бажаного преса
@ Nikolas_jkd/IStock Прес качати так само, як і всі інші м'язи — максимум 20 повторів в 4 підходи. Звичайно ж, в цьому випадку доведеться виконувати вправу з додатковим
Як отримати ідеальний прес, тренуючись всього за 8 хвилин в день
© Nikolas_jkd/IStock Кожна дівчина мріє про ідеальний пресі, але що робити, якщо на відвідування спортзалу немає ні часу, ні грошей? Відповідь очевидна — займатися