Як правильно вибрати пляшки і соски для малюка
26.06.2019 227 0 newsdaily.org.ua

Як правильно вибрати пляшки і соски для малюка

В закладки

Як правильно вибрати пляшки і соски для малюка

© Chalabala/iStock

Необхідно знати, як правильно вибрати пляшки і соски для малюка. Це потрібно для комфортного годування дитини. Багато батьків стикаються з проблемами під час вибору, але вас це не повинно налякати, адже завдяки порадам Fatherly ви зможете зробити правильну покупку.

Вміст матеріалу

Як правильно вибрати пляшки і соски для малюка

Вам необхідно звернути увагу на багато речей, включаючи матеріал і форму предмета.

Матеріали пляшок

Багато батьків переходять на скляні пляшки з-за побоювань з приводу хімічних речовин, виявлених у пластиці. Скло може здатися непрактичним для дитини – воно важке для малюка і може розбитися, але все можна виправити за допомогою спеціального футляра.

Однак, варто знати, що відповідні служби заборонили використання бісфенолу A в дитячих пляшках, тому те, що колись викликало серйозну небезпеку, зараз не несе шкоди. При використанні будь-якого типу пластикових ємностей уникайте мікрохвиль.

Популярністю користуються кремнієві пляшки, які безпечніше пластику і міцніше скла. Є також пляшки з нержавіючої сталі, але вони коштують дорого і їх важко знайти.

Типи пляшок

Кутові пляшки зігнуті біля горлечка, що зменшує кількість повітря в соску. Але їх важко мити з-за складного дизайну. Також є пляшки одноразового використання, які продаються з пластиковими пакетами, які містяться всередині пляшки. Коли ваша дитина п'є з неї, пластик запобігає утворенню пухирців повітря (який може негативно відбитися на самопочутті малюка). Плюс вони дуже зручні, але не так екологічні, а вкладиші можуть зажадати великих витрат.

Зверніть увагу на пляшки з широким горлом, які коротше і ширше, ніж звичайні ємності. Вони також припускають використання більш широких сосок, які краще імітують форму грудей. Плюс їх легко мити.

© DragonImages/iStock

Розміри пляшок

Пляшки зазвичай мають розміри від 100 до 250 мл. Почніть з малого, коли ваша дитина з'явиться на світ і поступово збільшуйте розмір.

Читайте також Не всі підлітки мають тенденцію до тривалого життя в майбутньому, — дослідження

Матеріали сосок

Більшість сосок виготовляють з прозорого силікону. Вони гнучкі, не руйнуються при нагріванні і легко миються. Але є соски, зроблені з латексу, що може викликати алергічну реакцію у дітей з чутливою шкірою. Тому краще уникати їх.

© Halfpoint/iStock

Форми сосок

Вони призначені для імітації сосків матері і доступні в різних формах. Стандартні соски довгі і з вузькою основою, як правило, найбільше підходять для дитини. Деякі мають більш широку основу з різною довжиною насадки. Часто діти, яких годують грудьми, віддадуть перевагу більш широкі соски, але вам, можливо, доведеться поекспериментувати, щоб дізнатися перевагу вашої дитини.

Тепер ви знаєте, як правильно вибрати пляшку і соску для малюка. Пам'ятайте, що немовлята можуть бути досить обережними, тому уникайте покупки десяти однакових ємностей. Замість цього придбайте кілька різних видів.

Чому болять соски: топ-8 причин
Чому болять соски: топ-8 причин
Чому болять соски: топ-8 причин
04.05.19 Поради про саморозвиток
© Sakan Piriyapongsak/iStock Існує багато причин, чому болять соски і важливо з'ясувати це на ранній стадії, щоб уникнути наслідків. MedicalNewsToday розповідають про
18 предметів для дитини, які рекомендують досвідчені батьки
© Keekaroo/Facebook Ви зовсім недавно стали батьками і ще не встигли розібратися, що саме потрібно придбати для малюка в першу чергу? Як мінімум, не варто витрачати
Як вибрати пляшечку для годування: поради молодим мамам
© Magone/iStock Ви стали мамою! Чи готуєтеся стати? Приємні клопоти... Один з обов'язкових пунктів у списку для дитини займає пляшечка для годування. Навіть якщо ви
Як годувати з пляшечки дитини: 5 міфів, які давно варто спростувати
© LeManna/IStock Грудне вигодовування — найкращий спосіб живлення для будь-якого малюка. Але, на жаль, нерідко виникають непередбачені ситуації, коли доводиться
Кращі електричні молоковідсмоктувачі та дитячі пляшечки 2019 року для мам малюків
Якщо ви є щасливою мамою новонародженого, то вас, звичайно, цікавить питання його правильного годування. У цій статті ми розглянемо кращі дитячі пляшечки і електричні