5 причин старіння шкіри
21.06.2019 124 0 newsdaily.org.ua

5 причин старіння шкіри

В закладки

5 причин старіння шкіри

© GeorgeRudy/IStock

Жінки борються з ознаками старіння з допомогою дорогих процедур і засобів. Але забувають про повсякденні речі, які впливають на стан шкіри. Для того, щоб продовжити молодість, достатньо знати про причини старіння.

Представляємо 5 факторів, які впливають на зовнішній вигляд.

1. Ультрафіолетове випромінювання

Сонячні промені прискорюють старіння шкіри з-за того, що клітини працюють в умовах стресу і під час цього порушується їх структура. З-за агресивного впливу сонця, шкіра втрачає еластичність. Не забувайте використовувати сонцезахисний крем не тільки влітку.

© RossHelen/iStock

2. Зневоднення

Нестача води призводить до сухості шкіри, що прискорює процес старіння. Пийте більше рідини і користуйтеся засобами, які утримують вологу.

3. Токсини

Неправильне харчування, хлорована вода і лікарські засоби негативно впливають на стан шкіри. Токсини роблять шкіру в'ялою і ослабленою.

© Mukhina1/iStock

4. Стрес

Стрес впливає на нервову систему і на стан організму. Якщо ви помітили блідий колір обличчя і зморшки, можливо вам варто змінити спосіб життя. Знизити занепокоєння допомагає чай з м'ятою і заспокійливе.

5. Куріння

Думаємо, що не треба розповідати про всі негативні наслідки куріння, але основний з них – зниження еластичності шкіри. У курців сірий колір обличчя і червонуваті набряки. Постарайтеся позбутися від цієї шкідливої звички.

© Basil MK/Pexels

Читайте також Косметичні масла для шкіри, які повинні оселитися в косметичці борців зі зморшками

5 звичок, з-за яких виникає раннє старіння шкіри
© evgenyatamanenko/IStock Старості не уникнути, як би ми цього не хотіли. З роками у людей знижується вироблення колагену, з'являються зморшки, шкіра втрачає
6 міфів про антивікової косметики, в які пора перестати вірити
©vadimguzhva/iStock Як не дивно, багато жінок до цих пір мають хибне уявлення про антивікової косметики. Сьогодні ми розвіємо популярні міфи на цю тему. Міф №1: Необхідно
Як боротися зі старінням за допомогою натуральних методів
©Deagreez/IStock Коли мова йде про боротьбу за молодість шкіри, ми часто вдаємося до косметологічних процедур, забуваючи про природні методи. Боротьба зі старінням може
Корейські секрети по догляду за шкірою, які допоможуть виглядати краще
©Bernard Lee/Pexels Корейська догляд за шкірою дає дійсно приголомшливий результат і допомагає підтримувати бездоганний зовнішній вигляд. Як відомо, кореянки славляться