Як прокачати плечі: поради та вправи для чоловіків
01.06.2019 1108 0 newsdaily.org.ua

Як прокачати плечі: поради та вправи для чоловіків

В закладки

Як прокачати плечі: поради та вправи для чоловіків

©Pixabay

Якщо ви прагнете до мужньої V-подібної фігури, то вам необхідно приділити особливу увагу прокачування плечового пояса. Розповідаємо, як прокачати плечі за всіма правилами.

Як прокачати плечі

М'язи плечей по-науковому називаються дельтоидами. Складаються вони з трьох головних компонентів, кожен з яких потрібно качати по-різному. Цей комплекс вправ допоможе вам приділити увагу всім компонентам дельтоидов.

1. Жим зі штангою стоячи

©bodybuilding.com

Це базова вправа, яка дозволяє максимально використовувати принцип прогресії навантаження. Воно прекрасно підходить для початку тренування. Зробіть 3-4 сети по 6-12 рухів.

2. Тяга штанги до підборіддя

©bodybuilding.com

Плечі складаються з трьох пучків м'язових волокон: переднього, середнього і заднього. Передній пучок і передня частина середнього пучка дельтоидов виконують жимові функції, а задня частина середнього пучка і задня дельта виконують тягові функції. Тяга штанги до підборіддя дозволяє рівномірно прокачати всі ці м'язи. Виконайте 3-4 сети по 6-12 рухів.

3. Махи гантелями перед собою

©bodybuilding.com

Це вправа націлена на розвиток передніх пучків дельтоподібних м'язів. Ліктьовий суглоб повинен бути зафіксований, повинні працювати тільки плечі. Статичне навантаження лягає на трицепси, біцепси і верх грудних м'язів. Зробіть 3-4 сети по 6-12 рухів.

4. Махи гантелями в сторони

©bodybuilding.com

Це допоможе вам розвинути передні дельти. Плечі намагайтеся опустити вниз, а лікті під час махов піднімайте трохи вище зап'ястя, так, щоб великий палець був унизу, а мізинець – зверху. Виконайте 3-4 сети по 6-12 рухів.

5. Тяга Лі Хейні

©bodybuilding.com

За допомогою цієї вправи ви зможете пропрацювати задні дельти, які є тяговими м'язами. Лі Хейні – відомий бодібілдер, який і придумав тягу штанги за спиною зі згинанням ліктів. Виконайте 3-4 сети по 6-12 рухів.

Прокачування плечей

Цей комплекс вправ для плечей допоможе вам опрацювати всі групи дельтоподібних м'язів і сформувати красиву фігуру.

6 вправ, які підвищують витривалість тіла
© LuckyBusiness/IStock Щоб верхня частина вашого тіла стала стрункою і сильною, вам потрібно буде багато працювати над цим. Адже вам потрібно розвинути різні групи
Кращі вправи на створення тіла, про який ви давно мріяли
© shironosov/IStock Не можна заперечувати того, що люди з розвиненими м'язами грудей виглядають чудово. Існує величезна кількість ефективних вправ на нарощування м'язів
5 вправ, які урізноманітнюють ваші тренування
© 9Coach Основою кожного тренування в спортзалі є базові вправи (жим штанги лежачи, станова тяга, присідання тощо), але не варто недооцінювати й тренування на блоках. Ці
Як за допомогою простих вправ з гантелями прокачати кожен м'яз тіла
© Julia_Albul/iStock Одним з найбільш ефективних вправ для п'ятої точки, як вважає Popsugar, є станова тяга. А кращим вправою для прокачування верхньої частини тіла
Як накачати плечі: гід по створенню ефектною чоловічої фігури
© socialmediasl444/Flickr Чоловіки часто задаються питанням, як накачати плечі. Адже не кожна тренування приносить хороший результат. Ви все ще мрієте наростити м'язи?
Як прокачати ноги і плечі: 20 вправ для якісного тренування
Заняття з вправами для ніг і плечей — це одна з тренувань у прокачуванні тіла. Під час виконання важливо не забувати про правильність рухів і про безпеку. Ці вправи