6 рад за безпечним тренувань у спеку
21.04.2019 85 0 newsdaily.org.ua

6 рад за безпечним тренувань у спеку

В закладки

6 рад за безпечним тренувань у спеку

©NickyLloyd/IStock

Тренування в жарку погоду збільшує температуру нашого тіла, що в свою чергу викликає втома і запаморочення. Іноді це може бути чревате тепловим ударом, особливо, якщо не враховувати правила занять спортом у спеку. Сьогодні ми розповімо вам, як полегшити свою річну тренування на вулиці і отримувати від неї максимум користі.

Пийте воду

Щоб зберігати прохолоду необхідно пити багато води до, під час і після тренування. Також ви можете з'їдати соковиті фрукти, такі як яблука і апельсини, щоб відновлювати водний баланс в організмі.

©jacoblund/IStock

Виконуйте вправи повільніше

Якщо ви бігаєте в спеку, спробуйте сповільнити крок. Якщо ви виконуєте силові вправи, знизьте навантаження, щоб полегшити свою річну тренування. Почніть з малого і дайте тілу можливість адаптуватися до високої температури повітря, потім поступово ви зможете збільшувати фізичні навантаження, але вже без шкоди для здоров'я.

Уникайте часу, коли спека доходить до піку

Не виходьте на вулицю в розпал дня, щоб уникнути перегріву і теплового удару. Займайтеся спортом або рано вранці, або пізно ввечері.

©NickyLloyd/IStock

Одягайтеся легко

Носіть легкий і світлий одяг на тренування, щоб ваша шкіра мала можливість дихати і зберігати прохолоду. Не надягайте темні кольори, які притягують сонце.

Не забувайте про корисні перекуси

Носіть з собою на тренування корисні закуски, такі як фрукти або сухофрукти, що допоможуть вам підтримувати високий рівень енергії і продуктивності.

©Pixabay

Слухайте своє тіло

Якщо ви відчуваєте запаморочення, прискорене серцебиття, нудоту, слабкість і інші симптоми перегріву – швидше заходите в приміщення з кондиціонером, щоб прийти до тями і охолодитися. Слухайте своє тіло, щоб не нашкодити здоров'ю.

Сподіваємося, перераховані вище поради допоможуть вам легше адаптуватися до спеки і почати займатися спортом на свіжому повітрі.

5 способів перемогти спеку під час вагітності
©Sasiistock/iStock Як відомо, літня спека доставляє масу незручностей вагітним жінкам, а також може негативно позначатися на їх здоров'ї. Крім того, на першому триместрі
10 порад від спортивного лікаря, які допоможуть тренуватися в спеку
© Nathan Cowley/Pexels Не кожен може легко переносити літню спеку, коли стовпчик термометра сягає позначки +30 градусів. У багатьох така погода викликає втому,
5 правил бігу в жарку погоду
©william87/IStock Влітку набагато приємніше займатися спортом на свіжому повітрі, а не в задушливому спортзалі. Однак спека може спровокувати запаморочення, слабкість і
10 помилок літніх тренувань, які слід уникати
©PointImages/iStock З настанням літа багато віддають перевагу тренувань на свіжому повітрі, здійснюючи при цьому банальні помилки, які шкодять здоров'ю. Сьогодні ми