9 причин, чому на роботі варто проявляти емпатію
03.06.2019 295 0 newsdaily.org.ua

9 причин, чому на роботі варто проявляти емпатію

В закладки

9 причин, чому на роботі варто проявляти емпатію

© fizkes/iStock

Емпатія – важливе людське якість, без якого неможливо досягти успіху в роботі та інших життєвих аспектах. Емпатія дозволяє нам бути терпимими і уважними до інших людей, приймати їх точку зору, допомагати в певних ситуаціях і налагоджувати довірчі відносини. Entrepreneur розповідає про причини, по яких варто проявляти емпатію на роботі.

Усвідомлені почуття

Люди, наділені емпатією здатні ідентифікувати і розпізнавати власні емоції, а також емоції інших людей. Вони вважають, що для досягнення успіху необхідно проявляти співчуття і увагу до людей, з якими вони працюють.

©monkeybusinessimages/iStock

Етика

Емпатія мотивує людей бути ввічливими і етичними по відношенню до інших. За допомогою емпатії люди усвідомлюють хто вони, що вони роблять, що вони говорять і як все це може вплинути на оточуючих. Повага до себе та інших допомагає їм жити повноцінно і щасливо. Люди, наділені емпатією добрі і терплячі. Ці риси є ключовими в досягненні успіху в усіх аспектах життя.

Увага до потреб інших

Эмпаты завжди враховують потреби кожної людини, з яким вони працюють, що допомагає їм вибудовувати довірчі та здорові стосунки в команді.

©jacoblund/iStock

Мораль

Всі наміри эмпатов несуть в собі позитивний посил і ґрунтуються на високих моральних принципах. Це дозволяє їм приймати інтуїтивні правильні рішення, легко вирішувати конфлікти і спілкуватися з різними людьми.

Спокій

Эмпаты без праці зберігають спокій і розважливість у стресових ситуаціях. Крім того, їх приклад допомагає іншим контролювати емоції і вести себе стримано.

©imtmphoto/iStock

Доброта

Эмпаты переконані в тому, що доброта – це найбільш важливе людське якість, без якого неможливо досягти успіху і щастя. При чому, доброта не робить эмпатов слабкими або безхарактерними, в певних ситуаціях вони можуть приймати вольові рішення, зберігаючи при цьому повагу до оточуючих.

Командний дух

Люди, наділені емпатією ніколи не відокремлюють себе від команди. Вони взаємодіють з кожним працівником і клієнтом, щоб краще задовольняти їх потреби і покращувати якість своєї роботи.

©jacoblund/iStock

Ризик заради команди

Эмпаты готові йти на будь-які ризики заради своєї команди. Вони беруть на себе відповідальність, а також захищають і піклуються про кожній людині, яка працює разом з ними.

Бажання змінюватися

Эмпаты розуміють, що егоїзм – головний ворог на шляху до успіху. Коли люди ставлять пріоритет свою роботу і команду, вони прагнуть до розвитку і поліпшення себе і всіх навколишніх. Вони готові змінюватися заради досягнення великого успіху.

Читайте також 15 порід собак, які відмінно впишуться в активний спосіб життя

Як навчити дитину співпереживання
©Sasiistock/IStock Багато батьків зосереджені на тому, щоб навчити дитину читанню, письму, математиці й іншим навичкам, які допоможуть йому досягти успіху в майбутньому.
Чи можна стати эмпатом і навчитися відчувати інших
© Pexels/Pixabay У сучасному суспільстві емпатія – це досить рідкісне явище. Часто її плутають із звичним співчуттям, але між цими поняттями існує величезна різниця. Якщо
Якими навичками варто володіти, щоб досягти успіху в кар'єрі
© phototechno/iStock Ви повинні привнести щось нове у свою роботу, щоб досягти певних успіхів. І це нове повинно виходити за межі стандартного набору навичок, які
Перевірені способи повернути романтику в стосунки
©Pixabay/Pexels Романтичні стосунки — це не тільки любов, а й дружба, довіра, розуміння, емпатія, взаємовиручка, гумор і підтримка. Над відносинами працювати, щоб вони не
Розумний спосіб відповісти на два найбільш поширених питання під час співбесіди
© Luis Alberto Gonzalez/Flickr Якщо вам належить пройти співбесіду, то коштує до нього добре підготуватися. На щастя, зазвичай вони проходять по одній схемі, тому Forbes
Інтроверт я: нові та несподівані факти, які нам варто знати
© SanneBerg/IStock В наш час інтроверти відчувають себе більш комфортно, ніж це було раніше. Їх характер не піддається осуду. Вони можуть спокійно насолоджуватися