Що нас чекає в травні-2019: гороскоп по родині, здоров'я і роботі для всіх знаків зодіаку
25.04.2019 222 0 newsdaily.org.ua

Що нас чекає в травні-2019: гороскоп по родині, здоров'я і роботі для всіх знаків зодіаку

В закладки

Що нас чекає в травні-2019: гороскоп по родині, здоров'я і роботі для всіх знаків зодіаку

© grinvalds/IStock

Всім нам хочеться хоч ненадовго заглянути в майбутнє і дізнатися, що нас чекає надалі. Астрологи упевнені, що це можна зробити за допомогою зірок. Ми підготували для вас гороскоп травень 2019 для того, щоб ви краще підготувалися до подій останнього місяця весни. Давайте дізнаємося, які дні будуть вдалими, а які ні, а також про те, на які сфери життя потрібно націлитися в цьому місяці.

Для кого-то найважливішим є побудова кар'єри, для інших немає нічого найголовніше сім'ї. Як би те ні було, але місяць травень здивує деяких з вас своїми перспективами і можливостями. Ми хочемо розповісти вам про них, щоб ви не втратили свій шанс на краще змінили своє життя.

Вміст матеріалу

ГОРОСКОП НА ТРАВЕНЬ-2019 ДЛЯ ОВНА

© grinvalds/IStock

У цьому році ви зацікавлені в тому, щоб бути серед людей, адже розумієте, що самотність не принесе вам користі. Тому продовжуйте розширювати коло спілкування. У травні ви зосередитеся більше на своїй професії і особистісному розвитку.

Вдалі і невдалі дні:

 • Вдалі для любові– 2, 3, 14, 15, 16, 21, 31
 • Вдалі для кар'єри– 4, 5, 13, 14, 21, 22, 31
 • Найбільш стресові дні– 8, 9, 15, 16, 21, 22

Робота

Ваша професійна життя буде надзвичайно активною в травні. Ви будете фокусуватися на професійних цілях і зможете їх досягти, якщо будете віддані справі і будете наполегливо працювати. У цьому місяці ви не будете турбуватися про гроші, так як фінансова життя також буде процвітати.

Здоров'я

Ваше здоров'я буде відмінним протягом усього місяця, але ви повинні підтримувати фізичну форму і харчуватися здоровою їжею, щоб здоров'я було міцним.

Родина

У цьому місяці у вашій родині буде дисгармонія, оскільки ви більше зосереджені на кар'єрі та особистісному розвитку. Але не забувайте, що сімейне життя також впливає на професійну. Розбіжності і конфлікти можуть позначитися на вашому внутрішньому стані і погіршити продуктивність на роботі. Тому не ігноруйте проблеми в сім'ї, якщо вони є.

ГОРОСКОП НА ТРАВЕНЬ-2019 ДЛЯ ТІЛЬЦЯ

© grinvalds/IStock

Цього місяця ваша родина і емоційне здоров'я будуть на першому місці. Кар'єра також вступить в гру, але не вона не буде важливіше сім'ї і внутрішнього добробуту. Ви будете налаштовані оптимістично щодо свого майбутнього. І ви абсолютно праві, адже з вашою рішучістю ви зможете досягти всього у цьому житті.

Вдалі і невдалі дні:

 • Вдалі для любові– 2, 3, 4, 5, 13, 14, 17, 18, 21, 22, 31
 • Вдалі для кар'єри– 4, 13, 21, 24, 25, 31
 • Найбільш стресові дні– 10, 11, 17, 18, 24, 25

Робота

Розвиток вашої кар'єри трохи сповільниться, оскільки ви зосереджені на інших питаннях, які для вас важливіше. Але будьте обережні, як би це не позначилося на результативності роботи. У минулому було зроблено багато інвестицій, які не потрібно було робити, але ви поступово вчіться на своїх помилках. Фінансові проблеми вирішаться, і все прийде в норму.

Здоров'я

Ваше здоров'я буде чудовим. Незначні хвороби не вплинуть на вас у цьому місяці, так як ви приймете необхідні заходи обережності: зверніться за медичною допомогою до того, як захворювання стане серйозним.

Родина

Всі ваші пріоритети будуть направлені на вашу сім'ю. Ваша родина буде оточена аурою любові і миру. Самотні Тельці зможуть знайти свою любов, а їх партнер може виявитися тим, з ким вони захочуть провести все життя. У цьому місяці мало шансів на вагітність, оскільки пари, швидше за все, не готові до цього.

ГОРОСКОП НА ТРАВЕНЬ-2019 ДЛЯ БЛИЗНЮКІВ

©grinvalds/IStock

Ви чесна людина, і в цьому місяці ви без коливань зможете розкрити свої справжні думки і почуття. Ви не хочете витрачати час на фальшивих друзів, тому скоротіть своє коло спілкування.

Вдалі і невдалі дні:

 • Вдалі для любові– 2, 3, 10, 11, 14, 19, 20, 21, 29, 30, 31
 • Вдалі для кар'єри– 8, 9, 17, 18, 26, 27
 • Найбільш стресові дні– 13, 14, 19, 20, 26, 27

Робота

Енергія Місяця дасть вам можливість працювати старанніше і долати якомога більше перешкод. Ви навчилися вміння заощаджувати та інвестувати з розумом, тому фінансова сторона життя набагато покращиться (особливо порівняно з попередніми місяцями).

Здоров'я

У цьому місяці ваше здоров'я буде прекрасним з-за високого рівня енергії, якою ви володієте. Щоб зберегти цю силу, вам потрібно тренуватися і пити багато води. Овочі будуть також корисні, так як в них багато вітамінів і корисних поживних речовин, які потрібні вашому організму.

Родина

Сім'я в цьому місяці буде мати вирішальне значення для вас, так як вони єдині люди, які розуміють вас краще за всіх. Вони добре знають ваші якості та характер, щоб зрозуміти те, що робить вас щасливим, а що вас дратує. Вам захочеться проводити з ними більше часу.

ГОРОСКОП НА ТРАВЕНЬ-2019 ДЛЯ РАКІВ

© grinvalds/IStock

У цьому місяці ви зосередитеся на своїй кар'єрі більше, ніж на чому-небудь ще. Ваші соціальні навички потрібно поліпшити в цьому місяці, щоб ви могли залучати людей у своє життя, які допоможуть вам у важких ситуаціях.

Вдалі і невдалі дні:

 • Вдалі для любові– 2, 3, 4, 5, 13, 14, 21, 22, 31
 • Вдалі для кар'єри– 1, 2, 3, 6, 7, 17, 26, 27, 29, 30
 • Найбільш стресові дні– 1, 2, 3, 15, 16, 21, 22, 29, 30

Робота

Цього місяця ваша кар'єра значно просунеться вперед. Ви отримаєте підвищення на робочому місці, і ваші фінансові перспективи збільшаться. Ваші соціальні зв'язки дозволять вам почати нове співробітництво або навіть свою справу, яка принесе вам великий прибуток.

Здоров'я

Ваше здоров'я в цьому місяці буде відмінним, так як ви в хорошій фізичній формі і ваш рівень енергії високий. Просто продовжуйте піклуватися про себе, правильно харчуватися, висипатися і гуляйте на свіжому повітрі.

Родина

У травні ви зі своїм партнером або чоловіком будете сходити з розуму один від одного. Романтики буде не вистачати, але зате ви будете відчувати сильну пристрасть. Ви також можете задуматися про те, щоб завести дитину.

Відносини в сім'ї можуть загостритися через розбіжності. Продумайте, як ви можете допомогти близьким знайти спільну мову. Батьки можуть бути вимогливі до вас, і шляхом докладання величезних зусиль вам вдасться порадувати їх не на шкоду своїм інтересам.

ГОРОСКОП НА ТРАВЕНЬ-2019 ДЛЯ ЛЕВА

© grinvalds/IStock

Лев в цьому місяці буде прагнути до ще більшої незалежності і свободі вибору. Ви не хочете залежати від інших і будете впевнено робити вибір у питаннях, які для вас важливі.

Вдалі і невдалі дні:

 • Вдалі для любові– 2, 3, 4, 13, 14, 21, 24, 25, 31
 • Вдалі для кар'єри– 2, 3, 4, 5, 14, 21, 30, 31
 • Найбільш стресові дні– 4, 5, 17, 18, 24, 25, 31

Робота

Все йде своєю чергою. Не засмучуйтеся, що кар'єра розвивається повільно. Повільно, зате в правильному напрямку. У цьому місяці ви отримаєте інвестиції, що допоможе налагодити фінансову життя і не піклуватися ні про які проблеми (ви зможете покривати всі витрати сім'ї і свої).

Здоров'я

У вас міцне здоров'я, але це не означає, що ви не схильні до інфекцій. Ви повинні дбати про себе, щоб уникнути небезпечних захворювань. Є ризики підхопити грип.

Родина

У травні виникнуть розбіжності з партнером або чоловіком, т. к. ви виявите, що хочете різних речей. Вам доведеться проявити терпіння і любов до свого партнера або дружину, щоб уникнути серйозних скандалів, які можуть призвести до розлучення.

Самотні Леви не хочуть вступати у відносини, адже зараз їх влаштовує їх незалежність. Можливо, ви будете не згодні з деякими рішеннями, прийнятими вашими батьками, але для того, щоб уникнути проблем, необхідно використовувати мудрий підхід або прийти до компромісу.

ГОРОСКОП НА ТРАВЕНЬ-2019 ДЛЯ ДІВИ

© grinvalds/IStock

На більшість ваших рішень будуть впливати оточуючі вас люди. Це місяць, коли ви повинні розширити свої соціальні зв'язки. Якщо у вас будуть поруч надійні люди, це допоможе вам покращитися у всіх аспектах.

Вдалі і невдалі дні:

 • Вдалі для любові– 2, 3, 8, 9, 14, 17, 18, 21, 26, 27, 31
 • Вдалі для кар'єри– 2, 3, 6, 7, 13, 14, 23, 24
 • Найбільш стресові дні– 6, 7, 19, 20, 26, 27

Робота

Є шанс, що вас підвищать у цьому місяці. Тим не менш, переконайтеся, що ви прийняли правильне рішення, тобто вибрати те, що буде сприяти подальшому розвитку вашої кар'єри. Не погоджуйтеся на підвищення, яке не передбачає підвищення заробітної плати (а лише додасть вам обов'язків і турбот).

Здоров'я

Ваше здоров'я стане вразливим до кінця місяця. Переконайтеся, що ви піклуєтеся про себе протягом усього місяця. Обов'язково звертайтеся за медичною допомогою, навіть якщо у вас грип, який, на думку багатьох, є не такою страшною хворобою.

Родина

Діва буде насолоджуватися сімейної коханням у повній мірі. Цей місяць – місяць щастя для вас і вашої родини. У цьому місяці ви приділіть своєму чоловікові або партнерові все увагу, якого вона або він заслуговують. Якщо ви прагнете створити велику родину, у вас вийде завагітніти в цьому місяці.

ГОРОСКОП НА ТРАВЕНЬ-2019 ДЛЯ ВАГ

© grinvalds/IStock

Ви будете прагнути збільшити своє коло спілкування, оскільки ви вважаєте, що для успіху вам потрібно більше зв'язків, друзів і взаємодопомоги. Ви повинні будете використовувати свої природні таланти у всьому, що робите, так як вони дійсно можуть привести вас до безхмарного майбутнього.

Вдалі і невдалі дні:

 • Вдалі для любові– 1, 2, 3, 6, 7, 14, 17, 21, 26, 27, 29, 30, 31
 • Вдалі для кар'єри– 4, 5, 8, 9, 13, 14, 24
 • Найбільш стресові дні– 1, 2, 3, 8, 9, 21, 22, 29, 30

Робота

На вашому шляху з'являться численні можливості, які допоможуть вам просунутися по кар'єрних сходах і підвищити свій професійний рівень. Ви не повинні випустити їх.

Здоров'я

Ви будете здорові протягом місяця, за винятком деяких психологічних проблем. Не соромтеся просити про допомогу фахівця, адже чим швидше ви вирішите внутрішні конфлікти, тим швидше ви станете щасливішими. Ви також будете турбуватися про здоров'я своєї родини, оскільки ваш чоловік(дружина) може захворіти в цьому місяці.

Родина

Любов наповнить кожен день вашого життя в цьому місяці. Це стосується як тих, хто вже перебуває в трудових відносинах, так і самотніх Ваг. Одинакам буде простіше знайти собі пару. А той, хто перебуває у шлюбі, буде дарувати любов і отримувати її – це допоможе вам не здаватися, вірити в себе і йти по життю з посмішкою.

ГОРОСКОП НА ТРАВЕНЬ-2019 ДЛЯ СКОРПІОНІВ

© grinvalds/IStock

Скорпіон – це дика кішка, яка не відступає, навіть якщо щось іде не за планом. Риси, якими ви володієте, привертають до вас людей. У цьому місяці ви будете робити чимало виборів, але вони дозволять вам займатися тим, що ви любите.

Вдалі і невдалі дні:

 • Вдалі для любові– 2, 3, 4, 5, 14, 21, 31
 • Вдалі для кар'єри– 4, 5, 10, 11, 13, 14, 2
 • Найбільш стресові дні– 4, 5, 10, 11, 24, 25, 31

Робота

Ви не хочете працювати на одній роботі все своє життя, тому ви готові досліджувати інші можливості кар'єрного росту. Просто будьте обережні у виборі, щоб потім не пошкодувати.

Здоров'я

До 19 травня проблем зі здоров'ям не буде. Щоб їх не виникало і далі, вам необхідно буде прийняти заходи для підтримки здоров'я. У вас слабка імунна система, тому вам потрібно дотримуватися збалансованої дієти і є фрукти, щоб поповнити організм поживними речовинами і вітамінами.

Родина

Ви любите свою сім'ю так сильно, що у вас є бажання проводити з ними більшу частину часу – часом більше, ніж та кількість, яку ви витрачаєте на роботу. У вас висока ймовірність завагітніти в цьому місяці. Партнер буде в цьому повністю вас підтримувати. Ваша любовна і сімейне життя буде безтурботним, і більшість людей будуть вам заздрити.

ГОРОСКОП НА ТРАВЕНЬ-2019 ДЛЯ СТРІЛЬЦІВ

© grinvalds/IStock

Стрілець у травні буде сфокусований на сім'ї, будинку і психологічному здоров'ї. Кар'єру доведеться відкласти на задній план. Покращиться ваша соціальна життя: ви будете більше спілкуватися з людьми і знайомитися. У цьому місяці ви ставите на перше місце як свої інтереси, так і інтереси інших.

Вдалі і невдалі дні:

 • Вдалі для любові– 2, 3, 6, 7, 13, 14, 21, 23, 24, 31
 • Вдалі для кар'єри– 2, 3, 13, 14, 23, 24
 • Найбільш стресові дні– 6, 7, 13, 14, 26, 27

Робота

Зірки радять вам бути обережним у виборі професії та прийнятті рішень. Деякі люди кидають свою роботу і потім довго не можуть знайти нову. У фінансовому плані все буде складатися вдало. Але не розслабляйтеся: витрачайте гроші з розумом.

Здоров'я

У вас можуть з'явитися проблеми зі здоров'ям через неправильне харчування. Ви їсте багато нездорової їжі, що завдає шкоди вашій імунній системі. Вам необхідно дотримуватися здорової та збалансованої дієти, щоб повністю відновити своє здоров'я.

Родина

Все, що ви робите в цьому місяці, буде зосереджена тільки на сім'ї. Проблеми можуть виникнути з чоловіком стосовно питань виховання дітей. Ви будете злитися один на одного, і ні один не захоче вибачатися. Не забувайте, що шлюб – це компроміс. Якщо говорити про самотніх Стрільців, вони почнуть з кимось зустрічатися, але це не будуть серйозні стосунки. Відносини можуть закінчитися вже після 21-го числа цього місяця.

ГОРОСКОП НА ТРАВЕНЬ-2019 ДЛЯ КОЗЕРОГІВ

© grinvalds/IStock

Ви – боєць, який не бажає відступати, незважаючи ні на що. Ви любите успіх, і ви досягнете його будь-якими способами (не «йдучи по головах», звичайно). У цьому місяці ви більше зосереджені на досягненні авторитету на роботі і поліпшення свого здоров'я.

Вдалі і невдалі дні:

 • Вдалі для любові– 2, 3, 4, 5, 8, 9, 13, 14, 21, 23, 24, 31
 • Вдалі для кар'єри– 2, 3, 14, 15, 16, 21, 31
 • Найбільш стресові дні– 1, 2, 3, 8, 9, 15, 16, 29, 30

Робота

Ваша родина і друзі підтримають вас у кар'єрі і професійній сфері життя. Завдяки їх підтримці кожна трудність буде здаватися дрібницею, з-за якої не варто переживати.

Здоров'я

Проблеми зі здоров'ям, як правило, призводять до погіршення емоційного стану, але в цьому місяці ви готові боротися з хворобою. Збалансована дієта допоможе вам зміцнити імунну систему, а адекватний сон забезпечить розслаблення, що, безсумнівно, буде сприяти зміцненню вашого здоров'я.

Родина

Самотні Козероги вступлять у серйозні стосунки, оскільки впевнені, що знайшли правильних партнерів. Але не поспішайте розкриватися і віддавати всю свою любов, адже з-за цього ви стаєте більш приступний. На початку місяця можуть відбуватися розбіжності в сім'ї, але ви успішно з ними впораєтеся. Протягом усього місяця любов буде наповнювати кожен ваш день, а діти будуть хотіти проводити з вами більше часу.

ГОРОСКОП НА ТРАВЕНЬ-2019 ДЛЯ ВОДОЛІЇВ

© grinvalds/IStock

У цьому місяці ви зосередитеся на сім'ї і своєму будинку. Ви також будете мріяти про побудову кар'єри і процвітаючому майбутньому. Але важливо при цьому не тільки мріяти, але і скласти план дій. Астрологи радять також скласти план, який дозволить вам поводитися з грошима більш розумно, щоб витрати не призвели до браку грошей.

Вдалі і невдалі дні:

 • Вдалі для любові– 2, 3, 4, 5, 10, 11, 13, 14, 21, 23, 24, 31
 • Вдалі для кар'єри– 4, 5, 13, 14, 17, 18, 21, 22, 31
 • Найбільш стресові дні– 4, 5, 10, 11, 17, 18, 31

Робота

У цьому місяці ви повинні переглянути всі свої кар'єрні рішення в минулому, оцінити, що було зроблено неправильно, що треба виправити і куди рухатися далі. Ви будете працювати трохи більше, щоб заробити достатньо грошей для утримання себе і своєї сім'ї.

Здоров'я

Стан вашого здоров'я покращиться після 23 числа цього місяця. Швидше за все, ви будете займатися терапевтичним видом тренування начебто йоги, щоб прискорити роботу мозку і розслабити нерви.

Родина

Любов буде витати в повітрі: у цьому місяці найкращі емоції вам подарують улюблені люди. В сім'ї пануватиме мир і злагода. Діти Водолія будуть дисципліновані і добре вчитися завдяки вашій любові і підтримки.

ГОРОСКОП НА ТРАВЕНЬ-2019 ДЛЯ РИБ

© grinvalds/IStock

Ви нацелитесь на зростання в кар'єрі і сімейних відносинах, але не забувайте, що потрібно приділяти увагу своїм емоційним станом. Якщо воно буде стабільним, ви впораєтеся з усіма труднощами на своєму шляху.

Вдалі і невдалі дні:

 • Вдалі для любові– 2, 3, 13, 14, 21, 23, 24, 31
 • Вдалі для кар'єри– 2, 3, 10, 11, 19, 20, 29, 30
 • Найбільш стресові дні– 6, 7, 13, 14, 19, 20

Робота

Травень буде дуже вдалим в плані кар'єри. У вас будуть складатися хороші і гармонійні стосунки з колегами по роботі. Всі зусилля, докладені вами, будуть винагороджені керівництвом у фінансовому відношенні.

Здоров'я

Будьте обережні зі своїм здоров'ям. У травні ви будете відчувати сильний стрес. Ви повинні розслабитися і перестати думати про всяких дрібницях. Це допоможе вам поліпшити своє психічне і фізичне здоров'я.

Родина

У цьому місяці зірки не радять вам поспішати з нинішніми відносинами, оскільки ви і ваш партнер все ще пізнаєте одне одного. Якщо ви шукаєте свою любов, не варто зустрічатися з кількома людьми одночасно (навіть якщо ви з ними спілкуєтеся). Це загрожує неприємними наслідками – хтось з них розіб'є вам серце (або це зробите ви).

Що стосується сімейних відносин, вам не варто давати жодних обіцянок, які ви не можете виконати, так як це призведе до сварок і розбіжностей. Також не забувайте, що ви несете відповідальність за підтримання миру в сім'ї і можете об'єднати родичів, які конфліктують один з одним.

Гороскоп на лютий-2019 для всіх знаків Зодіаку
©Pixabay Що кожного зі знаків Зодіаку обіцяє гороскоп на лютий 2019 року? Відповідь на це питання дає сайт Elite Daily! Ось що зірки приготували для вас у лютому: Вміст
Астрологи виявили самий точний гороскоп для всіх знаків на 2019 рік
Новий 2019 рік принесе з собою нові надії, мрії і сподівання. Це прекрасна можливість стати більш радісними і цілеспрямованими, а також спробувати змінити долю на краще.
3 знака зодіаку, у яких буде щасливим лютий 2019 року
© Bychykhin_Olexandr/iStock Є три знака зодіаку для яких лютий буде дійсно незабутнім. Elite Daily розповідають, кому в наступному місяці точно пощастить. Вміст
Гороскоп на березень 2019 року для всіх знаків зодіаку
Гороскоп на березень 2019 року підкаже, як підготуватися до нового місяця і і з якими подіями належить зіткнутися. Ці поради допоможуть вам впоратися з неприємностями і
Що очікувати від початку 2019 року: гороскоп на січень для всіх знаків зодіаку
© Dzhulbee/IStock Кожен рік нам надається можливість дізнатися щось нове про себе, подолати труднощі і стати кращою версією себе. Новий рік дає людям надію і віру. Всі
Що готує 2019 рік у сфері любові: гороскоп для всіх знаків зодіаку
Якщо вам цікаво дізнатися, що готує 2019 рік у сфері любові саме для вас, то ви відкрили правильну статтю. Ці прогнози не означають, що ваша романтична доля визначена.