Астрологічний союз: як спокусити чоловіка Скорпіона
20.06.2019 1 286 0 newsdaily.org.ua

Астрологічний союз: як спокусити чоловіка Скорпіона

В закладки

Астрологічний союз: як спокусити чоловіка Скорпіона

©g-stockstudio/iStock

У вас з'явився об'єкт бажань – чоловік, народжений під знаком Скорпіона? Люди цього знака святкують свій день народження в період з 22 жовтня по 21 листопада. Такі чоловіки зазвичай дуже розумні, пристрасні і вірні. Емоції і сексуальність у цих людей часто переважають, але вимогливість і бажання контролювати також має місце бути. Почати відносини з таким чоловіком може бути досить складно, але це не привід відмовитися від спроб! Дізнайтеся, як спокусити чоловіка Скорпіона!

Трохи хитрості, флірту, кмітливості – і чоловік-Скорпіон ваш!

Зважилися завести стосунки зі Скорпіоном? Готуйтеся до божевільної пристрасті, емоцій і ревнощів! А нижче поради допоможуть вам грамотно підійти до зваблення цього непростого знака зодіаку.

Будьте готові вести інтелектуальну бесіду

© rawpixel.com/Pexels

Для Скорпіонів інтелект далеко не на останньому місці. Їм шалено подобається демонструвати свої розумові здібності у справі. А якщо інтелектом блеснете ще й ви вважайте, початок покладено! З такими чоловіками краще не вести безглуздих світських розмов про погоду, а поговорити про щось цікаве. Якщо ви з упевненістю і експертизою розповісте про свою роботу – чудово. Можна також обговорити гострі соціально-політичні проблеми. Якщо ви знаєте, які шоу або передачі йому подобаються – подивіться їх і обговоріть разом. Під час бесіди слідкуйте за поставою, і підтримуйте зоровий контакт.

Впевненість – ваше все

© Ellie Brown/Flickr

Скорпіонів може відштовхнути невпевненість. Вони самі люблять контроль і владу, але і в інших людях оцінять такі якості. Серед представників цього знаку часто можна помітити завзятих кар'єристів. Якщо ви теж амбітні і захоплені своєю справою – говоріть про це, це оцінять. Але пам'ятайте, в компанії Скорпіона не варто проявляти зайву зухвалість або агресію.

Будьте звабливі

© sakkmesterke/iStock

Чоловіки-Скорпіони часто бувають сексуально ненаситними. Саме тому можна сміливо звертатися до його фізичним бажанням. Інтелектуальна бесіда у поєднанні з привабливим зовнішнім виглядом розпалять вогонь пристрасті до вас! Особливо, якщо в даний момент Скорпіон не може мати фізичної близькості з вами. В ідеалі, варто надягти облягаючий темно-червоний, але не надто коротке вбрання.

Читайте також Астрологічний союз: як спокусити чоловіка Ваги

Дражніть і кокетуйте

©nd3000/IStock

Відвертий сміливий флірт по душі чоловікам-Скорпіонам. Будьте грайливі, жартуєте і забезпечте ненав'язливий фізичний контакт – легкий дотик руки, плеча або спини. Але, головне, пам'ятайте – не варто розкривати всі карти і розповідати про себе все. Чоловікові буде набагато цікавіше «добувати» факти про вас. Утримайтеся від занадто неприродних компліментів, Скорпіон вас розкусить. Намагайтеся, щоб все виглядало природно. Не будьте занадто наполегливою. Саме він повинен прийняти рішення запросити вас до себе.

Вся увага – йому

© Vasyl Dolmatov/IStock

Скорпіон повинен чітко розуміти – він для вас єдиний. Навіть якщо це перше побачення або просто знайомство. Якщо ви побачили знайомого – привітайтеся і поверніть свою увагу ревнивому Скорпіону. Будете дивитися по сторонам або відволікатися на розмови з іншими – втратите зацікавленість Скорпіона.

Розпаліть пристрасть

© Ivanko_Brnjakovic/iStock

Коли інтелектуальна бесіда розбурхає розум Скорпіона, ваш вигляд – фантазію, настає час фізичних відчуттів. Можна обійняти або притиснутися до чоловіка-Скорпіона, але це повинно бути ненав'язливо. Ідеальний привід – повільний танець. Інші дії повинні повністю залежати від Скорпіона. Помітите, що чоловік хоче вас поцілувати – піддавайтеся. Це змусить чоловіка хотіти вас ще більше.

Спокусити чоловіка Скорпіона – не просто

Багатьом здається, що жінці легко спокусити чоловіка. Але це не завжди так легко. Іноді потрібно докласти багато зусиль, щоб чоловік звернув увагу саме на вас і захотів дізнатися ще більше! Особливо, якщо ви думаєте про те, як спокусити чоловіка Скорпіона. Такий об'єкт може виявитися міцним горішком! Дотримуйтесь цих порад, але намагайтеся залишатися природною. Будьте собою, проявляйте свій інтелект, фліртуйте і спокушайте тілом! Успіхів!

Астрологічний союз: як спокусити чоловіка Ваги
©Pixabay Чоловік, народжений під знаком Терезів – сама галантність і чарівність! Якщо ви зможете завоювати розташування цього джентльмена, то відчуєте себе справжньою
Астрологічний союз: як спокусити чоловіка Тельця
© socialmediasl444/Flickr Всі знаки зодіаку різні. У кожного – свої критерії, цінності та поведінка у відносинах. Хочете зрозуміти Тільця? Шлях до його серця не так
Зодіакальні відносини: як залучити та зацікавити чоловіка Лева
© addisonmagazine/Flickr Леви виділяються з натовпу. Вірніше, вони самі її формують. Лев – король джунглів. Він любить себе і зосереджений на своїх цілях. Чи здатний він
4 знака зодіаку, які більше інших недолюблюють День Закоханих
© Thiago Santos/iStock День Святого Валентина може бути дійсно сумним святом для деяких людей. Це пов'язано, як з неприємним досвідом минулого, так і з надмірною
Вибачення чоловіка: міф чи правда, і як їх роздобути
©Pixabay Якщо вибачення чоловіка – це те, чого ви ніколи не чули в реальному житті, значить, вам попався по-справжньому міцний горішок. Як навчити чоловіка вибачатися,
Секрети зваблювання: як спокусити чоловіка в спортзалі, на роботі, в ресторані або на відстані
Як спокусити чоловіка в тій або іншій ситуації? Приміром, якщо вам сподобався колега по роботі, або ви хочете справити враження на хлопця з спортзалу. Що робити? Ми