Як зберегти всі вироби улюбленого чада, не перетворивши будинок в історичний музей
25.03.2019 452 0 newsdaily.org.ua

Як зберегти всі вироби улюбленого чада, не перетворивши будинок в історичний музей

В закладки

Як зберегти всі вироби улюбленого чада, не перетворивши будинок в історичний музей

© Pixabay

Ваше серце просто тане, коли малюк підносить вам свій малюнок з посмішкою на весь рот, ви щиро радієте і через пару місяців у вас накопичується значна колекція предметів сучасного дитячого мистецтва.

Звичайно, це творчість вашої дитини і рука не підніметься щось з ним зробити. Саме тому на допомогу прийдуть альтернативні способи зберегти всі твори творчого натхнення малюка.

1. Перетворіть зображення в книгу

Тут на допомогу можна і самого художника покликати — просто придбайте спеціальний альбом з пластиковими сторінками-файлами, і складіть в них малюнки та аплікації. Так вони і збережуться краще, і багато місця не займуть.

Крім цього, є і спеціальні поліграфічні компанії, які за певну плату і час оцифрують вироби дитини (навіть і в 3D) і об'єднають все це в одну красиву надруковану книгу.

© max-kegfire/iStock

2. Цифровий альбом

Якщо ви все-таки готові викинути папір, найпростішим способом зберегти вироби і малюнки стане створення віртуального альбому. Або, наприклад, запис в Instagram з фотографіями творчості дитини.

3. Використовуйте зображення в якості шпалер

Ймовірно, в будинку у вас або у бабусі є одна або кілька стін, які можна прикрасити малюнками дитини. Якщо немає бажання прикріплювати малюнки до стіни, можна використовувати спеціальні рамки або підвісні затискачі, які будуть тримати аркуш.

© Evolution Labs/Flickr

4. Спеціальні вітрини для дитячих малюнків

Рамки і вітрини, які можна зручно розташувати на стіні або навіть на холодильнику, можуть зберігати десятки малюнків. Ви можете час від часу міняти «експозиції», а також поповнювати вміст вітрин.

5. Мистецтво в подарунок

Даруйте мистецтво! Ви можете просто подарувати рідним чи друзям саморобку малюка. А можете зробити цілу рекламну кампанію, замовивши, наприклад, магнітики або календарі з малюнками дитини. Як знати, можливо за ними ще будуть полювати колекціонери.

© pixabay.com

6. Прості папки і скриньки

Багато з робіт вашого малюка занадто дорогі для вас, щоб з ними розлучитися або просто оцифрувати. Тоді придбайте зручні папки для творчості та скриньки для паперів і збережіть у них вироби. Можливо, через роки, ви покажете ці малюнки і вироби онукам.

Читайте також 7 правил виховання, які допоможуть виростити успішного дитини

Кращі музеї Амстердама: 10 приголомшливих місць
© AndreyKrav/IStock Говорячи про Амстердамі, не кожна людина згадає про музеях. Найвідоміші з них знаходяться в Лондоні, Парижі та інших містах. У Амстердам часто їздять
Чому насправді батькам не потрібно зберігати вироби дитини
© quintanilla/iStock Якщо у вас є діти, значить, у вас є дитячі малюнки і поробки. Діти дуже люблять малювати і розфарбовувати, в результаті весь ваш будинок наповнений
Найпопулярніші музеї Парижа: 11 знакових місць, які варто відвідати
©Augustin Lazaroiu/IStock Париж – одне з найромантичніших і найкрасивіших міст в світі, якій повинен побачити кожен. Більш того, французька столиця є світовим центром
Топ-10 кращих музеїв Копенгагена
Топ-10 кращих музеїв Копенгагена
Топ-10 кращих музеїв Копенгагена
29.05.19 Поради про саморозвиток
© scanrail/IStock Столиця Данії має прекрасну базу мистецтва з безліччю музеїв, що охоплюють широкий спектр художніх рухів і епох. 10 кращих музеїв Копенгагена1.
Кращі художні музеї світу з безкоштовним входом
Вирушаючи в ту чи іншу країну, людина мріє побачити якомога більше визначних, пізнати іншу культуру, її особливості. Але правда в тому, що бюджет не гумовий, багато
Підбірка манер, яким варто навчити своїх дітей
Хороші манери — це найважливіша частина виховання, якою варто займатися ще з раннього дитинства. Якщо ви хочете, щоб гарні манери стали другим Я вашого чада, намагайтеся