6 додатків для знайомств, які допоможуть відшукати пару
09.05.2019 207 0 newsdaily.org.ua

6 додатків для знайомств, які допоможуть відшукати пару

В закладки

6 додатків для знайомств, які допоможуть відшукати пару

©m-imagephotography/IStock

У століття технологій навіть познайомитися можна за допомогою спеціальних програм і додатків. Хто знає, може бути програма виявить збіг, який переросте у любов з першого погляду чи дружбу на все життя?

Badoo

Найбільша мережа знайомств в світі. При реєстрації нового користувача програма пропонує ввести мета реєстрації – просте спілкування, побачення і т. д. Можливості Badoo дозволяють переглянути, хто перебуває поблизу, а також з ким ви могли бачитися в місті.

Інтерфейс інтуїтивний і зручний, є можливість відеодзвінків, а також режим пошуку двійників – пошук людей, схожих на вас, або на симпатичних вам знаменитостей.

© Roman Carey / Pexels

Мамба

Додаток для тих, хто шукає свою любов. Є зручна система пошуку з можливістю вибору вакансій параметрів. Окремо можна ознайомитися зі списком тих, хто переглянув ваш профіль.

Анкети дуже інформативні за рахунок можливості реєстрації через будь-яку соціальну мережу.

MyLove

Простий інтерфейс для безпроблемного спілкування з протилежною статтю або пошуку відносин. Доступні докладні анкети, геолокація, коментарі до фото та можливість анонімного знайомства. Також можна здійснити пошук по країні.

©Sitthiphong/IStock

ДругВокруг

Якщо оцінювати сервіси надаються можливостям, це додаток – лідер. Безкоштовне інформування про тих, хто дивився ваш прфиль, анонімне спілкування, голосові повідомлення, яскраві стікери і налаштування безпеки – все це лише мала частина можливостей програми.

LovePlanet

Як і в Badoo, необхідно вказати мету реєстрації. З урахуванням цієї інформації буде формуватися підбір найближчих до вас користувачів. Є можливість анонімного спілкування. Новинкою програми є трансляції, які активно використовуються.

© pexels.com

Tinder

Напевно, найвідоміший сервіс знайомств, що дозволяє без зайвих дій почати пошук і переглядати тисячі фотографій користувачів, відзначаючи рухами в сторони свою симпатію або антипатію.

Платна версія передбачає необмежену кількість лайків і деякі інші переваги.

 

 

Читайте також 10 додатків, з якими ви почнете все встигати

10 слів, які роблять профіль на сайтах знайомств популярнішим
©m-imagephotography/IStock У 21-му столітті люди воліють знайомитися не на вулиці, а на сайтах знайомств і в соцмережах. Багатьом дійсно вдається зустріти свою любов і
Миллениалам потрібно в середньому 4 дні на прийняття рішення про побачення, - дослідження
© gpointstudio/iStock Іноді навіть зважившись на реєстрацію на сайті знайомств, людина довго роздумує, чи варто обмінюватися номерами з одним другом і призначати зустріч
Де знайти чоловіка в зрілому віці: рейтинг сайтів знайомств
© loxotrona.net Не варто постійно думати, де знайти чоловіка, потрібно діяти і в цьому допоможуть сайти знайомств. Вони розраховані на різні вікові категорії та цілі
Facebook планує випустити власний сайт знайомств
© coffeekai/iStock Соціальна мережа Facebook давно анонсувала запуск власного сервісу знайомств. І ось нещодавно плани Марка Цукерберга почали втілюватися в життя.
Чому сайти знайомств не допомагають знайти пару
©Pixabay Ви, ймовірно, чули історії успіху або, можливо, навіть знаєте когось, хто зустрів свою долю в додатку або на сайті знайомств. Але що ви робите, коли всі ці
Якими будуть онлайн-знайомства в 2030 році, — колонка автора Mashable
Першими сервісами для онлайн-знайомств стали Match і eHarmony, які з'явилися кілька десятиліть тому. Але бурхливий розвиток цієї індустрії спровокував випуск першого