Apple підозрюють у стеженні за своїми користувачами
13.03.2019 559 0 newsdaily.org.ua

Apple підозрюють у стеженні за своїми користувачами

В закладки

Apple підозрюють у стеженні за своїми користувачами

© kev303/iStock

З виходом iOS 12 Apple оновила угоду про політику конфіденційності. Тепер компанія збирає багато додаткової інформації про активність користувачів. Це одразу ж збурило всіх прихильників теорії змови. Новиною поділилося видання The Independent.

© Pixabay/Pexels

Тепер Apple відстежує дзвінки та електронну переписку користувачів для формування «рейтингу довіри». Цей рейтинг потрібен для того, щоб визначити, хто саме користується смартфоном. Наприклад, якщо ваш iPhone раптом буде викрадений, то компанія зможе визначити, що девайс використовує хтось інший. Принаймні, так стверджує Apple.

Працює це наступним чином. Кожен користувач щоденно здійснює певну кількість дзвінків і відправляє кілька електронних листів. Згідно зі статистикою, ці цифри практично не змінюються, тому збір такої інформації може допомогти захистити користувачів.

© Prykhodov/iStock

Але у прихильників теорії змови зовсім інша думка на цей рахунок. У соцмережах вони масово порівнюють нововведення з тим, що ми бачили в серіалі «Чорне дзеркало». Там дані збиралися для визначення соціально-економічного статусу людини, що впливало на доступ до медицини, транспорту та житла.

Варто відзначити, що Apple не стала приховувати факт стеження. Інформація про нові правила розміщена в iTunes. Однак занепокоєння викликає той факт, що нові умови поширюються і на інші девайси, які не призначені для дзвінків або надсилання текстових повідомлень. Наприклад, компанія збирає дані про використання Apple TV.

Читайте також Які функції iPhone XS ми хотіли б бачити на Android

Як визначити, що Apple знає про вас
Як визначити, що Apple знає про вас
Як визначити, що Apple знає про вас
11.05.19 Новинки техніки
© Pixabay Із-за витоку особистих даних, з якої нещодавно зіткнувся Facebook, великі компанії пішли назустріч користувачам і внесли зміни в політику конфіденційності.
Apple буде безкоштовно замінювати сенсор на iPhone X тим, у кого він не працює
© alexey_boldin/IStock Через рік після релізу смартфона iPhone X, компанія Apple визнала наявність проблем з сенсором в цьому девайсі. Купертіновци також погодилися з
Тім Кук захищає Google в якості основної пошукової системи на пристроях Apple
© Prykhodov/IStock Генеральний директор Apple Тім Кук заявив, що вважає Google кращою на сьогодні пошуковою системою. Також він запевнив, що цей пошукач буде і далі
Apple випустить в 2020 році iPhone з підтримкою 5G
© tech-news.websawa.com Перші смартфони з підтримкою технології передачі даних 5G з'являться на ринку вже в наступному році. Але мова йде виключно про апарати на Android.
iPhone допоможе вижити після апокаліпсису: цікава заява Apple
© neirfy/IStock Схоже, компанія Apple має намір заробляти на iPhone навіть після настання апокаліпсису. Принаймні, підопічні Тіма Кука поширили заяву про те, що їх
Як використовувати корисну і давно забуту функцію iPhone
© grinvalds/IStock Дивно, але величезна кількість користувачів техніки Apple навіть не підозрюють про наявність унікальною і дуже зручної функції в своєму iPhone. Щоб