6 причин, чому Instagram може заблокувати вас і що робити в такому разі
11.04.2019 864 0 newsdaily.org.ua

6 причин, чому Instagram може заблокувати вас і що робити в такому разі

В закладки

6 причин, чому Instagram може заблокувати вас і що робити в такому випадку

© bigtunaonline/IStock

Уявіть собі такий сценарій. Ви створили бізнес-аккаунт в Instagram і вкладали багато часу та грошей на розробку своєї сторінки. Через деякий час ви за межею щастя: на вашій сторінці вже є цікавий і стильний контент, певна кількість передплатників і унікальні зв'язку з популярними блогерами. Але щастя не триває довго. Одного разу ваш Instagram сходить з розуму і з якоїсь причини блокує ваш аккаунт. І найгірше те, що ви навіть не впевнені, чому вас забанили. Instagram навіть не попереджає користувачів перед блокуванням їх профілів. Редакція templatemonster призвела причини, чому Instagram може заблокувати вас, а також шляхи вирішення проблеми.

Вміст матеріалу

Чому вас можуть заблокувати в Instagram?

Причин для блокування в Instagram є шість. Розповімо про них детальніше нижче.

1. Накрутка лайків і передплатників

Найбільш очевидною ознакою отримання тимчасового блоку від Instagram є спроба збільшити кількість лайків і передплатників. Це може статися в обох випадках, якщо ви використовували сторонні інструменти просування або виконували ручні дії, не вивчаючи профілі користувачів.

Просто візьміть свій смартфон і перевірте всіх спамерів, які стежили за вами тиждень тому. Я впевнений, що 80% цих облікових записів вже будуть заблоковані. Найімовірніша причина цього полягає в тому, що вони перевищили межі підписок і лайків.

Ліміти та обмеження щодо офіційної засланні в Instagram:

  • лайків в годину: максимально 60;
  • коментарів на годину: максимально 60;
  • передплатників на годину: максимально 60;
  • повідомлень на годину: максимально 60.

Але якщо ваш обліковий запис досить нова, різні обмеження:

  • лайків в годину: максимально 30;
  • коментарів на годину: максимально 30;
  • передплатників або підписок на годину: максимально 30.

Важливе нагадування: Instagram додає кількість передплатників і відписується, а також блокує небажаних користувачів. В цілому ви не можете здійснювати більш 1440 дій на своєму акаунті в день.

Порушення правил Instagram призводить до тимчасової блокування. Це передбачає обмеження функціональності профілю. Ви не зможете коментувати, ставити лайки, підписуватися або писати в прямих повідомленнях протягом певного періоду часу (від 2 годин до 2 тижнів).

Якщо вам пощастило тимчасово заблокуватися, нічого не робіть зі своїм профілем і ніде не пишіть. Просто дайте йому трохи відпочити, перш ніж він повністю відновиться.

2. Надмірно часті публікації

Instagram відстежує алгоритм публікацій з одного аккаунта. Справа в тому, що тільки соціальна мережа знає, яка кількість публікацій є точним і безпечним. Тому було б доцільно не йти за прикладом інших облікових записів, які часто публікують повідомлення і нічого за це не отримують.

Оптимальний рада для кожного профілю — робити паузи між постами. Роблячи це, ви не будете підозрювати в спамі та інших маніпуляціях. Також ми рекомендуємо вам не публікувати одну і ту ж фотографію одночасно з різних акаунтів. Крім того, ви можете використовувати шаблони для соціальних мереж, якщо хочете, щоб ваші повідомлення виглядали дійсно круто.

© Kaufdex/Pixabay

3. Порушення авторських прав

Питання про авторські права має велике значення в Instagram. Всі зображення у вашому акаунті мають бути вашими, або дозволеними автором. Якщо ви хочете поділитися чужим зображенням, відмітьте автора на фотографії (за умови, що у нього є аккаунт в Instagram) і відмітьте автора в описі. Якщо ви використовуєте зображення в комерційних цілях, вам потрібно буде отримати дозвіл автора. Більш того, якщо ви розмістите відео з музикою, на яку у вас немає прав, Instagram напевно видалить такий запис.

Який результат ігнорування правил авторського права? Автор може повідомити в Instagram, і вас можуть заблокувати за порушення авторських прав.

4. Зображення/відео порушують правила соціальної мережі

Фото і відео з оголеними тілами, сексуальним контентом і насильством вважаються недоречними. Які б цілі ви переслідували, розміщення такого неприйнятного вмісту може призвести до бану — так що будьте обережні.

5. Скарги користувачів

Хтось порахував ваш обліковий запис загрозою, тому вони натиснули кнопку «Повідомити». Якщо інші люди таке ж повідомляють про вашому акаунті, Instagram рано чи пізно заблокує ваш профіль. Люди можуть скаржитися з різних причин: масова не симпатія, масове відстеження, образи, неприйнятний контент, спам і т. д. Тому, загалом, все, що ми згадали вище, може призвести до блокування вашого аккаунта.

6. Різні IP-адреси і пристрої

Якщо ви ввійдете в свій обліковий запис з декількох пристроїв і підтвердьте її за допомогою SMS, платформа з меншою ймовірністю вас забанить. Однак, якщо трапиться так, що ви входите з різних пристроїв і IP-адрес, Instagram може подумати, що ваш акаунт був зламаний шахраями. Соціальна мережа реагує на це практично миттєво і блокує профіль для вашої власної безпеки.

© USA-Reiseblogger/Pixabay

6 способів відновлення облікового запису

Якщо ви вважаєте, що ваш обліковий запис була заблокована помилку, ви можете оскаржити рішення блокування.

Якщо ви не бачите повідомлення, то у вас можуть виникнути проблеми з логіном. Якщо ви або хтось інший видалив аккаунт, Instagram не зможе його відновити. Ви можете створити новий обліковий запис з тією ж адресою електронної пошти, але, швидше за все, ви більше не зможете використати старе ім'я користувача.

Якщо хтось не видалить ваш обліковий запис повністю, у вашого профілю є шанс вижити. Виконайте ці 5 кроків, і ваш профіль буде збережений:

1. Якщо ви бачите повідомлення про блокування, натисніть кнопку «Детальніше».

2. Ви побачите повідомлення з Instagram і внизу натисніть кнопку «Дайте нам знати, щоб повідомити, що ваш профіль був відключений за помилку.

3. На наступному екрані з'явиться новий питання, щоб вказати, чи є це комерційної або особистою сторінкою. Оскільки у вас є бізнес-обліковий запис, виберіть «Так».

4. Заповніть форму. Щоб відновити бізнес-аккаунт, ви вказуєте своє повне ім'я, ім'я користувача в Instagram, а також адреса електронної пошти.

5. Крім того, платформа просить вас докласти документ, що підтверджує ваші відносини з компанією/бізнесом. Прикладами таких документів є ваша локальна ліцензія, свідоцтво про реєстрацію, підтвердження реєстрації доменного імені і т. д.

6. Натисніть «Відправити» і... дочекайтеся листи! Відповідь має прийти досить скоро, зазвичай протягом 1-2 робочих днів.
Найбільш допитливі користувачі можуть бути трохи розчаровані, тому що вони не розкривають причину, по якій ваш аккаунт був відключений. На жаль, секрет назавжди залишиться в команді підтримки Instagram. Ви можете тільки здогадуватися.

Instagram буде видаляти " фальшиві лайки, коментарі і передплатників
© bigtunaonline/IStock Instagram – одна з тих соцмереж, де накрутка лайків, коментарів та передплатників давно перетворилася на буденність. Схоже, адміністрація сервісу
Instagram тестує нову функцію, яка дозволить не користуватися для роботи програми сторонніми ресурсами
© bigtunaonline/iStock Instagram нарешті почув благання своїх користувачів і почав активно тестувати функцію «репост», або в даному випадку «реграм», повідомляє The
Instagram тепер буде надсилати повідомлення не тільки на смартфон
© bigtunaonline/iStock Незважаючи на постійне зростання мобільного трафіку, Instagram зробив справжній подарунок шанувальникам десктопної версії сайту. Тепер
Черговий баг Instagram: популярна соціальна мережа показала паролі деяких користувачів
© bigtunaonline/IStock В роботі соціальній мережі Instagram стався серйозний збій, який поставив під загрозу безпеку деяких користувачів. Про це повідомляє видання The
Як Facebook впливає на ваші оновлення в Instagram
© bigtunaonline/iStock Ви коли-небудь задавалися питанням, які фактори впливають на оновлення вашої стрічки в Instagram? Зазвичай найбільш цікаві пости дійсно
Майбутнє Instagram: що далі чекає популярну соціальну майданчик
© bigtunaonline/iStock Сьогодні Instagram може похвалитися 1 мільярдом активних користувачів, а це приблизно 13% населення Землі. І це ще не всі досягнення найбільш