Як визначити близнюків на ранньому терміні: перевірені методи
09.05.2019 12 0 newsdaily.org.ua

Як визначити близнюків на ранньому терміні: перевірені методи

В закладки

Як визначити близнюків на ранньому терміні: перевірені методи

©Pixabay

Кожній вагітній жінці цікаво дізнатися все про майбутню дитину. І звичайно, усіх майбутніх матусь хвилює питання, як визначити близнюків на ранньому терміні! Ми розповімо, як визначити двійню на ранньому терміні без УЗД, адже існує кілька перевірених ознак цього.

Вміст матеріалу

1. Ранній токсикоз і погане самопочуття

Якщо ви вагітні не вперше, то різницю відчуєте відразу: сонливість протягом дня, ранкова нудота і блювання, пітливість і нервозність стануть вашими супутниками під час вагітності двійнею.

2. Різка надбавка у вазі

Якщо жінка, вагітна однією дитиною, набирає вагу поступово, то майбутню маму близнюків можуть очікувати додаткові 5-6 кілограмів ваги вже в першому триместрі.

3. Яскрава друга смужка на тесті

Як правило, на тестах на вагітність одна смужка проявляється яскраво, а друга – майже не видно. Але якщо у вас будуть близнюки, то обидві смужки на тесті будуть виразними і яскравими.

4. Великий живіт в першому триместрі

Швидкий ріст живота вже в першому триместрі може свідчити про багатоплідної вагітності жінки.

5. Ранні ворушіння

Якщо ви носите два плоду, то їм швидко стає тісно перебувати в утробі разом. Тому ранні ворушіння – одна з ознак багатоплідної вагітності.

6. Спадковий фактор

За правилами генетики, близнюки можуть народжуватися лише через покоління. Але якщо по жіночій лінії у вас в роду вже були випадки народження близнюків, то такий подарунок долі може очікувати і вас!

7. Дуже високий показник ХГЛ

Вірною ознакою визначення багатоплідної вагітності може бути аналіз крові, який показав високий рівень ХГЛ.

8. Високі показники гестації

Гестация – це період від першого дня останньої менструації до моменту пологів. Якщо жінка чекає двійню, то результати вимірювань в цей період значно вище норми.

Звичайно, точно визначити близнюків на ранньому терміні вам допоможе ультразвукове дослідження. Але і ці ознаки можуть підказати, що вас чекає подвійний сюрприз!

Читайте також Що робити, якщо дитина боїться уколів: 12 порад, без яких ніяк

Як дізнатися стать дитини на ранньому терміні: цікава китайська таблиця
© Milkos/iStock Якщо ви не знаєте, як дізнатися стать дитини на ранньому терміні, то вам в цьому допоможе спеціальна таблиця, аналіз крові і навіть гороскоп.
Симптоми вагітності двійнею: як дізнатися результат раніше лікаря
©Getty Images Ви вагітні і підозрюєте, що виношуєте не одного, а двох дітей? Ми розповімо, як дізнатися правду ще до візиту до лікаря! Існують деякі ознаки вагітності
Антиварусне взуття для дітей: як підібрати правильну модель
©Pixabay Батьки повинні ретельно стежити за здоров'ям і зростанням своєї дитини, і особливу увагу приділяти формуванню опорно-рухового апарату. А уникнути проблем з ним
Які ознаки двійні на ранньому терміні вагітності
© LightFieldStudios/iStock Ви вагітні і не знаєте будуть у вас близнюки чи ні? Дізнайтеся ознаки двійні на ранніх термінах. Вони практично безпомилково допоможуть
Куди поїхати у медовий місяць: найпопулярніші напрямки
©Pixabay Весільні клопоти позаду, і тепер настав час подумати, куди поїхати у медовий місяць? Це питання дуже приємний і хвилюючий, адже хочеться вибрати таке місце, в
8 моментів, які ви не знали про близнюків
Pixabay/Pexels Статистика свідчить, що лише одна з 83 вагітностей завершується народженням близнят. Найвищий відсоток серед близнюків народжень зафіксований у