Топ-10 вправ в спортзалі, які не рекомендують робити тренери
15.04.2019 491 0 newsdaily.org.ua

Топ-10 вправ в спортзалі, які не рекомендують робити тренери

В закладки

Топ-10 вправ в спортзалі, які не рекомендують робити тренери

©Pixabay

Подивіться навколо себе в тренажерному залі: можливо, ви побачите, як люди виконують ці вправи. Але це не означає, що так повинні робити й ви! За словами тренерів, ці рухи можуть бути небезпечні для вашого здоров'я.

Чого в спортзалі робити не варто

Сайт Shape розповів про найбільш сумнівних вправах, від яких давно радять відмовитися багато тренерів. Вони не тільки неефективні, але й небезпечні, тому краще їх не робити взагалі.

1. Присідання в тренажері Сміта

©thegolfclub.info

Коли ви опускаєтеся в присідання з допомогою машини Сміта, ваша спина залишається прямою і майже ідеально перпендикулярної до землі, що стискає ваші хребці. Крім того, оскільки використання машини Сміта вимагає відкидання назад, ви надмірно напружуєте свої коліна і ніколи повністю не стискати сідниці або підколінні сухожилля. Замість цього спробуйте присідання зі штангою без машини Сміта.

2. Згинання ніг на тренажері

©Gymequip.eu

Як часто ви просто сидите і згинаєте ноги? Напевно, не часто, якщо взагалі коли-небудь це робите. Так навіщо це робити в спортзалі? У цій вправі немає функціональних переваг, крім того, ваші коліна не призначені для перенесення ваги таким способом, що може призвести до травми. Замість цього спробуйте звичайні присідання і випади.

3. Качання пресу на тренажері

©bestworkoutmachines.com

Це може бути зручніше, ніж звичайне прокачування преса, але деякі м'язи при цьому будуть працювати неправильно. Замість цього качайте м'язи преса на дошці.

4. Тяга за спину

©Getty Images

Ця вправа може привести до травми плеча, так як витягування планки вниз за головою викликає крайнє напруження передньої частини плечового суглоба. Замість цього виконайте широкий захоплення планки.

5. Еліптичний тренажер

©Walmart

Елементи на еліптичному тренажері прості у використанні, тому люди тяжіють до них. Але замість цього тренери рекомендують займатися на гребному тренажері.

6. Вправа для аддуктора

©YouTube

Якщо вправа спрямоване тільки на одну частину тіла (м'яз аддуктор), то це дуже неефективна розтрата часу і зусиль. Замість цього вибирайте вправи, в яких будуть працювати відразу кілька груп м'язів, наприклад, присідання.

7. Присідання на трицепс

©Getty Images

Вправа легко перевантажує невеликі м'язи, які складають манжет вашого плеча. Пошкодження цих м'язів може зробити болючими прості завдання, такі як миття волосся. Замість цього виконуйте віджимання на трицепси.

8. Вправа «Супермен»

©YouTube

Кількість сили і тиск, який потрапляє на хребці нижній частині спини при цьому вправі, нереально. Так, ви працюєте з хребтом і багатьма стабілізуючими м'язами по всій спині, але ви вкладаєте занадто багато сили в дуже чутливу область тіла. Замість цього прийміть позу йоги «Собака мордою вниз».

9. Вправи з легким вагою

©Pixabay

Якщо ви виконуєте вправи з дуже легким вагою, то можете пропустити деякі важливі моменти. Беріть вага близько 2,5 кг, тоді побачите ефект від тренувань.

10. Вправи, при виконанні яких вас щось болить

©Pixabay

Біль – це спосіб вашого тіла вам сказати «Стоп!». Якщо ваш дискомфорт переходить в біль, то є велика ймовірність що-небудь зламати або пошкодити. Тому завжди реагуйте на такі сигнали свого тіла і вмійте вчасно зупинитися.

Не робіть цих вправ!

Подумайте, чи потрібні вам ці даремні і неефективні вправи? Ми рекомендуємо зосередитися на оптимальному для вас комплексі, який дасть більш видимий ефект від занять.

7 неефективних вправ в тренажерному залі
© dima_sidelnikov/IStock Виявляється, є вправи, ефективність яких поставлена під сумнів. При цьому багато тренери рекомендують їх робити, хоча ці вправи легко замінювані
5 вправ, які урізноманітнюють ваші тренування
© 9Coach Основою кожного тренування в спортзалі є базові вправи (жим штанги лежачи, станова тяга, присідання тощо), але не варто недооцінювати й тренування на блоках. Ці
6 вправ для тіла, які варто робити в басейні
© skeeze/Pixabay Влітку не особливо хочеться проводити час в задушливому спортзалі, куди приємніше плавати в басейні, а ще краще робити це з користю для тіла. Вправи у
7 загальних вправ, які працюють проти вас
© truthinsupplements.com Чи знаєте ви, що деякі вправи, які часто практикуються в тренажерному залі або на килимок для йоги перед телевізором, насправді не те що не
6 кращих вправ для більш сильних ніг
© Pexels Для того, щоб зробити тренування ефективними і безпечними, потрібно зміцнити ноги. Багато фітнес-тренери рекомендують починати свій шлях у спорті, саме з роботи
3 прості 10-хвилинні тренування, які можна робити вдома
Більшість людей думають, що для набуття підтягнутого тіла потрібно багато часу проводити в тренажерному залі. Хороша новина: виконувати ефективні вправи можна і вдома.