7 способів сказати партнерові, що ви хочете поекспериментувати в сексі
21.03.2019 347 0 newsdaily.org.ua

7 способів сказати партнерові, що ви хочете поекспериментувати в сексі

В закладки

7 способів сказати партнерові, що ви хочете поекспериментувати в сексі

© gpointstudio/IStock

Не кожна людина набереться сміливості сказати своєму партнерові, що він хоче спробувати щось нове в сексі. Причому йдеться не лише про людей, які лише нещодавно почали нові стосунки: не наважуються сказати про це можуть і подружжя, які вже давно перебувають у шлюбі. Хтось боїться, що кохана людина не буде зацікавлений у цієї сексуальної фантазії, інші бояться, що їх будуть вважати дивними або засміють. З іншого боку, кожна людина заслуговує отримати те, про що мріє.

The every girl вирішили дати кілька порад про те, як почати таку розмову з другою половинкою. Завдяки їм вам буде значно простіше зважитися.

Визначтеся з тим, що вам подобається

© Le hoang Loc/Flickr

Складно вести розмову про секс і пропонувати щось партнеру, коли ви самі не визначилися з тим, що вам подобається. Є різні способи доставити задоволення, при яких задіюються різні частини тіла. У кого-то чутлива груди, в інших – мочки вух. Досліджуйте своє тіло (навіть без партнера) і зрозумійте, чого б вам хотілося найбільше.

Завжди говоріть їм, коли вам подобається те, що вони роблять

Поліпшити сексуальне життя досить просто: ви повинні заохочувати партнера робити те, що вам приносить задоволення. Іноді нам ніяково говорити коханій людині, що нам щось не подобається в діях, тому можна зробити акцент на тому, що подобається. Вам достатньо сказати йому в такі моменти: «Так», «Мені це подобається», «Продовжуй». Ваш партнер не може точно знати, що ви відчуваєте, якщо ви мовчите. Не дозволяйте йому ворожити, чи подобається вам те, що він робить, чи ні. Скажіть йому прямо.

Будьте конкретними

© iStock

Якщо вам хочеться вдосконалити фізичну близькість, недостатньо буде сказати: «мені подобається, коли ти повільно рухаєшся». Говорите конкретніше: «мені подобається, коли ти повільно торкаєшся до мене тут». Ви даєте чіткий посил партнеру, встановлюєте розуміння і спонукаєте його робити ці речі частіше. Адже якщо ви будете говорити невиразно, друга половинка вас не зрозуміє і зробить щось, що, можливо, вам не подобається.

Запам'ятайте, секс – це не просто фізичний зв'язок. Це те, що дозволяє вам зробити відносини більш глибокими і емоційними, адже ви відкриваєтеся партнеру на новому рівні.

Покажіть те, чого хочете, замість того, щоб говорити про це

Набагато простіше показати коханій те, що вам подобається, ніж сказати йому про це, коли він торкається до певної частини вашого тіла. Замість того, щоб говорити «мені подобається, коли ти хапаєш мене за волосся», візьміть його руку і покажіть йому те, що вас заводить. Повірте, це також порушить і вашого партнера.

Якщо ви соромитеся, напишіть своєму коханому про свій фантазії

© m-imagephotography/iStock

Не думайте, що з вами щось не так. Багато дорослі люди, які вже давно живуть зі своїм партнером, бояться говорити про такі речі. Але їм може допомогти листування. Ви можете почати розмову про своїх фантазіях і те, що б вам хотілося спробувати. Це також дозволить вашому партнерові взяти ініціативу і сказати вам: «Отже, може, приступимо до дій?».

Почніть з малого

Якщо ви хочете випробувати БДСМ, не варто відразу купувати батіг, наручники та інші елементи для цієї рольової гри. Спробуйте обіграти шарф або краватку. Не шокує партнера, йому потрібен час, щоб звикнути і зрозуміти, чи підходить йому ця гра чи ні. Та й ви зможете з'ясувати, чи точно це – те, що вам подобається.

Не забудьте поцікавитися його таємницею фантазією

©nd3000/IStock

Тепер, коли ви поділилися своїми сексуальними фантазіями з партнером, настав час дізнатися, чого хотілося б йому. Швидше за все, ви не єдиний, хто хоче спробувати щось нове, тому дізнайтеся у коханої людини про те, чим він боявся раніше поділитися і що його заводить. Хто знає, раптом це – те, про що ви теж колись мріяли, але встигли забути?

Читайте також 5 найбільших міфів про секс, які спростовує психолог

7 сексуальних фантазій, мати які абсолютно нормально
©nd3000/IStock У кожної людини є свої сексуальні фантазії, іноді навіть дуже дивні і незвичайні. Багато соромляться говорити про такі речі зі страху бути засудженими.
Психологи розкрили 7 фраз, за якими можна зрозуміти, що чоловік вас розлюбив
Психологи стверджують, що існують певні поведінкові патерни, які вказують на те, що ваші відносини зайшли в глухий кут, або вони не були серйозними з самого початку.
8 головних ознак щасливих і міцних відносин
©GeorgeRudy/IStock Закохуючись, люди часто перестають бути об'єктивними і не помічають очевидних речей у своєму партнері. Багато хто не роблять це навіть через кілька
Особистий питання: як отримати бажане в стосунках, тримаючи золоту середину між докором і упрашиванием
© AntonioGuillem/iStock У хороших відносинах партнери часто висловлюють вдячність один одному. Вони також добрими способами говорять, чого хочуть, і чого вони не хочуть.
Як зрозуміти, що хлопець хоче розійтися: 4 ознаки, які важко не помітити
© FlyMint Agency/iStock Найгірше відчуття – це коли ви підозрюєте, що партнер хоче з вами розлучитися. На жаль, багато хто не помічають ознаки розставання. Вони
Що робити, якщо вашому партнерові не подобається ваш вихованець
© Scott Webb/Pexels Не знаєте, що робити в ситуації, коли вашому партнерові не подобається ваш вихованець? Еlitedaily розповідають, як впоратися з цією проблемою і