8 ознак поведінки, які видають нещирих людей
25.04.2019 1 066 0 newsdaily.org.ua

8 ознак поведінки, які видають нещирих людей

В закладки

8 ознак поведінки, які видають нещирих людей

© Rawpixel/IStock

Ви коли-небудь помічали, що людина, з якою ви спілкуєтеся, веде себе дивно: не прислухається до вашої думки, загострює увагу на собі, обманює, проявляє нарцисизм і самовдоволення? Сьогодні ми розповімо вам про ознаки, які допоможуть розпізнати нещирих людей.

Вони поважають тільки тих, хто має владу

Нещирі люди схильні тягнутися тільки до тих, хто має владу і які-небудь привілеї в суспільстві. Ці люди можуть нешанобливо ставитися до інших, вибираючи собі в друзі лише багатих і впливових особистостей.

Їм важко будувати відносини з людьми

В той час, як щирі люди легко знаходять спільну мову з іншими і заводять друзів, награні і фальшиві особистості докладають максимум зусиль, щоб утримати людей біля себе. Їм важко будувати стосунки та налагоджувати дружні контакти.

Вони шукають уваги

Нещирі люди відчайдушно прагнуть уваги, а під час бесіди загострюють тему лише на собі. Вони схильні до прояву зайвого нарцисизму та егоїзму.

©Deagreez/IStock

Вони підтримують плітки

Плітки – ще одна слабкість нещирих людей. Вони бояться висловити свою думку людині в обличчя, замість цього шепчась у нього за спиною.

Вони люблять похвалитися

Пишатися своїми досягненнями – це одне, але хвалитися ними постійно – це явна ознака фальшивого людини. Щирі люди, найчастіше, скромні.

Вони критикують інших, щоб здаватися краще

Щирі люди схильні захоплюватися іншими і підтримувати їх, в той час як награні персони намагаються здаватися кращими, критикуючи оточуючих. Насправді, їх необґрунтована критика говорить лише про власних комплексах, тому її не варто сприймати всерйоз.

©Rawpixel/IStock

Вони дають порожні обіцянки

Справжній, щирий чоловік зробить все можливе, щоб виконати свої обіцянки і зобов'язання, в той час як нещирі люди просто кидають слова на вітер і рідко виконують те, що пообіцяли.

Вони шукають вигоду

Фальшиві люди завжди будуть ласкаві з тими, хто може принести їм яку-небудь вигоду, а справжні особистості люб'язні з усіма, в будь-яких обставинах.

©DGLimages/IStock

Запам'ятайте перераховані вище ознаки, щоб розпізнати фальш в людях, які вас оточують.

Здрастуй, інтроверт: як варто спілкуватися з закритими людьми
Всім відомо, що є люди, які легко йдуть на контакт, а є закриті люди, які не пускають у свій світ сторонніх людей. Звичайний стан для другої групи людей — закритість,
П'ять ознак, що ваші стосунки потрапили в біду
©Vasyl Dolmatov/iStock Здорові відносини між партнерами підвищують самооцінку, розвивають, дарують впевненість і щастя, а також надають позитивний вплив на всі життєві
7 ознак, що людина в вас закоханий
7 ознак, що людина в вас закоханий
7 ознак, що людина в вас закоханий
15.04.19 Поради про саморозвиток
© pixabay.com Буває так, що людина, яку ви добре знаєте, вміло приховує від вас свої романтичні почуття. Можливо, ваш давній друг таємно закоханий у вас, або той, хто з
18 ознак, що у вас легка форма депресії
18 ознак, що у вас легка форма депресії
18 ознак, що у вас легка форма депресії
26.04.19 Поради про саморозвиток
© Koldunov/iStock Як зрозуміти, що ви – в депресії? Іноді людина навіть сам не може собі зізнатися в тому, що він страждає психологічно. Важливо вчасно усвідомити і
7 ознак розлади харчової поведінки
Близько половини жителів європейських країн страждають порушеннями харчової поведінки, яке є найбільш небезпечним розладом психічного здоров'я. У суспільстві поширена
5 видів людей, які стають матерями
5 видів людей, які стають матерями
5 видів людей, які стають матерями
05.03.19 Поради про саморозвиток
© Alejo De Souza/Flickr Деякі люди люблять спілкуватися з іншими, проводити час у компанії. Інші ж воліють жити «відсторонено», подалі від інших, їм подобається