10 важливих фраз, які необхідні кожній мамі
31.03.2019 664 0 newsdaily.org.ua

10 важливих фраз, які необхідні кожній мамі

В закладки

10 важливих фраз, які необхідні кожній мамі

©Pixabay

Материнство – важка робота. Дійсно важка. Бувають дні, коли мамам хочеться сховатися в якійсь покинутій печері і просто відіспатися там! Тому найближчі родичі повинні знати, як підтримати молоду маму в найважчі моменти.

Сайт Motherly назвав найкращі слова, які допоможуть підбадьорити матерів і надати нове натхнення для їхньої нелегкої щоденної праці.

Вміст матеріалу

1. «Ти робиш відмінну роботу»

Кожна мама знає, що кожен день вона виконує важку роботу. На жаль, не всі це розуміють, тому приємно почути від кого-то слова про визнання материнських зусиль.

2. «Все, що потрібно твоїм дітям, це щоб ти їх любила»

У суспільстві так багато тиску на матерів, що вони намагаються зробити для своїх дітей все, і навіть більше. Але реальність така, що найбільше діти потребують в тому, щоб ми любили їх! От і все. Тому у важкий день не турбуйтеся, якщо ви приділяєте дітям не так багато часу. Просто нагадайте собі, що ви любіть їх всім серцем, і іноді нагадування достатньо.

3. «Ти робиш все краще, ніж тобі здається»

У всіх бувають погані дні. Але навіть у найгірші дні ви, швидше за все, справляєтеся з материнством краще, ніж думаєте. Зробіть крок назад і просто зосередьтеся на тому, що ви робите, а не на тому, що, на вашу думку, ви не робите.

©Pixabay

4. «Це нормально, якщо ти іноді відчуваєш себе втраченою»

Будучи матір'ю, ви пройдете через моменти, коли не будете особливо пишатися своєю поведінкою. Іноді ви можете відчувати, що нічого не контролюєте, і це нормально. Це трапляється навіть з кращими з нас. Використовуйте це як своє нагадування, щоб зробити паузу і упевнитися, що ви знаходите місце для себе в цій зайнятої життя.

5. «Ніхто не досконалий настільки, як здається в соціальних мережах»

Тим, хто потрапив у світ соціальних мереж, дуже важливо вміти відокремити їх від реальності. Ви ж не пишете в коментах, як тільки що накричали на свою дитину або посварилися з чоловіком? Так чому ви думаєте, що в інших цього не відбувається? Те, чого ми не бачимо, не означає, що цього немає.

6. «Тобі потрібна перерва»

Турбота про себе важлива для всіх, але мами просто не можуть вижити без неї! Приймайте душ довше, коли ваш партнер повернеться додому, випийте чашку кави з одним або рушайте на побачення з вашим чоловіком. Невеликий відпочинок дозволить вам повернутися до дітей з кращими можливостями, щоб дати їм те, що їм потрібно.

7. «Це нормально, якщо ти не насолоджуєшся кожним моментом»

Так, мами не люблять безсонні ночі, постійну суєту і часи, коли їх діти не слухають їх. Але це не робить їх поганими матерями. Це робить їх звичайними людьми.

8. «Ти не самотня»

Одна з найкращих речей в материнстві (за винятком наших видатних дітей, звичайно) – це спільнота інших мам, з якими можна поговорити про наболіле. Знання того, що інші мами пройшли цей шлях – неймовірно потужний інструмент для подолання важких моментів.

©Pixabay

9. «Довіряй своїм інстинктам»

Існує так багато суперечливих думок про те, що ми повинні і не повинні робити, виховуючи дітей! І хоча багато з цих думок засновані на дослідженнях, ні одне з них не ґрунтується на знаннях про конкретно вашій дитині. Ви знаєте свою дитину краще, ніж який-небудь експерт або професіонал.

10. «Ти – саме та мама, якої потребує твоя дитина»

Діти не шукають ідеальних батьків. Вони шукають своїх батьків. Їм байдужі всі ті дрібниці, які роблять вас найкращими (на вашу думку). Вони просто хочуть бачити поруч саме вас, такими, як ви є!

Ці прості слова допоможуть вам підтримати молоду маму, якій важко справлятися зі своїми щоденними турботами. Просто скажіть їй ці фрази, і їй стане трохи легше!

Чому материнство схоже на марафон реальні причини вважати себе в ньому чемпіонкою
© microgen/IStock Редактор ресурсу Mom.me Дана Хьюітт порівняла материнство з марафоном, і схожість вийшла на обличчя. На її думку, народити одну дитину або декількох —
5 речей, за які молодій мамі не потрібно вибачатися перед суспільством
©Daria Shevtsova/Pexels З появою дитини багато молоді мами стикаються з необґрунтованим почуттям провини і сорому. Проте, є речі, за які новоспеченим мамам не потрібно
Психологи розкрили 7 фраз, за якими можна зрозуміти, що чоловік вас розлюбив
Психологи стверджують, що існують певні поведінкові патерни, які вказують на те, що ваші відносини зайшли в глухий кут, або вони не були серйозними з самого початку.
7 промов, які діти завжди будуть пам'ятати про вас
Напевно з вами таке траплялося — друзі або родичі згадують якісь моменти з вашого дитинства, а ви цього не пам пам'ятаєте. З іншого боку, є багато випадків, які ві
18 важливих питань, які варто задати дитині перед сном
© NataliaLeb/IStock Психологи радять розмовляти з дитиною саме перед сном, оскільки в такі моменти діти схильні відкриватися перед батьками. Але врахуйте, що банальне
6 речей, які допоможуть мамам під час шкільних буднів
© [email protected]/iStock Повернення в школу означає початок жвавого сезону. Осінні місяці додають більше завдань і обов'язків. Motherly діляться лайфхаками, які