5 речей, за які молодій мамі не потрібно вибачатися перед суспільством
28.03.2019 541 0 newsdaily.org.ua

5 речей, за які молодій мамі не потрібно вибачатися перед суспільством

В закладки

5 речей, за які молодій мамі не потрібно вибачатися перед суспільством

©Daria Shevtsova/Pexels

З появою дитини багато молоді мами стикаються з необґрунтованим почуттям провини і сорому. Проте, є речі, за які новоспеченим мамам не потрібно вибачатися перед суспільством. Сьогодні ми розповімо вам про моменти, яких не варто соромитися після народження малюка.

Легкі пологи

Якщо ваші пологи, як і сама вагітність, пройшли легко і безболісно – цьому треба радіти. Не дивлячись на те, що для багатьох жінок пологи асоціюються з болем і неприємними відчуттями, деяким все ж щастить і цього не потрібно соромитися.

©Daria Shevtsova/Pexels

Слухняна дитина

Більшість маленьких дітей, як правило, не дають спокою батькам: вони постійно кричать, плачуть і не слухаються. Але, якщо ваше чадо веде себе краще інших – вам пощастило, і не потрібно випробовувати почуття провини за те, що вночі ви спите спокійно на відміну від інших матусь, а вдень насолоджуєтеся послухом свого малюка.

Робота

Немає нічого ганебного в тому, що ви хочете продовжувати працювати незабаром після пологів. Поза сумнівом, ви можете залишатися турботливою мамою і йти вгору по кар'єрних сходах.

Тривалий декрет

Тривалий декретну відпустку також не є причиною для сорому. Якщо ваша мета – стати відмінною господинею і матір'ю, не відволікаючись на офісну роботу, ділові зустрічі і переговори – це ваш вибір, і ніхто не в праві його засуджувати.

©Singkham/Pexels

Любов до материнства

У сучасному світі все частіше піднімається питання тягот материнства. Багато мами дійсно відчувають складнощі у вихованні дітей, але є і ті, кому материнство дається легко. Якщо вам подобається бути матір'ю – насолоджуйтеся цим та поділіться своїм оптимізмом з тими, кому роль батька дається насилу.

Відсутність почуття провини

Якщо ви не відчуваєте почуття провини за вказані вище моменти – значить у вашому житті все просто чудово і іншим батькам є чому у вас повчитися!

©Josh Willink/Pexels

Сподіваємося, ця інформація допоможе вам по-новому поглянути на материнство і зрозуміти, що ваші батьківські рішення не можуть бути засудженими.

Природні методи збільшення кількості молока у годуючих мам
© Ridofranz/iStock Повноцінне харчування важливо для росту і здоров'я малюка. Іноді з цим виникають проблеми із-за недостатньої кількості молока. Але це не привід
5 міфів про пологах, в які ми продовжуємо вірити
Майбутні мами все частіше вибирають природні пологи, без будь-якого медичного втручання, включаючи знеболюючі. Як і все, що стає мейнстрімом, природні пологи обростають
Дратівливі речі, якими доводиться користуватися після народження дітей
© Daria Shevtsova/Pexels В світі дуже багато непотрібних і вкрай незручних речей, якими нам все одно доводиться користуватись. Особливо це дратує, коли справа стосується
Буденні речі, за які не варто просити вибачення
©m-imagephotography/IStock Іноді виховання змушує нас занадто часто вибачатися перед оточуючими, навіть, коли цього робити не потрібно. Сьогодні ми розповімо вам про
10 цікавих фактів про пологи, про яких ви не знали
Кожна дівчина відповідально готується до того моменту, коли у неї на руках опиниться маленький клубочок щастя. І напевно ви вже чули, що справжні пологи відрізняються від
6 вагомих причин, чому молодим мамам не повинно бути соромно за егоїзм
© Daria Shevtsova/Pexels Звичайно ж, молоді мами страждають від нестачі сну, особливо у перші місяці після народження дитини. Але це не повинно ставати нормою.