Як долучити себе до спорту, коли мотивація на рівні нуля
29.06.2019 418 0 newsdaily.org.ua

Як долучити себе до спорту, коли мотивація на рівні нуля

В закладки

Як долучити себе до спорту, коли мотивація на рівні нуля

© BurakHayko/iStock

Кажуть, що взагалі немає такого поняття, як «брак мотивації». Мотивація — це те, заради чого ми хочемо займатися спортом. Бути здоровим, мати гарну фігуру, стати сильними — це все мотивація і кінцева мета. Вона або є (вам це треба), або її немає (вам це не треба).

Редакція Newsdaily.org.ua ділитися порадами, як мотивувати себе займатися спортом, якщо зовсім не хочеться.

1. Тримайте перед очима свої цілі

© rawpixel/Pixabay

Напишіть мета, повісьте її на стіну за комп'ютером, на холодильник, поставте заставкою на робочий стіл. Вона повинна вас постійно дратувати і стимулювати будь-якими шляхами. Звичайно, писати щось на кшталт «Худни, жируха!» теж не треба (хоча це і може допомогти комусь), але і легка констатація цілі на кшталт «Хочу стати худий» не спрацює з належною силою. Вкажіть чітку мету, навіщо вам це треба («Я схудну до 60 кілограм, щоб виглядати красивою на весіллі брата»).

2. Зробіть фото «до» і «після»

© Khosrork/iStock

Для тих, хто худне і гойдається це найсильніший стимул — бачити, як їх праці дають результати. Звичайно ж, на початку шляху фотографії «після» у вас не буде, але ви можете робити проміжні знімки.

3. Відстежуйте параметри свого тіла в щоденнику

© Anetlanda/IStock

Відмінним стимулом продовжувати тренування є бачити, як ви скидаєте вагу, піднімаєте всі великі ваги, проходите або густо пробігаєте все далі.

4. Оточіть себе всім, що пов'язує вас із вашою метою

© bruce mars/Pexels

Почніть жити в світі, який пов'язаний з вашою метою. Якщо ви хочете бігати марафони, то повісьте плакати відомих спортсменів, змагання дивіться, читайте книги, відвідуйте різні тренінги, спілкуйтеся з людьми, які поділяють ваші інтереси. Спілкування з людьми на тему спорту — це, мабуть, самий потужний стимул. Наше оточення дуже сильно на нас впливає, тому саме вона може допомогти підтримати нашу мотивацію.

5. Розкажіть всім про своїх цілях

© nd3000/IStock

Оголосіть близьким про свою мету — і в них обов'язково виникне бажання стежити за вами і підколювати у разі невдач, так у вас просто не залишається причини не займатися спортом. Як варіант — заявіть про свій намір в соціальній мережі. А ще краще — посперечайтеся на великі гроші, і ваша мотивація буде зашкалювати.

6. Вкладетеся в тренування

© michaeljung/IStock

Витратьте пристойно грошей на спортивний одяг, взуття та спортивний інвентар. У вас просто не буде вибору — займатися чи ні, тому що витрачена просто жахлива сума грошей, і на вітер її викидати не можна. Додатковий бонус — ви будете подобатися собі в спортивному одязі та взутті, вони будуть працювати на створення правильної обстановки.

7. Починайте з легкого

© Yobro10/IStock

У разі оздоровчої ходьби, щоб скинути вагу, на самому початку просто прогуляйтеся з друзями по цікавим місцям. Важливо відчути рух і пов'язати його з приємними відчуттями. І нехай все, що ви робите, буде в радість.

8. Практикуйте афірмації

© bruce mars/Pexels

Просто промовляйте пару раз в день, немов мантру, слова, які описують ваш кінцевий результат — «Я виглядаю як супермодель» і т. д. Це дійсно працює.

9. Надихайтеся

© Bojan89/IStock

Найбільш потужний з джерел натхнення, якщо не вважати підтримки оточуючих, це музика. Нехай вона створює вам найкраще настрій! Інші варіанти — перегляд мотивуючих фільмів і прочитання надихаючих історій, книг. Заведіть собі дошку на Pinterest і складайте туди надихаючі картинки і фото.

Читайте також Як стійко пережити навіть найскладнішу тренування

7 способів мотивувати себе на спортивні перемоги
© Free-Photos/Pixabay Жінки на 30 відсотків менше активні в зимові місяці, але вже настало літо, так що пора узяти себе в руки і почати займатися спортом. Якщо ви
6 причин, чому у вашому житті немає спорту, і способи вирішення питання
© Nikolas_jkd/iStock «Треба записатися в спортзал, треба більше рухатися, треба почати, нарешті, бігати вранці...» Багато хто з нас повторюють ці слова, як мантру, але
Як дізнатися, що настав час переосмислити свої фітнес-цілі
© jacoblund/IStock Немає ніяких сумнівів в тому, що одна з найважливіших речей, яку ви повинні зробити при початку фітнес-програми, — це досить ретельне побудова мети.
3 способи досягнення мети, навіть якщо немає мотивації
© sergio_kumer/IStock Багато речей, які ми обіцяємо, ми не робимо. Все із-за того, що нам не вистачає мотивації. Ми можемо переглянути надихаючий фільм і сказати собі,
Як полюбити спорт без прив'язки до відпустки, побачення і мотивів схуднення: частина 1
©Bojan89/IStock Вміст матеріалуУ чому користь і сенс спортуЯк мотивувати себе і виробити звичку займатися спортомЯк позбутися від ліні і не закинути через час
Щоденні можливості занять фітнесом без підходів в спортзал
©jacoblund/IStock Ви не займаєтеся спортом тільки тому, що не можете відвідувати тренажерний зал? Підтримувати тіло в тонусі можна і в домашніх умовах. Сьогодні ми