8 причин, чому бабусі і дідусі роблять наше дитинство чарівним
29.06.2019 1 333 0 newsdaily.org.ua

8 причин, чому бабусі і дідусі роблять наше дитинство чарівним

В закладки

8 причин, чому бабусі і дідусі роблять наше дитинство чарівним

© NanoStockk/iStock

Немає сумнівів, що бабусі й дідусі грають особливу роль у житті своїх онуків. Вони не відповідають за встановлення правил і меж, тому вони можуть насолоджуватися усіма кращими частинами виховання, включаючи веселощі, сміх і дурості, і дітям це подобається в них. Редакція Вabyology призвела 8 причин, чому бабусі і дідусі роблять наше дитинство чарівним.

Вміст матеріалу

1. Вони балують дітей

Бабусі і дідусі люблять балувати своїх онуків і знають, що подарунки не повинні коштувати ціле стан. Маленькі старі скарби і дрібнички з їх минулого стають дивовижними подарунками для дітей і можуть стати чимось, що їм сподобається назавжди. Але розпещення дітей не обмежується даруванням подарунків. Бабусі і дідусі, як правило, відносяться до правил і до життя по-іншому, що означає, що вони більш поблажливі, ніж ми. Природно, дітям подобається спокійна атмосфера.

2. У них відмінні історії

Тому що вони були з нами так довго, у бабусь і дідусів є найбільші історії, щоб розповісти про життя, яке вони прожили так само як спогади, які вони мають про своїх дітей. Це може змусити вас зіщулитися, але ваші діти будуть любити слухати про те, що ви робили, коли були дитиною. У ваших батьків, ймовірно, все ще є фотографії і реліквії минулого, які допоможуть проілюструвати їх розповіді, щоб ваші діти дійсно насолоджувалися ними.

3. Вони знають старі пісні

У бабусь і дідусів є чудовий спосіб зберегти старі дитячі віршики, про яких ми ніколи не чули. Вони використовують їх для зв'язку з вашими дітьми. Але ця якість не обмежується дитячими віршиками. Бабусі і дідусі в наші дні зросли, коли музика дійсно розвивалася і створювала історію, тому вони знають всі старі шкільні мелодії, і завдяки їм наші діти дізнаються, звідки взялася музика.

4. Вони люблять розважатися

На відміну від нас, які часто дуже зайняті, щоб сісти і звернути увагу на всі п'єси, вистави та історії наших дітей, бабусі і дідуся постійно живуть в їх світі, і їм це подобається. Дітям теж подобається, комусь не сподобається, коли поруч є хтось, хто думає, що ти найкращий у світі.

© bowdenimages/iStock

5. У них є частування

Бабусі і дідусі люблять радувати своїх онуків маленькими частуваннями, які вони зазвичай не отримують від нас. Будь то маленькі коробочки цукерок, заховані навколо будинку, або хороша старомодна випічка, діти пов'язують своїх бабусь з дідусів з гарними спогадами.

6. Вони терплячі

Оскільки вони часто повертають дітей наприкінці дня зі шкіл, бабусі і дідуся, як правило, відпочивають разом з дітьми. Це означає, що вони в своїх кращих проявах, коли діти поруч, і мають терпіння і доброту святих, що означає, що діти отримують найкращі з емоцій.

7. Вони не проти дурості

Бабусі і дідусі жили досить довго, щоб зрозуміти, що життя занадто коротке, щоб бути серйозною, а це значить, що вони не проти бавитися з дітьми. Пройшли ті дні, коли дискомфорт і збентеження заважали добре проводити час. І діти точно їх підтримують.

8. Вони розуміють, що значить сім'я

Бабусі і дідусі знають, що значить створити сім'ю, і їм подобається бути частиною вашої родини. Оскільки вони пройшли самі важкі роки батьківського виховання, у них був час, щоб розслабитися і оцінити, наскільки класним була подорож, і наскільки особливим є сімейний затишок. Це означає, що вони дуже люблять вашу родину і вашу дивовижну роботу. Діти змушують світ обертатися, що робить життя цікавим і значущою незалежно від того, скільки вам років.

Як бабусі з різних країн виховують своїх онуків
© KatarzynaBialasiewicz/IStock Бабусі й дідусі можуть виявитися великою підмогою у вихованні малюка. Їм зовсім не обов'язково виховувати вашу дитину або допомагати вам.
Чому старше покоління може навчити ваших дітей
© vadimguzhva/iStock Бабусі і дідусі, як правило, в захваті від своїх внуків і внучок. Вони всіляко намагаються їм догодити і розбалувати їх. Але це не завжди йде дітям
Чому сучасним дітям потрібні правила старшого покоління
© Susanne Jutzeler/Pexels Мама і автор книги «Нове старомодне виховання» Лиат Хьюз Джоші розповідає чому дітям потрібні правила старшого покоління. Forest Holidays
6 порад, які допоможуть вам краще спілкуватися з бабусями і дідусями ваших дітей
© monkeybusinessimages/IStock Щоб нормально дорослішати і гармонійно розвиватися, дитині потрібно вірити, що світ добрий, що всі, особливо рідні, його люблять. І не
Чому виховання бабусями і дідусями краще виховання нянею
©Pixabay Коли в родині з'являються діти, кожен з родичів прагне допомогти батькам радами. Але виховання бабусями і дідусями – особливе, адже онуки іноді стають для них
Що потрібно знати перед тим, як довірити виховання дитини бабусі
© monkeybusinessimages/IStock Багато мами стикаються з труднощами, коли мова заходить про те, щоб знайти людину, якій можна довірити свою дитину. Але коли ви працюєте,