Чому старше покоління може навчити ваших дітей
21.03.2019 1 083 0 newsdaily.org.ua

Чому старше покоління може навчити ваших дітей

В закладки

Чому старше покоління може навчити ваших дітей

© vadimguzhva/iStock

Бабусі і дідусі, як правило, в захваті від своїх внуків і внучок. Вони всіляко намагаються їм догодити і розбалувати їх. Але це не завжди йде дітям на користь, а іноді може негативно позначитися на їхній поведінці.

Далі ми розповімо про помилки у вихованні, які допускає старше покоління.

1. Хто краще?

Іноді старше покоління налаштовує дітей проти батьків, аргументуючи це тим, що вдома дитині забороняють їсти багато солодкого і дивитися цілий день мультфільми. Таким чином вони маніпулюють за допомогою вседозволеності.

2. Проблеми з харчуванням

Часто бабусі забороняють онукам вставати з-за столу, якщо ті не доїли обід, який складається з каструлі борщу і гори пиріжків. З-за цього у багатьох дітей виникають проблеми із зайвою вагою.

© Pixabay/Pexels

3. Підвищена тривожність

Літні люди хвилюються з-за того, що може статися щось погане, і тому забороняють онукам багато речей, обмежуючи їх свободу дій.

4. Мінімум обов'язків

Бабусі й дідусі часто люблять робити все замість дітей: одягати їх, зав'язувати шнурки, прибирати іграшки, мити посуд тощо. Таким чином вони не дають дитині можливості чогось навчитися.

© Markus Spiske/Pexels

5. Погане ставлення

Бувають ситуації, коли дитина щось зробив неправильно і деякі представники старшого покоління не намагаються обговорити проблему. Вони починають пред'являти обвинувачення і говорити неприємні фрази: «Ти дурний!», «Ти нічого не вмієш!», «Ми віддамо тебе в дитбудинок», що в подальшому може погано відбитися на психологічному стані дитини.

Якщо ви не хочете, щоб подібні момненты турбували вас або вашої дитини, то обговоріть все заздалегідь з бабусями і дідусями. Ми впевнені, що можна знайти компроміс і уникнути конфліктних ситуацій.

Читайте також Що робити, якщо критикують ваш стиль виховання

Чому сучасним дітям потрібні правила старшого покоління
© Susanne Jutzeler/Pexels Мама і автор книги «Нове старомодне виховання» Лиат Хьюз Джоші розповідає чому дітям потрібні правила старшого покоління. Forest Holidays
20 побутових звичок, які не зрозуміє старше покоління
© KatarzynaBialasiewicz/iStock Ми вже звикли до сучасного стилю життя, але старше покоління все ще ностальгує за минулим і дивується нинішньої молоді. Те, що ми вважаємо
Що потрібно знати перед тим, як довірити виховання дитини бабусі
© monkeybusinessimages/IStock Багато мами стикаються з труднощами, коли мова заходить про те, щоб знайти людину, якій можна довірити свою дитину. Але коли ви працюєте,
Як бабусі з різних країн виховують своїх онуків
© KatarzynaBialasiewicz/IStock Бабусі й дідусі можуть виявитися великою підмогою у вихованні малюка. Їм зовсім не обов'язково виховувати вашу дитину або допомагати вам.
8 причин, чому бабусі і дідусі роблять наше дитинство чарівним
© NanoStockk/iStock Немає сумнівів, що бабусі й дідусі грають особливу роль у житті своїх онуків. Вони не відповідають за встановлення правил і меж, тому вони можуть
Молоді люди з прихильністю до соцмереж відчувають себе ізольовані літніх, дослідження
© KatarzynaBialasiewicz/iStock Нинішнє покоління має можливість спілкуватися з людьми з усього світу, листуватися щодня з десятками (а то й сотнями людей, але ми все одно