Молоді люди з прихильністю до соцмереж відчувають себе ізольовані літніх, дослідження
22.03.2019 507 0 newsdaily.org.ua

Молоді люди з прихильністю до соцмереж відчувають себе ізольовані літніх, дослідження

В закладки

Молоді люди з прихильністю до соцмереж відчувають себе ізольовані літніх, – дослідження

© KatarzynaBialasiewicz/iStock

Нинішнє покоління має можливість спілкуватися з людьми з усього світу, листуватися щодня з десятками (а то й сотнями людей, але ми все одно вважаємося поколінням одинаків. Dailymail запевняють, що молоді люди частіше страждають від самотності, ніж попереднє покоління і навіть літні люди.

Наукове підтвердження ізольованості людей

©Marjan_Apostolovic/iStock

Дослідники трьох університетів зібрали дані, отримані в ході опитування 55 тис. осіб. Про результати дослідження вони розповіли в передачі телеканалу BBC. Учасників опитування попросили відповісти на запитання, скільки часу на день вони витрачають на спілкування в соцмережах.

Згідно з цим опитуванням, люди, які залежні від соціальних мереж, відчувають більшу ізоляцію, ніж їх батьки, бабусі і дідусі. Якщо говорити про точні цифри, в опитуванні 4 людини з 10 у віці від 16 до 24 повідомили про те, що вони часто самотні. І менш трьох з десяти опитаних віком старше 65 років відповіли, що вони страждають від самотності.

Зростання ізольованості безпосередньо залежить від підвищення популярності соцмереж

© bruce mars/pexels

Як виявилося, люди, які частіше відчувають самотність, мають більшу кількість друзів на Facebook, з якими вони не бачилися наживо. Багато молоді люди зізналися, що хотіли б позбутися самотності, а також знайти свою другу половинку. Але для деяких самотність – це не лише брак любові. Є люди, які навіть в компанії інших відчувають себе самотніми.

Національна статистична служба Великобританії вже інформувала про те, що від самотності частіше страждає молоде покоління, а не старше. Нові дослідження підтвердили це, так що тепер держава думає про те, як надати підтримку молоді та вирішити проблему самотності. У Великобританії навіть призначили міністра у справах самотності: ним став Трейсі Крауч.

«Розумне покоління»

© betajulia/iStock

За останні 10 років знизилася кількість курців і людей, що вживають алкоголь і наркотики, а також кількість ранньої вагітності. Незважаючи на те, що нинішнє покоління стає більш розсудливим, вона з раннього віку починає користуватися телефонами і планшетами.

Національна статистична служба Великобританії також повідомила, що 18-річні люди на сьогоднішній день витрачають на спілкування менше часу, ніж на нього витрачала покоління миллениалов (на півгодини менше). З 2000 року люди поступово замінили телебачення, радіо і кіно на відеоігри і комп'ютери.

Незважаючи на всі переваги інтернету і соцмереж, з-за їх повсюдного використання нинішнє покоління піддається частого киберзапугиванию, отримання недостовірної інформації та новин.

Дані дослідження і опитування показують, що проблема, пов'язана з нестачею спілкування, все ще залишається невирішеною, тому дуже важливо не ігнорувати її, якщо ви самі страждаєте від самотності чи бачите, що від нього страждають ваші друзі або діти.

Читайте також Франція заборонила смартфони та іншу техніку учням: навіщо і до чого такі заходи

П'ята частина молоді вважає, що в майбутньому люди не будуть їсти м'ясо, — дослідження
© minoandriani/IStock Уявіть на секунду світ, в якому немає гамбургерів, шашликів та інших улюблених багатьма страв з м'яса. Якщо ви вважаєте, що такого ніколи не
Кожен третій підліток XXI століття уникає алкоголю, дослідження
© ronstik/iStock Приблизно третина молодих англійців у віці від 16 до 24 років не п'є алкоголь. Число тих, хто ніколи його не пробував спиртне зросла в два рази. І це за
Ходьба по 35 хвилин на день знижує ризик розвитку інсульту у літніх людей
© yacobchuk/IStock Ми знаємо про те, як корисні тренування, але деколи на них просто не вистачає часу. З іншого боку, при величезному бажанні зміцнити здоров'я час
Невпевнені в своїх відносинах люди частіше використовують Facebook, дослідження
© Pinkypills/iStock Нещодавнє дослідження встановило, що люди, які не впевнені у своїх романтичних стосунках частіше використовують Facebook. Детальніше про це
Болить поперек – спробуйте відеоігри: вчені виявили новий спосіб лікування для літніх людей
© KatarzynaBialasiewicz/iStock Біль в попереку є однією з основних причин звернень літніх людей до лікарів. Проблема полягає в тому, що захворювання опорно-рухового
Діти з астмою частіше схильні до ризику зайвої ваги, дослідження
© KatarzynaBialasiewicz/iStock З зайвою вагою все частіше стикаються саме діти. Нове дослідження показало, що астма може спровокувати ожиріння. MailOnline розповідають