Чого найбільше бояться чоловіки: 14 неочевидних причин від експертів
11.05.2019 593 0 newsdaily.org.ua

Чого найбільше бояться чоловіки: 14 неочевидних причин від експертів

В закладки

Чого найбільше бояться чоловіки: 14 неочевидних причин від експертів

©LittleBee80/IStock

Багато чоловіків страждають від заниженої самооцінки і невпевненості в собі, однак соромляться в цьому зізнатися. Портал fatherly розповідає, чого бояться чоловіки найбільше і що породжує їх комплекси.

Вміст матеріалу

Чого найбільше бояться чоловіки?

Нижче ми розповімо вам, що змушує чоловіків втрачати впевненість у собі. Ці неочевидні причини чоловічих страхів були зібрані експертами в області психотерапії.

Гінекомастія

Гінекомастія — збільшення молочних залоз у чоловіків, викликана дисбалансом естрогену і тестостерону. З цією проблемою не рідко стикаються хлопчики в період статевого дозрівання, а також чоловіка після 50 років. За даними експертів, багато приховують таку проблему, оскільки бояться стати посміховиськом. Однак, у даному випадку важливо вчасно звернутися до лікаря за допомогою.

Мішки під очима

Багато чоловіки турбуються про свій зовнішній вигляд і в першу чергу їх не влаштовують мішки і зморшки під очима. Це візуально додає зайвий вік і виглядає непривабливо. Часто така проблема виникає у чоловіків після 40 років у зв'язку з негативним впливом сонця та інших зовнішніх факторів на шкіру.

Випадання волосся

Чоловіки після 30 років не рідко стикаються з проблемою випадіння волосся, що змушує їх відчувати себе невпевнено. Не дивлячись на те, що за даними статистики, жінок приваблюють лисі чоловіки, облисіння все ще є причиною комплексів для багатьох представників сильної статі.

Недолік ваги

На відміну від жінок, які завжди прагнуть схуднути, чоловіки переживають про нестачу ваги. Надто худе статура може знизити їхню самооцінку. При цьому, ознакою сили і мужності вважається мускулисте і масивне тіло.

Кар'єра

Кожен чоловік прагне бути успішним у своїй роботі. Однак, якщо його досягнення поки невеликі, це може увігнати в його депресію і комплекси. У такому разі чоловіки починають порівнювати себе з іншими і переживати про те, чому їхня кар'єра йде вгору. При чому, головну роль тут грають не стільки гроші, скільки стан і статус.

Зростання

Чого бояться чоловіки, крім усього перерахованого вище? Вони бояться бути низькими. Зростання для них дуже важливий. Чим вище чоловік, тим він впевненіше в собі.

Розмір статевого органу

Чоловіки дійсно переживають про розмір свого статевого органу. Вони дуже вразливо сприймають глузування або коментарі з цього приводу.

©tommaso79/IStock

Обрізання

Для чоловіків важливий не тільки розмір їх статевого органу, але і його зовнішній вигляд. Така процедура, як обрізання може негативно відіб'ється на самооцінці чоловіка.

Еректильна дисфункція

Еректильна дисфункція – неможливість досягнення і підтримки ерекції, достатньої для статевого акту. Дане сексуальний розлад – удар по самолюбству будь-якого чоловіка.

Прояв емоцій

З дитинства хлопчиком вчать бути сильними і хоробрими, не плакати, тримати емоції при собі. З віком ці переконання призводять до того, що чоловіки бояться будь-яких проявів почуттів і замикаються.

Неправильне рішення

Чоловіки бояться робити помилки і робити невірні кроки, оскільки на них завжди лежить велика відповідальність. Психотерапевт Стівен Коен Хенрикес стверджує, що чоловікам пора прийняти той факт, що вони мають право помилятися.

Нещасливий шлюб

Проблеми в шлюбі б'ють по самооцінці і психіці чоловіків. Вони починають звинувачувати себе в цьому, і впадати в стан депресії. Зазвичай з такими проблемами чоловіки приходять до психотерапевтів.

Батьківство

З появою дитини багато чоловіки турбуються про те, наскільки вони гарні в ролі батька. Як правило, невміння управлятися з малюком, породжує невпевненість і комплекси у молодих татусів. Однак, у цьому випадку важливо набратися досвіду і заручитися підтримкою дружини, щоб стати впевненіше і насолоджуватися всіма благами батьківства.

Нездатність визнати свою слабкість

І головна причина, по якій чоловіки стають закритими і невпевненими у собі – це нездатність визнати свою слабкість. На відміну від жінок, чоловіки рідко діляться один з одним своїми переживаннями, що змушує їх відчувати себе самотніми.

Тепер ви знаєте, чого бояться чоловіки. Як бачите, у всіх є свої страхи і слабкості, однак з ними потрібно боротися.

Читайте також Жіноче здоров'я: 10 міфів, які здатні завдати шкоду

Чому чоловіки брешуть частіше за жінок – наукове пояснення
© SIphotography/iStock Нещодавно вчені з'ясували, чому чоловіки брешуть частіше за жінок і в яких ситуаціях це відбувається. Fatherly докладніше розповідають про новому
Вчені з'ясували, які люди найбільше схильні до зради
©fizkes/iStock Як ви уявляєте собі середньостатистичного зрадника? Холодний і розважливий тип, який вміло приховує сліди свого «злочину»? Вчені з Університету Квінсленда
Чому так багато одружених чоловіків бояться дружити з жінками
© Jovanmandic/iStock Якщо вірити народній мудрості, не лише не існує жіночої дружби, але і дружби між чоловіком і жінкою. При цьому великий класик Артур Конан Дойл
7 ознак жінок, на які звертають увагу чоловіки
© Logan Dodson/Flickr Вчені продовжують вивчати те, як влаштований мозок чоловіка і жінки, ще сильніше переконуючись в тому, що існує величезна кількість відмінностей між
Дослідження пояснило, чому чоловіки перебільшують кількість статевих партнерок
© rawpixel.com/Pexels Дослідження показують, що чоловіки брешуть про кількість жінок, тому що просто не пам'ятають точне число. Mail Online розповідають детальніше про
Чому чоловіки стали відмовлятися від сексу
© Pixabay Все більше дівчат почали скаржитися на те, що їх «продинамили» після побачення. Багатообіцяючий флірт, чудовий обід і прогулянка по нічному місту несподівано