8 важливих уроків виховання, якими користуються голландці
23.03.2019 565 0 newsdaily.org.ua

8 важливих уроків виховання, якими користуються голландці

В закладки

8 важливих уроків виховання, якими користуються голландці

© petrenkod/iStock

Кожна культура має свої унікальні сильні сторони і способи життя, і виховання дітей не є винятком. Інтернет повниться розповідями, порадами і навіть певною критикою щодо нюансів виховання в різних культурах.

Наприклад, у Голландії, у батьків є власні переконання про виховання і поведінці. З практики виховання дітей голландцями можна вивести вісім уроків, які стануть у пригоді молодим батькам.

© monkeybusinessimages/iStock

1. Нехай діти катаються на велосипеді по дощу

Так, голландці дозволяють своїм дітям «буквально» їздити на велосипеді під дощем (з правильною екіпіровкою), щоб забезпечити незалежність, стійкість і витривалість своїх дітей.

Їзда на велосипеді в дощ — простий, але потужний урок в тому, як підготуватися до знегод, продовжувати стикатися з усіма можливостями і знаходити магію в природі, навіть коли це не ідеальна погода.

2. Будьте впевнені

Голландці приділяють значну час, щоб піклуватися про себе, навчитися приймати себе зі своїми недоліками і недосконалостями. Ці ж звички вони намагаються передати своїм дітям.

© LightFieldStudios/iStock

3. Нехай діти знають про свої права

Голландці надають велику роль прав і можливостей дітей, щоб разом створювати правила. Це не означає, що діти можуть мати все, що захочуть. Це означає, що у них є право голосу в сімейних обговореннях.

4. Зосередьтеся на простоті

Голландські сім'ї прагнуть до максимальної простоти у всьому – починаючи від способу життя і закінчуючи вихованням дітей.

Нормою вважаються, наприклад, старі іграшки для дітей і прагнення виробити з дитинства екологічне свідомість.

5. Діти не є продовженням вас

Голландці вважають, що їхні діти — їх незалежні люди, а не продовження мами і тата. Діти не несуть відповідальності за виконання мрії мами і тата.

© Jovanmandic/iStock

6. Моделюйте поведінку, якій ви хочете, щоб ваші діти наслідували

Голландські батьки розуміють, що якщо вони хочуть виростити творчих, сильних, щасливих дітей, вони повинні практикувати те, що вони виховують в дітях.

7. Сімейні страви

Голландці по-справжньому цінують сімейні страви. Це не складні страви, які надихають дітей на вживання овочів. Голландці не постійно стежать за своїми калоріями або вуглеводами. Час прийому їжі призначене для об'єднання сім'ї.

© petrenkod/iStock

8. Почніть статеве виховання раніше

У голландців набагато більш ліберальний підхід, коли мова йде про статеве виховання і сексуальної активності. Незважаючи на досить слизьку тему, дані про загальних позитивних результатах зниження кількості підліткових вагітностей є суттєвими.

Наприклад, просвітництво дітей про їх частинах тіла у дошкільному закладі може допомогти «зламати лід» і зробити дітей і батьків як можна більш близькими, коли будуть напружені розмови, коли прийде час.

Читайте також Люди стали більш ледачими, так як еволюція сприяє збереженню енергії, – дослідження

Чому виховання бабусями і дідусями краще виховання нянею
©Pixabay Коли в родині з'являються діти, кожен з родичів прагне допомогти батькам радами. Але виховання бабусями і дідусями – особливе, адже онуки іноді стають для них
15 найпам'ятніших цитат професора Дамблдора, які варто запам'ятати батькам
© LiveLib Минуло два десятиліття з тих пір, як історія про Гаррі Поттера вперше з'явився в нашому житті і з кожним роком вона стає все популярнішою. Один з найяскравіших
Чому прохання дитини стати "маленьким помічником" приносить більше шкоди, ніж користі
© monkeybusinessimages/iStock Згідно з новим дослідженням, залучення дитини до допомоги дорослим може заподіяти дитині більше шкоди, ніж користі. Хоча це може здатися
Хто правильно виховує: 4 типу батьків і їх методи
©Pixabay Психологи виділяють різні типи батьків, у кожного з яких є своя тактика виховання в сім'ї. Так як потрібно виховувати дитину правильно? Вміст матеріалуТипи
Як допомогти своїй дитині не піддатися шкільних захворювань
© romrodinka/IStock Школа може забезпечити дитині не тільки нові знання, але й проблеми зі здоров'ям. У будь-якому колективі існує ризик підхопити якусь небезпечну
5 причин, чому молоді батьки не потребують порад
© IStock Непрошені поради з боку сторонніх людей, та й чого гріха таїти, деяких родичів змушують будь-якого батька стискати кулаки від роздратування і стримувати емоції,