5 простих рішень, які допоможуть заробити додаткові гроші
04.03.2019 692 0 newsdaily.org.ua

5 простих рішень, які допоможуть заробити додаткові гроші

В закладки

5 простих рішень, які допоможуть заробити додаткові гроші

© Pixabay

Коли в родині з'являється дитина, то затрат йде більше. Швидше за все, хтось із батьків у декреті, а хтось на роботі. Так от, щоб використовувати на благо деякі вільні години, поки дитина спить, є способи заробити. Ні, це не реклама фріланс-бірж чи чогось подібного. Ми просто зібрали для вас ідеї, які підкажуть, де шукати додаткові джерела доходу у вільні хвилинки.

Продати непотрібний одяг

©I_rinka/iStock

У мережі є безліч сервісів і платформ, які дозволяють продавати одяг, аксесуари та взуття. Просто зробіть якісні фото товарів, придумайте опис, виберіть адекватну ціну. Дуже добре, якщо ви будете публікувати свій одяг відразу на декількох платформах — це збільшить ваші шанси продати і отримати більше прибутку.

Здавати в оренду автомобіль

@ ElenaNichizhenova/iStock

Якщо вам пощастило, і ви живете в туристичному місті, то дуже гарною ідеєю для додаткового заробіток буде здача свого авто в оренду. Навіть якщо у вас не сильно популярний місто. Просто викладіть в інтернет оголошення про таку послугу, раптом який-небудь турист захоче досліджувати ваш містечко на авто.

Освойте нові професії

© pixabay

Звучить, звичайно, дуже відповідально і важко. Але справа в тому, що в інтернеті зараз багато професій, які можна освоїти, пройшовши онлайн-курси чи, подивившись ролик. Розшифровуйте відео, пишіть статті на замовлення або напишіть відгуки про товар. Все це може стати відмінним способом заробити в зручний для вас час.

Тестуйте сайти

©pressureUA/IStock

Є такі платформи, які платять за те, що ви будете тестувати нові сайти. Просто дотримуйтесь їх вимогам і отримаєте свої гроші за витрачений на це час.

Онлайн-присяжний

© Jess Watters/Pexels

Це можна віднести до пункту про те, щоб освоїти нові професії. Однак тут більше виконання технічних завдань і ролі асистента в онлайні. Вам потрібно буде ознайомитися зі справою, заповнити певні документи і, можливо, ще якісь завдання. Після цього отримати свої гроші за ті години, які ви витратили.

Такі ідеї допоможуть вам знайти ще одне джерело доходу у вільний час.

25 речей, які можна продати онлайн і заробити додаткові гроші
© pexels Трохи підзаробити до наступної зарплати не так вже й складно, як може здатися. Більше того, зробити це можна, навіть не виходячи з дому — достатньо зібрати
Як заробляти більше: 25 простих способів збільшити свій дохід
©Pixabay Ви студент і хочете заробляти більше, але не знаєте, як? Тоді читайте добірку ідей від сайту Save the student! Вміст матеріалу1. Як заробити: ставки без
8 порад, як забезпечити дитині гідне майбутнє
© Rostislav_Sedlacek/iStock Всім відомо, що в наш час дитина — задоволення не з дешевих. З появою малюка витрати сім'ї ростуть в геометричній прогресії з кожним роком.
6 ідей на 2019 рік, які допоможуть заробити більше грошей
Навіть якщо у вас вже є робота на повний робочий день, ми готові посперечатися, що ви не будете проти того, щоб мати додаткові кошти на своєму банківському рахунку.
5 лайфхаков, які допоможуть мотивувати чоловіка на кращий дохід
© LightFieldStudios/iStock Розбіжності з приводу фінансів — одна з найпоширеніших причин розлучень. На жаль, приказка про те, що з милим рай і в курені, працює тільки на
Неочевидні причини, чому мамам важлива зайнятість не тільки з дитиною
© grinvalds/IStock Виховання дитини – це важливе заняття для жінки, але цього не завжди достатньо. У сучасному світі у молодих мам є багато можливостей для