9 брендів одягу, які випускають одяг за допомогою методу переробки
19.05.2019 393 0 newsdaily.org.ua

9 брендів одягу, які випускають одяг за допомогою методу переробки

В закладки

9 брендів одягу, які випускають одяг за допомогою методу переробки

© Maksym Azovtsev/iStock

Випуск одягу за допомогою методу переробки — відмінний спосіб прикрасити старі зношені або пошкоджені матеріали і дати їм нове життя. Це можна назвати стовідсотковою революцією в світі моди. Такий підхід до виробництва одягу дозволяє знизити витрату сировини. З кожним роком збільшується кількість брендів.

Далі ви дізнаєтеся про бренди, які випускають одяг за допомогою методу переробки.

Compare Ethics розповідають про те, які речі актуальні на даний момент. І чому новий метод створення одягу доступний і багатофункціональний.

1. Beyond Retro

© Beyond Retro

Їх співробітники шукають тисячі примірників старовинних предметів, щоб знайти ті, які поза часом і ідеально підходять для нас. Вони створили свою власну етикетку з аплікацією, виготовлену тільки із старих тканин. Одна з ключових особливостей — ціновий діапазон, що дозволяє свідомим споживачам здійснювати покупки.

2. Patagonia

© Australian Solar Quotes

Цей перелік не був би повним без одного з батьків-засновників етичної моди. Це бренд просуває свої принципи з 1973 року. Patagonia почали використовувати пластикові пляшки в 1993 році. За допомогою пластику створюють шорти і куртки.

3. Zero Waste Daniel

@ Zero Waste Daniel

Zero Waste Daniel — один з найцікавіших брендів, з якими доводилося коли-небудь стикатися. Заснований нью-йоркським дизайнером Даніелем Сильверштейном. Кожна деталь виготовлена на 100% залишків. З-за цього має відмітний дизайн печворку. Тим не менш Даніель робить свої речі дуже витонченими.

4. Re/Done

@ Gear Patrol

Re/Done — це вінтажний бренд, в якому основна увага приділяється джинсової тканини. Вся одяг зроблено в Лос-Анджелесі, за допомогою методів економії води і відмову від агресивних хімікатів. Виробники дарують нове життя старих джинсів.

5. Ecoalf

@ Sourcing Journal

Ecoalf почали працювати з переробленими тканинами ще в 2009 році. Також бренд бере участь у проектах, які займаються очищенням океану від пластмаси. Потім вони переробляють зібране сміття і створюють приголомшливі конструкції. Це фантастичний і позитивний бізнес!

6. Antiform

@ Guestlist.net

Цей англійський бренд приймає використані матеріали і з'єднує їх з традиційними техніками створення одягу. Бренд фокусується головним чином на трикотажі і виробляє речі, які можна носити протягом усього року.

7. Urban Renewal

© journalismfeatures

Бренд займається тим, що знаходить надлишкові матеріали або продукти, які не продаються. Потім вони оновлюють їх. З-за цього кожен предмет створюється в дуже обмеженій кількості. Плюс – всі товари продаються за доступними цінами.

8. ASOS Reclaimed Vintage line

© Evening Standard

Це ще один великий бренд, який робить одяг більш екологічною. Колектив ASOS шукає по всьому світу справжню вінтажну одяг і оновлює її з допомогою сучасних технологій. Одна з чудових особливостей — це дійсно доступна ціна.

9. Insecta Shoes

© Insecta Shoes

Останній бренд в списку – Insecta Shoes. Це приголомшлива фірма взуття, зроблена в Бразилії. Ефектні черевики створюються із старих тканин і перероблених пластикових пляшок. Тут можна знайти все що завгодно: починаючи від чобіток і закінчуючи тапочками.

Революція у світі моди

Одяг з допомогою методу переробки – це відмінний варіант для зменшення екологічного збитку, тому що використовується менше сировини. Найбільшою перевагою з усіх є те, що свідомі споживачі розуміють, що вони допомагають планеті. Ці бренди дійсно втілюють те, що значить бути етичної модного фірмою.

Топ-6 українських брендів, які шиють чоловічу вуличну одяг
©g-stockstudio/IStock Хочете дізнатися, де знайти стильну і якісну чоловічий одяг в Україні? Сьогодні ми пропонуємо вам найкращі українські бренди чоловічого одягу, на
Найдорожчі дитячі бренди, у яких варто запозичити ідеї для стилю дитини
© alexandr_1958 Світ моди для дітей сповнений брендів, які борються за перше місце. Кращі дизайнери випустили найдорожчі і красиві колекції, які коли-небудь
Топ-9 українських брендів, які шиють спортивний одяг
© jacoblund/IStock Хто б що не говорив, але зручна спортивний одяг – запорука успішної тренування. А якщо вона буде ще і красивою, у вас з'явиться додаткова мотивація її
Українські бренди жіночого одягу: 15 марок, які приємно здивують
©S_Chum/IStock З кожним роком в Україні з'являється все більше модних брендів, що заслуговують уваги. Більшість з них відшивають обмежену кількість моделей, тому ви
Як користуватися косметикою, без шкоди для екології
© RossHelen/iStock Хочете вести екологічний спосіб життя і дбати про збереження природи? Тоді вам варто усвідомлено підходити до питання використання косметики. Сьогодні
Що потрібно робити з зіпсованими контактними лінзами і чому це важливо знати
© eyecareoptical.co.uk Контактні лінзи спеціально розроблені витримувати суворі умови, тому не так легко розкладаються, псуючи навколишнє середовище. Ми вирішили