Найдорожчі годинники жіночі: топ-10 люксових брендів
15.06.2019 1 190 0 newsdaily.org.ua

Найдорожчі годинники жіночі: топ-10 люксових брендів

В закладки

Найдорожчі годинники жіночі: топ-10 люксових брендів

©Pinterest

Ви знали, що існують годинники, які коштують дорожче автомобіля Феррарі? Сайт Fashion Lady зробив для вас добірку саме таких. Читайте про найдорожчі жіночий годинник і приготуйтеся дуже здивуватися!

Вміст матеріалу

1. Найдорожчі годинники: Richard Mille Caliber RM 019 Celtic Knot Tourbillon Watch

Ціна — $ 465 000

Цей годинник є найдорожчими в світі! Їх корпус виготовлений з білого золота вагою в 18 карат, а основа – з чорного оніксу, який за чутками здатний відхиляти негативну енергію. Годинник інкрустовані діамантами. Після випуску цих жіночих годинників чоловіки почали просити цього ж виробника виготовити і чоловічу версію.

©thewristwatcher.us

2. Найдорожчі годинники: Patek Philippe Twenty – 4

Ціна — $ 285 500

Ці годинник середнього розміру поставляються з кварцовим механізмом. Вони повністю усипані діамантами, а корпус виконаний з білого золота 18 карат. Годинник є водонепроникним до глибини 30 метрів.

©patek.com

3. Найдорожчі годинники: Cartier La Dona

Ціна — $ 137 000

Cartier – ще один часовий бренд, який належить до списку найдорожчих. Його фірмові годинники виготовлені з білого золота (і корпус і браслет).

©watchunit.net

4. Найдорожчі годинники: Cartier Pasha De Cartier

Ціна — $ 123 000

Cartier славиться виготовленням годин з білого золота, інкрустованих діамантами. Корпус моделі годин Pasha de Cartier має розміри 32 мм і товщину 8,8 міліметра, він прикрашений діамантами круглого огранювання. Циферблат годинника срібний, і вони також водонепроникні.

©luxurytime.com

5. Найдорожчі годинники: Parmigiani Fleurier Toric Retrograde

Ціна — $ 116 800

Це класика, основні моменти якої включають діаманти і стрілочки, прикрашені місяцем і зірками. Корпус виконаний з білого золота вагою до 18 карат і має розміри близько 40,5 мм. Годинник оснащені вічним календарем з фазою місяця, ретроградної датою, місяцем і високосним роком. Вони водонепроникні на відстані до 30 метрів.

©ealuxe.com

6. Найдорожчі годинники: Rolex Datejust

Ціна — $ 109 350

Ці розкішні годинники для жінок поставляються з корпусом з білого золота вагою в 18 карат, прикрашеним діамантами.

©therichest.com

7. Найдорожчі годинники: Cartier Ballon Bleu

Ціна — $ 106 000

Корпус цих водонепроникних годинника виконаний з білого золота і інкрустований діамантами круглого огранювання, а циферблат срібний. Ця модель була помічена на багатьох знаменитостей, у тому числі і на Кейт Міддлтон.

©cartier.com

8. Найдорожчі годинники: Cartier Tank Francaise Model Small Watch

Ціна — $ 105 000

Жіночі годинники Cartier Tank зроблені з білого золота вагою до 18 карат. Циферблат восьмикутної форми з римськими цифрами прикрашений діамантами. Це одна з найпопулярніших жіночих моделей годин.

©cartier.com

9. Найдорожчі годинники: Cartier Tank Americaine

Ціна — $ 101 000

Наступними в списку розкішних годин для жінок є годинник Cartier Tank, вкриті білим золотом вагою до 18 карат. Весь корпус оточений діамантами круглого огранювання. Циферблат має восьмикутну форму і також прикрашений діамантами. Завдяки багатій інкрустації годинник виглядає дуже гламурно.

©cartier.com

10. Найдорожчі годинники: Patek Philippe Ladies Complicated Watch

Ціна — $ 98 000

Ці годинники з сегменту luxury покриті рожевим золотом і оснащені хронографом з функціями годин, хвилин і секунд. Циферблат – сріблясто-білий, опал.

©pinterest.com

Отже, вас вже підкорили ці найдорожчі жіночі годинники? Не дивно, адже кожна з цих моделей просто чудова!

Топ-18 найдорожчих годинників у світі
©BEXSONN Найдорожчий годинник у світі – це кварцові годинники від Graff Diamonds, вартістю 55 мільйонів доларів. Ці розкішні годинники виконані з 110 карат рідкісних
Найдорожчі дитячі бренди, у яких варто запозичити ідеї для стилю дитини
© alexandr_1958 Світ моди для дітей сповнений брендів, які борються за перше місце. Кращі дизайнери випустили найдорожчі і красиві колекції, які коли-небудь
Найдорожчі жіночі туфлі в світі: топ-5 пар
© kieferpix/iStock Як відомо, основною метою носіння взуття завжди захист ніг від впливу зовнішніх факторів. Проте сьогодні вона стала частиною способу життя. Багато
Найдорожчі весільні сукні за останні 50 років: рейтинг знаменитостей
© vogue Багато жінок уявляли собі, що одягнуть на своє весілля. Фантазували і героїні нашого матеріалу. Напевно реальність перевершила найсміливіші очікування. Їх
Топ-10 найдорожчих світових брендів одягу
©Giorgio Armani/IStock У світі моди щороку з'являється все більше нових брендів, проте деякі з них стають справді легендарними. Сьогодні ми представимо вам найдорожчі
10 кращих водонепроникних годин для чоловіків
У нас для вас новина: водонепроникних годин немає. Водостійкі годинники існують, водонепроникні – ні. Міжнародна організація з стандартизації, яка встановлює стандарти