Трендові чоловічі стрижки в 2019 році
08.04.2019 1 373 0 newsdaily.org.ua

Трендові чоловічі стрижки в 2019 році

В закладки

Трендові чоловічі стрижки в 2019 році

© djiledesign/iStock

Сучасні тренди в чоловічих стрижках і укладках досить різноманітні. Хлопці і чоловіки більше не бояться висловлювати свою індивідуальність через стрижку! Подивіться на модні чоловічі стрижки в 2019 році від Trendy Hairstyle. Пора знайти свій стиль!

Вміст матеріалу

Підкресліть свою індивідуальність за допомогою оригінальної стрижки!

Дреди

© trendy-hairstyle.com

Думаєте, дреди – це щось з минулого і тільки для молоді, яка перебуває в пошуку себе? Частка правди в цьому є. Але, 2019 рік готує нам сюрприз – чоловічі дреди будуть знову в моді! Якщо такий стиль вам до вподоби – сміливо міняйте спосіб.

Стрижка «Гарвард»

© trendy-hairstyle.com

Ця стрижка має декілька назв, але суть одна – акуратні, коротко стрижені волосся в стилі гарвардського студента. Тим не менш, сучасні тренди диктують нові правила. Ця стрижка дозволяє носити її в кількох варіантах: волосся можуть бути оголений не зовсім коротко і зачесане набік або назад.

Стрижки для кучерявого волосся

© trendy-hairstyle.com

Не кожна чоловіча стрижа підходить для хвилястого волосся. Хвилясте волосся ідеально виглядають в сучасних, текстурних стрижках – бока короткі, а верх – довгий.

Стрижки для короткого волосся

© trendy-hairstyle.com

Якщо у вас коротке волосся, можна оформити їх у прекрасну стрижку з різною структурою. Приміром, боки зробити коротше, а вгорі залишити трохи довжини – це дасть можливість робити різні укладання.

Читайте також Як правильно вибрати запонки чоловікові: гід по стилю

Оригінальне оформлення лінії шиї

© trendy-hairstyle.com

Модні чоловічі стрижки в 2019 році включають в себе і класику з дизайном. Приміром, ваша стрижка вас цілком влаштовує, але хто сказав, що ви повинні носити її цілий рік? Внесіть родзинку за допомогою різних насадок машинки.

Сучасні варіації на тему «Помпадур»

© trendy-hairstyle.com

Чоловічі стрижки в цьому стилі ніколи не виходять з моди! Ця стрижка може виглядати і офіційно і повсякденно, недбало і акуратно.

Сучасна мода дає більше свободи для самовираження, і чоловікам в тому числі! Модні чоловічі стрижки 2019 – це, в першу чергу, текстура. Коротко стрижені боки і об'ємний верх будуть також на висоті. Але, пам'ятайте, вибирати стрижку краще у відповідності з формою обличчя і стилем життя. Не варто сліпо слідувати тому, що диктує мода.

Місячний календар стрижок на 2019 рік
©Antonio_Diaz/IStock Місячний календар стрижок на 2019 рік допоможе вам спланувати оптимальний день для стрижки волосся. Цей календар складений у відповідності з фазами
Модні образи 2018-2019: вибираємо стильну зачіску для хлопчика
© RainerPlendl/iStock Сучасні хлопчики також дуже часто замислюються про свою зовнішність. Особливу увагу хлопчики приділяють такому питанню, як модний образ і стрижка.
Місячний календар стрижок на листопад 2018 року
© max-kegfire/iStock Часто ми стикаємося з тим, що після походу в перукарню стан волосся сильно погіршується. А часом вони перестають рости. День для зміни зачіски
Стрижки для хлопчиків 2 років: як підібрати оптимальний варіант дитині
© Oleksandr Hrytsiv/IStock Стрижки для хлопчиків 2 років також мають потребу в професійному догляді. Можна сказати, що навіть більше, ніж просто довге волосся. Головне –
Топ-9 стрижок, які дозволять вам виглядати молодше
©Jessica Wells Забудьте про ботокс, адже виглядати молодше вам допоможе правильна зачіска! Сайт Simplemost показав стрижки, які молодят – і це дійсно працює. Ось 9
Стрижки, які молодят після 60 років: модні образи на будь-який смак
© Marjan_Apostolovic/IStock Дами, переходячи межу в 60 років, стають дуже вимогливі до свого зовнішнього вигляду. Більшість з них віддає перевагу популярної класики —