Топ-11 ідеї для фотосесії на даху, або як зробити незвичайний знімок
04.05.2019 1 461 0 newsdaily.org.ua

Топ-11 ідеї для фотосесії на даху, або як зробити незвичайний знімок

В закладки

Топ-11 ідеї для фотосесії на даху, або як зробити незвичайний знімок

©Pixabay

Фотосесія на даху – це оригінально, яскраво і незвично! Це може стати чудовим досвідом і приємним спогадом, особливо для тих, хто любить експериментувати з різними місцями для зйомки. Якщо вам потрібні свіжі ідеї для фото на даху, то сайт PhotoIdeas.guide розповів якраз про таких.

Вміст матеріалу

1. Ідеї для фото на даху: портрет

Якщо ви збираєтеся робити портфоліо, то портрет на даху чудово доповнить його. Можна покласти руки на поруччя і подивитися вниз так ви отримаєте прекрасне фото на тлі панорами міста.

©Pixabay

2. Ідеї для фото на даху: задній світло

Від сходу до заходу на даху достатньо освітленості під різними кутами. Це місце чудово підходить для зйомки з підсвічуванням ззаду, але вам варто уникати прямого заднього світла. І не встановлюйте спалах високої інтенсивності, інакше пропустіть чарівний ефект природного світла.

©Pixabay

3. Ідеї для фото на даху: вечірка

Вечірка на даху – відмінна ідея! Якщо ви організовуєте вечеря в такому незвичайному місці, то не пропустіть можливості зробити кілька чудових знімків, на яких буде видно гра світла і тіні.

©Pixabay

4. Ідеї для фото на даху: міська архітектура

У міських районах ви можете знайти гарну архітектуру. Із землі ви можете не розуміти, як все це виглядає зверху, а от з даху огляд буде зовсім іншим!

©Pixabay

5. Ідеї для фото на даху: ноги

Якщо ваш будинок порівняно вище, ніж інші будівлі, то у вас може вийти відмінний фото ширяють ніг. Зосередьтеся на взуття і фотографуйте ноги на тлі панорами міста, але не забувайте про безпеку.

©Pixabay

6. Ідеї для фото на даху: вертикальна межа

Будівництво часто буває пов'язано з великим ризиком. Тому, якщо вам вдасться отримати дозвіл познімати роботу будівельників або мийників вікон поблизу, то ви цілком можете зробити кілька унікальних кадрів.

©Pixabay

7. Ідеї для фото на даху: спорт

Спорт на даху? Чому б і ні! Бадмінтон або крикет – не важливо, якщо це буде на даху, то знімки вийдуть набагато цікавіше.

©Pixabay

8. Ідеї для фото на даху: вид зверху

Ця ідея підходить для туристів і мандрівників, які люблять спостерігати за життям міста зверху. Такі фотографії можуть навіть стати документальним архівом!

©Pixabay

9. Ідеї для фото на даху: портфоліо

Зйомка портфоліо іноді вимагає конфіденційності. Ось чому дах – ідеальне місце для цього! Тут, як правило, багато природного світла, так що фотографії вийдуть відмінними.

©Pixabay

10. Ідеї для фото на даху: крупний план

Якщо ви знаходитесь на якийсь даху, де є керамічне покриття, то можете зробити кілька знімків з близької відстані, щоб показати повторюваний ритмічний ефект.

©Pixabay

11. Ідеї для фото на даху: нічна зйомка

Дах – краще місце для зйомки з низькою освітленістю. Ви можете знімати людей або небесні тіла, і хоча така фотосесія вже вимагає досвіду, але результат може вийти приголомшливим!

©Pixabay

Ідеї для фото на даху є багато, і ви завжди можете додати щось від себе. Головне – не забувайте про безпеку, і нехай ваші фотосесії на даху будуть особливо вдалими!

Читайте також Як змінити свій стиль і перетворити себе: 5 модних рад

Ідеї для фото на природі: як фотографуватися на вулиці, щоб класно виглядати
© alexandr_1958/iStock Фото на вулиці і природі виходять дуже соковитими і природними. Тому не дивно, що така фотосесія користується таким попитом. Але як саме
12 лайфхаков для вдалої фотосесії в купальнику
Деякі не можуть похвалитися ідеальною фігурою, але гарні фото в купальнику хочуть отримати все. І що робити, запитаєте ви? Не обов'язково виснажувати себе дієтами та
Ідеї манікюру: мінімалізм в 33 виконаннях
© ollinka/iStock Ми підготували для щось цікаве: ідеї манікюру в стилі мінімалізм, які вам точно сподобаються. Дізнайтеся, що модно в це сезоні і з якими прикладами варто
20 уроків мудрості від Карлсона, які оцінить ваше чадо
Youtube Усіма улюблений Карлсон, що живе на даху, із доброго та світлого мультфільму, має рацію у багатьох промовах. Маленький чоловічок з пропелером дійсно дещо
Чим зайнятися у Львові: 35 обов'язкових пунктів
©InTravel.net На сьогоднішній день Львів по праву вважається одним з найкрасивіших, колоритних і відвідуваних міст України. При думці про новий подорожі, багато хто
Кращі ідеї для коротких стрижок 2018 року
©a-wrangler/iStock Щоб підкреслити свою індивідуальність, дівчатам необхідно підібрати правильну зачіску, макіяж і вбрання. При чому першому пункту варто приділити