Як створити бізнес-аккаунт в Instagram і зробити його більш просунутим
11.05.2019 219 0 newsdaily.org.ua

Як створити бізнес-аккаунт в Instagram і зробити його більш просунутим

В закладки

Як створити бізнес-аккаунт в Instagram і зробити його більш просунутим

Бізнес-аккаунти в Instagram відкривають перед користувачами куди більш широкі можливості. Наприклад, власники таких сторінок отримують доступ до докладної статистики та інструментів для швидкого зв'язку з клієнтами. Крім цього, користувачам надається можливість просувати публікації безпосередньо з додатка, що зручно. З цього матеріалу ви дізнаєтеся, як створити бізнес-аккаунт в Instagram. Також тут ви знайдете цінні поради, як зробити свою сторінку більш привабливою для потенційних клієнтів.

Вміст матеріалу

Як створити бізнес-аккаунт в Instagram

© learn.g2crowd.com

Можливість створювати бізнес-аккаунти в Instagram надається всім компаніям і брендам абсолютно безкоштовно. Сьогодні в соцмережі зареєстровано понад 15 мільйонів таких акаунтів. Для багатьох компаній це головний інструмент просування. Справа в тому, що в Instagram головною є саме візуальна складова, а це золота жила для маркетологів, адже в такому середовищі дуже легко підвищити впізнаваність бренду.

Мабуть, головною перевагою переходу на бізнес-аккаунт є доступ до інструментів Instagram Insights. Вони дозволяють отримувати докладну статистику про дії користувачів. Наприклад, ви можете дізнатися, в які години ваша цільова аудиторія проявляє високу активність. Розташовуючи такою інформацією, ви зможете вчасно надавати потенційним клієнтам свій контент.

Крім цього, бізнес-аккаунт дозволяє проводити рекламні кампанії, використовуючи інструменти Facebook. Також ви отримаєте відмінний інструмент для зворотного зв'язку з клієнтами. Кнопка зв'язку буде розташована у верхній частині профілю, тому користувачам не доведеться шукати ваші контакти в описі.

У створенні бізнес-аккаунта Instagram немає нічого складного. Ось покрокова інструкція, що ви повинні зробити.

1. Завантажте додаток Instagram

Зареєструвати новий аккаунт можна і в веб-версії, але в додатку ця процедура буде швидше і зручніше. Щоб уникнути непорозумінь у майбутньому, краще скористайтесь не особистим смартфон, а тим, який буде використовуватися в маркетингових цілях.

2. Створіть новий обліковий запис

Для початку вам знадобиться звичайна обліковий запис. У бізнес-сторінку ви можете перетворити її пізніше. Для реєстрації використовуйте ділову електронну пошту, оскільки в подальшому ви будете отримувати багато листів.

3. Виберіть назву для профілю

Додаток запропонує назви профілю на основі того імені, яке ви ввели при реєстрації. Тим не менше ви можете змінити назву на будь-яке інше. Поставтеся до цього кроку максимально серйозно. Ви можете просто використовувати назву вашої компанії або якось креативно його обіграти.

4. Підпишіться на сторінки інших компаній

Далі програма запропонує вам підписатися на інших користувачів. Ви можете почати стежити за успішними брендами. На початковому етапі це допоможе залучити аудиторію, але ефект буде несуттєвим. До речі, цей крок можна пропустити, але краще все-таки оформити кілька підписок.

5. Завантажте зображення профілю

Тепер прийшов час завантажити фотографію вашого комерційного профілю. Врахуйте, що впізнаваність бренду є однією з головних цілей при просуванні в соціальних мережах, тому рекомендується використовувати логотип. Звичайно, ви можете стилізувати його, але прослідкуйте, щоб це не позначилося на впізнаваності.

6. Перейдіть на бізнес-запис

Для цього вам знадобиться бізнес-сторінка Facebook. Створити її можна тут. Перейдіть в налаштування свого профілю і натисніть «Перейти на профіль компанії». Потім дайте згоду на те, щоб програма могла керувати вашим профілем у Facebook. Після цього ви зможете користуватися всіма перевагами бізнес-акаунтів.

7. Введіть основну інформацію

Перш ніж почати публікувати фото і відео, варто розповісти потенційним клієнтам базову інформацію про свою компанію. Натисніть на головне фото вашого профілю і перейдіть в розділ «Змінити». Врахуйте, що інформацію треба подавати в максимально стислому вигляді, оскільки Instagram обмежує обсяг опису сторінок всього 150 символами.

8. Почніть наповнювати контентом сторінку

Тепер ви можете приступити до оформлення перших постів. Щоб завантажити нове фото або відео, просто натисніть на іконку у вигляді плюса внизу екрану. Крім цього, не забувайте про історіях, адже їх популярність зростає з кожним днем.

Як поліпшити якість своїх публікацій

© AdrianHancu/iStock

Ведення профілю в Instagram – це суміш важкої роботи і чистого креативу. Врахуйте, що обидві складові важливі в рівній мірі, тому приготуйтеся до того, що часто вам доведеться не тільки творити, але і займатися досить нудними речами. Ось кілька корисних порад, як зробити свій профіль більш привабливим для клієнтів.

1. Виберіть макет сітки

Не варто публікувати фото в хаотичному порядку. Пости повинні бути строго відсортовані за типом контенту. Наприклад, ряди фото повинні чергуватися з рядами картинок з текстами. Також ви можете розміщувати публікації в шаховому або будь-якому іншому порядку, який буде добре виглядати. Щоб цього досягти, варто скористатися спеціальним додатком-планувальником. Наприклад, з цим завданням відмінно справляється Preview: Planner for Instagram.

2. Визначтеся з візуальним стилем

На пошук власного візуального стилю можуть піти місяці. Це абсолютно нормально, тому поспішати не варто. Ось декілька чудових прикладів, якими можна надихнутися.

3. Виберіть основну тему

Якщо ви вивчіть розкручені профілі в Instagram, то помітите, що вони дотримуються якоїсь однієї тематики. Це дійсно важливо, оскільки такий підхід дозволяє накопичити лояльну аудиторію, яка буде зацікавлена в тому, що ви робите. Виберіть основну тематику для своїх публікацій і кілька додаткових, якими будете приділяти значно менше уваги.

4. Виберіть один фільтр

Щоб домогтися впізнаваності вашого профілю, варто використовувати якийсь один фільтр для усіх публікацій. Винятки допускаються, але лише зрідка. Використання різних фільтрів знищить все те, чого ми досягли в попередніх пунктах.

5. Публікуйте фото в правильному порядку

Кілька фото можуть виглядати відмінно окремо, але огидно поруч один з одним. Це обов'язково слід враховувати. Перевірити, як пости поєднуються між собою за допомогою програм-планувальників, які згадувалися вище.

6. Виберіть колірну гаму

Виберіть 2-3 кольори, які в обов'язковому порядку повинні бути присутніми на кожному опублікованому фото. Для новачків це необов'язковий пункт, тим не менш ви повинні прагнути саме до цього. Звичайно, такий підхід значно ускладнює роботу, але робить профіль дійсно стильним.

7. Слідкуйте за фоном

Щодо фону, ви можете використовувати дві протилежні стратегії, які однаково добре працюють. У першому випадку він повинен виконувати роль частині композиції. Наприклад, ви можете використовувати кілька його варіацій, але дотримуватися однієї стилістики. У другому випадку фон повинен бути максимально нейтральним, щоб не відволікати від об'єктів зйомки.

8. Використовуйте рамки

Сьогодні дуже популярними є білі рамки, які створюють враження, що ваш профіль унікальний, адже з їх допомогою можна змінити співвідношення сторін знімків або збільшити межі між ними. Але це не єдиний варіант. Ви можете використовувати і інші рамки, якщо у вас з'явиться яка-небудь дійсно оригінальна ідея.

9. Стежте за якістю

Це може прозвучати банально, але кожне опубліковане фото має бути максимально якісним. І ніяких винятків тут бути не може. Навіть якщо у вас є якийсь цілком унікальний знімок в низькій якості, то публікувати його не можна. В крайньому випадку спробуйте зберегти його з допомогою фоторедакторів.

10. Використовуйте природне освітлення

Штучне освітлення – це не найкраща ідея для Instagram, оскільки в такому випадку часто виникають проблеми з застосуванням фільтрів. Ранок друга половина дня – найкращий час для зйомки. Домашню фотостудію варто обладнати саме біля вікна.

Як поліпшити якість Stories

© pressureUA/iStock

Stories – не менш важливий тип контенту, тому його якості варто приділяти максимум уваги. На щастя, Instagram надає безліч корисних інструментів для створення історій. Ось кілька порад, які варто взяти на озброєння.

1. Створюйте Stories для обмеженого кола користувачів

Це може бути корисним не тільки для особистих профілів, але і для бізнес-акаунтів. Наприклад, ви можете зробити пропозицію якимось конкретним клієнтам. Щоб створити таку історію, скористайтеся функцією «Близькі друзі».

2. Використовуйте інструменти для редагування тексту

Instagram надає відмінні інструменти для роботи з текстом Stories. Ви можете використовувати не тільки різні шрифти, але і безліч цікавих ефектів. Наприклад, на темному тлі відмінно виглядає ефект неонового підсвічування.

3. Діліться своїми публікаціями в Stories

Instagram дозволяє поділитися будь-який з ваших існуючих публікацій у Stories. Наприклад, цю можливість можна використовувати для реанімації невдалих постів, які не отримали належного охоплення.

4. Спілкуйтеся з аудиторією

Ви можете використовувати стікер «Питання», який дозволяє користувачам про щось запитати вас. Це один із кращих інструментів, щоб підтримувати зворотний зв'язок з клієнтами. Справа в тому, що це сприймається не як офіційного звернення, а швидше дружнього спілкування.

5. Діліться посиланнями на треки в Spotify

Ця функція з'явилася відносно недавно, тому далеко не всі знають про її існування. Тепер ви можете без проблем розмістити посилання на будь-який трек безпосередньо у своїх Stories.

6. Експериментуйте з розмірами шрифтів

Погана читаність текстів Stories – це одна з головних проблем для багатьох користувачів. Поліпшити цей компонент можна не тільки змінюючи колір, але і налаштовуючи розмір шрифту. Найчастіше це працює навіть краще.

За матеріалами Learning Hub, Preview App і Self Daily.

Instagram тепер дозволить абсолютно всім користувачам вибирати, хто зможе дивитися їх історії
© Erik Lucatero/Unsplash Останнім часом соціальна мережа Instagram стрімко розвивається, отримуючи нові корисні функції. Слідом за новим дизайном профілів і спеціальним
Як налаштувати Shopping Tags в своєму Instagram
© energepic.com/Pexels Shopping Tags – дуже корисна річ для тих, хто хоче продавати товари в соціальній мережі Instagram. Натиснувши на такий тег, користувачі будуть
6 причин, чому Instagram може заблокувати вас і що робити в такому разі
© bigtunaonline/IStock Уявіть собі такий сценарій. Ви створили бізнес-аккаунт в Instagram і вкладали багато часу та грошей на розробку своєї сторінки. Через деякий час
Як створити свій власний канал на YouTube
© socialmediasl444/Flickr YouTube дозволяє не тільки переглядати відео, ставити лайки і підписуватися на чужі канали. Можна і самому створити канал. Причому це досить
Як створити акаунт на Facebook, якщо потрібна друга сторінка
© freestocks.org/Pexels Аккаунт в Facebook – це вже необхідність, адже соціальна мережа нараховує більше 2 мільярдів активних користувачів. Сервіс є не тільки свого роду
Facebook планує запровадити обмін повідомленнями між Messenger, Instagram і WhatsApp
Не секрет, що компанія Facebook володіє Instagram і популярним месенджером WhatsApp. Але проблема полягає в тому, що всі ці сервіси практично ніяк не пов'язані між