7 корисних продуктів, у яких довічна гарантія
15.04.2019 912 0 newsdaily.org.ua

7 корисних продуктів, у яких довічна гарантія

В закладки

7 корисних продуктів, у яких довічна гарантія

Зазвичай виробники різних товарів обмежують термін гарантійного обслуговування своєї продукції 1-2 роками. Це непогано, але деякі компанії настільки впевнені в якості своїх продуктів, що готові надати покупцям довічну гарантію. Звичайно, це впливає на вартість, але покупка таких речей, безумовно, буде вигідним вкладенням. Ось кращі товари з довічною гарантією за версією Mental Floss.

Вміст матеріалу

Товари з довічною гарантією

Цікаво, що довічну гарантію на свою продукцію надають виробники різних товарів. Наприклад, ви навіть можете купити одяг, яка буде служити вам протягом усього життя.

1. Посуд Le Creuset

© Amazon

Французький виробник каструль і сковорідок Le Creuset настільки впевнений в якості своєї продукції, що готовий замінити товар у разі його пошкодження протягом усього життя покупця. Правда, пошкодити цю продукцію практично неможливо. Чавунні емальовані сковороди і каструлі здатні прослужити десятки років незалежно від умов експлуатації. Тим не менше, якщо з вашої сковородою щось трапиться, то ви отримаєте нову абсолютно безкоштовно.

Купити

2. Запальнички Zippo

© Amazon

Компанія Zippo виробляє запальнички з 1932 року. За цей час їх конструкція практично не змінилася, адже вона виявилася настільки надійним, що запальнички служать десятиліттями. Розуміючи це, Zippo пропонує покупцям абсолютно безкоштовний ремонт всієї продукції. Ви можете звернутися в компанію, навіть якщо придбали свою запальничку 80 років тому. Головна проблема полягає в тому, що продукцію Zippo дуже часто підробляють.

Купити

3. Рюкзаки JanSport

© Amazon

Американська компанія JanSport випускає рюкзаки, які на перший погляд нічим не відрізняються від інших. Але насправді це не так, адже це наднадійний продукція, яка практично не схильна до зносу. JanSport здійснює ремонт рюкзаків абсолютно безкоштовно протягом усього життя покупця, але навряд чи це вам потрібно. Звичайно, винятком є якісь механічні пошкодження, наприклад, розрізи.

Купити

4. Інструменти Craftsman

© Amazon

Компанія Craftsman виробляє різну продукцію, включаючи засоби для догляду за газонами та робочий одяг. Але головним товаром, безумовно, є набори інструментів, на які поширюється довічна гарантія. У 2009 році репутація Craftsman постраждала, оскільки одна з роздрібних мереж відмовила покупцеві в заміні старих інструментів, які вкрилися іржею. Проте незабаром представники компанії все-таки виконали умови гарантії, надавши клієнтові новий набір.

Купити

5. Джинси Hardenco

© hardenco.com

Невелика компанія Hardenco була заснована в 2010 році. Вона виробляє джинси, використовуючи раритетне обладнання та спеціальні довговічні тканини. Фактично, продукція Hardenco нічим не відрізняється від тієї, яку виробляли 100 років тому. Такі джинси настільки довговічні, що компанія надає покупцям довічну гарантію. Звичайно, одяг не може служити вічно, тому мова йде про ремонт. Цікаво, що вартість продукції Hardenco відносно невисока.

Купити

6. Набори ножів Cutco

© Amazon

Кожен покупець наборів ножів Cutco отримує право на довічну заточку і заміну лез, якщо це знадобиться. Крім цього, компанія готова надати клієнту новий набір, якщо він не буде задоволений якістю покупки. Навіть у випадку, якщо ви пошкодили ніж навмисно, Cutco відремонтує його за половину вартості. Такі умови зустрічаються вкрай рідко.

Купити

7. Взуття L. L. Bean

© global.llbean.com

Взуття L. L. Bean проводиться вручну з шкіри вищої якості і спеціальною стійкою до зносу гуми. Вона призначена для гірських походів і роботи в складних умовах. Кожна пара черевиків, яка була придбана до 2018 року, може бути замінена на нову аналогічну модель без надання чека. Якщо ви придбаєте взуття зараз, то чек варто зберегти, оскільки нещодавно компанія змінила умови гарантії.

Купити

Як замовити товар з Китаю: все, що потрібно знати про доставку
©Kritchanut/IStock Все більше людей цікавляться питанням, як замовити товар з Китаю, а також отримати від цього прибуток. Портал uznayvse розповідає детальніше про
7 способів купити ноутбук за більш дешевою ціною
Funny pug dog with man hands in striped sweater in headphones with laptop showing thumbs up over grey background Для багатьох людей комп'ютер — досить велика покупка. Ми
Що потрібно і не потрібно купувати онлайн: список речей, які завжди потрібні
© SARINYAPINNGAM/iStock Інтернет повністю змінив наше уявлення про шопінг, адже сьогодні приблизно половина покупок відбувається в мережі. Це дійсно дуже зручно, але не
Кращі обігрівачі, бойлери та кондиціонери 2019 року
Ми підготували добірку найкращих обігрівачів, бойлерів та кондиціонерів 2019 року для вашого дому та офісу. Це значно заощадить ваш час і полегшить вибір! Вміст
Як налаштувати Shopping Tags в своєму Instagram
© energepic.com/Pexels Shopping Tags – дуже корисна річ для тих, хто хоче продавати товари в соціальній мережі Instagram. Натиснувши на такий тег, користувачі будуть
Як витрачати менше на покупках: роби покупки в Meest China і заощаджуй гроші
Товари китайського виробництва давно отримали широке поширення по всьому світу і це не дивно. Щоб максимально заощадити фінансові кошти, достатньо придбати продукцію