Топ-10 кращих пральних машин, які будуть актуальними в 2019 році
22.03.2019 759 0 newsdaily.org.ua

Топ-10 кращих пральних машин, які будуть актуальними в 2019 році

В закладки

Топ-10 кращих пральних машин, які будуть актуальними в 2019 році

© RossHelen/iStock

Зазвичай ми про це не замислюємося, але пральна машина – це один з головних девайсів в будинку. Саме тому до її придбання, варто підходити з усією серйозністю. Сьогодні на ринку представлена величезна кількість моделей, які істотно різняться між собою. З цієї статті ви дізнаєтеся, на що варто звертати увагу в першу чергу. Також ми відібрали 10 найкращих пральних машин, які варто доглянути в 2019 році.

Вміст матеріалу

Як вибрати пральну машину?

Ось кілька корисних порад, які допоможуть вам не помилитися у виборі пральної машини. Обов'язково зверніть увагу на наступні моменти.

1. Огляньте місце, в якому плануєте розмістити нову пральну машину. Багато чого залежить від типу підлоги, на якому буде розташовуватися пралка. Наприклад, якщо мова йде про кахлі, то варто віддати перевагу моделям з мінімальною вібрацією, оскільки таке покриття може швидко зруйнуватися.

2. Також дуже важливо враховувати розміри пральної машини. Якщо ви не володієте достатньою площею, то не впадайте у відчай. Сьогодні на ринку присутня величезна кількість машин з дуже компактними розмірами. У цьому випадку варто придивитися до моделей з вертикальним завантаженням.

3. Тим не менш ви повинні брати до уваги і обсяг барабана. Якщо у вас велика сім'я, то компактна модель буде не найкращим варіантом. Також сім'ям з маленькими дітьми варто звернути увагу на пралки зі спеціальними режимами для дитячих речей. Наявність такого функціоналу практично не впливає на вартість.

© belchonock/iStock

4. Якщо ви маєте обмеженим бюджетом, то уникайте кольорових моделей. Як показує практика, при однакових технічних характеристиках, такі машини коштують істотно дорожче. Моделі в класичному білому або сталевому кольорі виглядають нітрохи не гірше.

5. Врахуйте, що, незважаючи на деякі переваги, моделі з вертикальним завантаженням витрачають значно більше води. Якщо ви намагаєтеся економити, то придивіться до варіантів з фронтальним завантаженням. Також варто звертати увагу на клас енергоефективності. Виробники зобов'язані вказувати цю інформацію.

6. Якщо вам доводиться мати справу з серйозними забрудненнями одягу, то купуйте машину з фронтальним завантаженням. Тести показують, що такі моделі краще справляються з плямами. З іншого боку, ця різниця не дуже суттєва.

7. Також буде не зайвим провести ревізію свого гардероба. Якщо ви віддаєте перевагу тканинам якогось конкретного типу, то шукайте моделі пралок, які мають спеціальним режимом для вашого одягу. Також не зайвими будуть і додаткові функції, наприклад, видалення плям пором.

Найкращі пральні машини

Нижче представлені 10 моделей пральних машин, які виглядають найбільш вдалими варіантами для покупки на сьогодні. Тут присутні девайси з різних цінових категорій.

1. Kenmore 28133

© Amazon

Досить габаритна модель з вертикальним завантаженням. Відмінний варіант для великої родини. Барабан може обертатися на трьох різних швидкостях, а вода подається під великим тиском одночасно з 9 точок. Це забезпечує досить якісне прання при невеликих витратах ресурсів.

2. Kenmore 41072

© Amazon

Ще одна модель від Kenmore, але в цей раз мова йде про фронтального завантаження. Ця машину також складно назвати компактною, тому для невеликих квартир вона навряд чи буде хорошим варіантом. Що стосується якості прання, то тут все дуже добре. Особливо вражає спеціальний режим Accela Wash, який забезпечує видалення серйозних забруднень всього за 30 хвилин.

3. Bosch 800 Series

© Amazon

Компанія Bosch далека від лідерства на ринку пральних машин, але ця модель від німецької компанії виглядає досить переконливо. По-перше, 800 Series – це компактна пралка, яка підійде для будь-якої квартири, а по-друге, виробники передбачили технологію SpeedPerfect, яка дозволяє завершувати прання всього за 15 хвилин. Звичайно, це актуально для не надто серйозних забруднень.

4. Kenmore 22352

© Amazon

Бюджетний варіант з вертикальним завантаженням білизни. Машина відносно компактна, але працює досить голосно. Вібрація також присутня, що характерно для недорогих моделей. Тим не менш функціонал девайса вражає – 12 режимів прання, включаючи швидку програму на 15 хвилин.

5. LG Steam Ventless

© Amazon

Комбінований девайс, який володіє функціоналом для прання та сушіння білизни. Дуже зручний варіант для тих, хто має обмеженим простором. Зазвичай до машин 2-в-1 покупці ставляться скептично, але ця модель отримує переважно дуже позитивні відгуки. Якість прання і швидкість сушіння відповідають рівню, який демонструють окремі девайси.

6. Magic Chef

© Amazon

Дуже компактна машина, яка може стати єдиним прийнятним варіантом для маленької квартири. Крім цього, Magic Chef – це дуже бюджетний девайс. Звичайно, якість прання не на найвищому рівні. Зі складними забрудненнями пралка справляється не кращим чином. Але для повсякденного використання її можливостей буде цілком достатньо.

7. BLACK+DECKER

© Amazon

Ще одна досить компактна пральна машина з вертикальним завантаженням. Головна перевага цієї моделі полягає в тому, що вона не потребує стаціонарної установки. Девайс можна діставати з комори тільки при необхідності, що дуже актуально для невеликих квартир. Якість прання не преміальна, але цілком прийнятне.

8. Maytag Maxima XL

© Amazon

Це комплект, в який входить пральна машина, сушильна камера. Врахуйте, що Maytag Maxima XL вимагає досить багато простору, тому використання в квартирі може бути скрутним. Але для приватного будинку це дійсно відмінний варіант. До речі, в деяких роздрібних мережах можна зустріти цю пральну машину без сушарки в комплекті.

9. Frigidaire Washer

© Amazon

Frigidaire Washer – пральна машина середніх розмірів з непоганим дизайном і багатим функціоналом. Виробник передбачив 12 різних видів програм, які дійсно відрізняються між собою. Режим швидкого прання демонструє відмінні результати при мінімальних витратах води та електрики.

10. Samsung Front Load Pair

© Amazon

Відмінний варіант від корейської компанії Samsung. Це досить технологічна пральна машина, яка володіє спеціальним режимом паровий прання. Це забезпечує якісний результат навіть у випадку найбільш серйозних забруднень. Що стосується габаритів, то для девайса знайдеться місце в більшості типових квартир.

Звичайно, найкращі пральні машини з цього списку коштують не дешево. Тим не менш в топі також присутні кілька бюджетних варіантів, які відмінно справляються зі своєю основною функцією.

Матеріал оформлений на основі даних сайтів Good Housekeeping і 10 Machines.

Найкращі пральні, посудомийні та сушильні машини для покупки в 2019 році
Хоча ви можете подумати, що покупка побутової техніки для всіх однакова, насправді на ринку є широкий асортимент різноманітних приладів. У всьому цьому розібратися
Місячний календар стрижок на 2019 рік
©Antonio_Diaz/IStock Місячний календар стрижок на 2019 рік допоможе вам спланувати оптимальний день для стрижки волосся. Цей календар складений у відповідності з фазами
Кращі новинки гаджетів: що варто очікувати в 2019 році
© wylsa.com Практично кожен рік на ринку з'являються інноваційні новинки техніки, які змінюють наше уявлення про гаджетах. На жаль, поточний рік в якійсь мірі став
10 найбільш затребуваних навичок 2019 року, які потрібні роботодавцям
Сьогодні світовий ринок праці переживає досить складні часи, з-за дефіциту кваліфікованих кадрів. Наприклад, тільки в США налічується понад 7 мільйонів вільних робочих
5 трендів макіяжу з 90-х знову популярними в 2019 році
©puhhha/IStock Як відомо, мода циклічна, а це означає, що через якийсь час тенденції, які здавалися застарілими, знову набувають популярності. Так сталося і в цьому році,
Самий необхідний навик 2019 року, який шукають всі роботодавці
LinkedIn назвала самий необхідний навик 2019 року. Також компанія опублікувала список всіх навичок, які роботодавці будуть хотіти бачити в своїх співробітниках в 2019