Apple представить AirPods нового покоління в 2019 році
11.04.2019 763 0 newsdaily.org.ua

Apple представить AirPods нового покоління в 2019 році

В закладки

Apple представить AirPods нового покоління в 2019 році

© Behar Zenuni/Unsplash

Компанія Apple остаточно відмовилася від ідеї випуску нової версії бездротових навушників AirPods в поточному році. Авторитетний аналітик Мін-Чі Куо запевняє, що підопічні Тіма Кука вирішили перенести презентацію нового продукту на перший квартал 2019 року. Про це пише видання Business Insider.

Вміст матеріалу

Нові AirPods

Причини перенесення презентації нової версії навушників залишаються невідомими. Ймовірно, продукт ще не готовий до масового виробництва, але причина може критися і в іншому. Поточна версія раніше непогано продається, тому Apple може відтягувати реліз нового девайса виключно з комерційних мотивів. Тим не менш нові бездротові навушники обов'язково з'являться на ринку в найближчі місяці, адже з моменту виходу перших AirPods пройшло вже майже 2 роки.

Мін-Чі Куо запевняє, що дизайн навушників залишиться практично без змін. Головною відмінністю стане підтримка нового стандарту бездротової передачі даних Bluetooth 5.0. Це повинно позитивно позначитися на автономності. Крім цього, зміни торкнутися зарядного футляра. Він отримає функцію бездротової зарядки. До речі, ймовірно, на тій же презентації оголосять про вихід довгоочікуваної зарядної станції AirPower. Принаймні, такий крок виглядає цілком логічним.

Виробництво нового футляра обійдеться значно дорожче поточної версії, тому вартість наступного покоління AirPods може значно зрости. Тим не менш Мін-Чі Куо прогнозує, що в наступному році Apple зможе продати більше 50 мільйонів навушників. Це майже вдвічі більше, ніж у поточному році.

AirPods 2: чим порадують користувачів нові навушники
© YakubovAlim/IStock Компанія Apple має намір випустити наступне покоління бездротових навушників AirPods вже найближчим часом. Якщо вірити даними DigiTimes, то девайс
Кращі новинки гаджетів: що варто очікувати в 2019 році
© wylsa.com Практично кожен рік на ринку з'являються інноваційні новинки техніки, які змінюють наше уявлення про гаджетах. На жаль, поточний рік в якійсь мірі став
Apple планує до випуску 3 нових iPhone восени 2019 року
© neirfy/iStock Незважаючи на не дуже обнадійливу статистику продажів поточної лінійки iPhone, Apple не має наміру змінювати стратегію розвитку мобільного підрозділу.
Тім Кук захищає Google в якості основної пошукової системи на пристроях Apple
© Prykhodov/IStock Генеральний директор Apple Тім Кук заявив, що вважає Google кращою на сьогодні пошуковою системою. Також він запевнив, що цей пошукач буде і далі
Apple випустить в 2020 році iPhone з підтримкою 5G
© tech-news.websawa.com Перші смартфони з підтримкою технології передачі даних 5G з'являться на ринку вже в наступному році. Але мова йде виключно про апарати на Android.
Apple планує випустити новий iPad Pro без головної кнопки
© Prykhodov/iStock На найближчому заході в Нью-Йорку компанія Apple покаже відразу кілька нових цікавих продуктів. З високою часткою ймовірності ми побачимо оновлений