Топ-10 стратегій розвитку технологій в 2019 році, – рейтинг Gartner
01.04.2019 612 0 newsdaily.org.ua

Топ-10 стратегій розвитку технологій в 2019 році, – рейтинг Gartner

В закладки

Топ-10 стратегій розвитку технологій в 2019 році, – рейтинг Gartner

© gorodenkoff/iStock

Щороку дослідницька компанія Gartner публікує список тенденцій, які будуть визначати технологічні тренди в майбутньому. Для керівників великих компаній це свого роду інструкція до дій, а для звичайних користувачів – можливість зазирнути в майбутнє. Видання PCMag поділилося прогнозом від Gartner на 2019 рік. Схоже, нас чекає багато цікавого.

Вміст матеріалу

Які стратегії розвитку технологій будуть в тренді?

Аналітики Gartner запевняють, що в наступному році пріоритетними будуть відразу кілька напрямків. Проривів варто чекати у сфері хмарних технологій, автономних механізмів і блокчейна.

1. Автономні механізми

Дрони, роботи і безпілотні транспортні засоби – головні технологічні тренди 2019 року. Завдяки розвитку штучного інтелекту, вони повинні взяти на себе частину роботи, яку зараз доводиться виконувати людям. В першу чергу мова йде про доставку товарів.

2. Аналітика

Збір, систематизація і аналіз даних – це дуже ресурсомісткі завдання, які вимагають занадто багато часу. Аналітики вважають, що цю роботу вдасться перекласти на плечі машин. Досягти цього можна завдяки машинного навчання.

3. Розробка програмного забезпечення

Розробка ПЗ – одна з ключових сфер діяльності в сучасному світі. Але проблема полягає в тому, що продуктивність навіть висококваліфікованих фахівців не надто висока. Тому частину роботи на себе повинні взяти самі комп'ютери, наприклад, тестування програмного забезпечення.

4. Цифрові двійники

Цифрові двійники – це віртуальні копії реальних об'єктів. Аналітики запевняють, що створення таких копій стане загальною тенденцією в 2019 році. Справа в тому, що з цифровими копіями фізичних пристроїв набагато зручніше працювати.

5. Хмарні технології

Хмарні технології потрапляють в технологічні тренди протягом кількох останніх років. У 2019 році варто чекати справжнього прориву в цій сфері, який можуть забезпечити нові види зв'язку. Наприклад, технологія передачі даних 5G.

© metamorworks/iStock

6. Блокчейн

Технологія блокчейн аж ніяк не нова, але вона все ще не використовується більшістю ІТ-компаній. У 2019 році це повинно змінитися, оскільки питання захищеності даних актуальне як ніколи.

7. Віртуальна реальність

Технології віртуальної і доповненої реальності продовжать розвиватися. Вже в найближчому майбутньому вони повинні стати по-справжньому масовими. Це стосується не тільки сфери розваг, але і наукового середовища.

8. Розумні простору

Технології розумного будинку широко використовуються вже зараз, але в наступному році ми повинні зробити черговий крок вперед. Мова йде про розумних житлових комплексах і навіть цілих містах. Це має спростити життя кожної людини і зробити її більш безпечною.

9. Захист особистих даних

Ще одна дуже актуальна проблема, яка потребує негайного вирішення. Особисті дані людей стають величезною цінністю, тому технологічним компаніям варто докладати максимум зусиль для їх захисту.

10. Квантові обчислення

Звичайно, технологічні тренди 2019 року не обійдуться без квантових технологій. Кількість інформації, яку потрібно обробляти постійно зростає, тому питання технологій квантового обчислення актуальне як ніколи. Безумовно, робота в цьому напрямку буде вестися, хоча значущих результатів вдасться досягти тільки через кілька років.

Читайте також 7 технічних пристроїв, використання яких не шкодить екології

В аеропортах Європи мандрівників тепер буде перевіряти штучний інтелект
© PhonlamaiPhoto/iStock Сучасні технології розвиваються швидше, ніж нам здається, особливо це стосується штучного інтелекту. В деяких аеропортах Європи була встановлена
Самий необхідний навик 2019 року, який шукають всі роботодавці
LinkedIn назвала самий необхідний навик 2019 року. Також компанія опублікувала список всіх навичок, які роботодавці будуть хотіти бачити в своїх співробітниках в 2019
Дизайнерські рішення, які будуть визначати стиль смартфонів в 2019 році
Незважаючи на постійне вдосконалення начинки, дизайн смартфонів залишається одним з головних аргументів для покупців. У 2018 році основним трендом став виріз в екрані під
Apple планує до випуску 3 нових iPhone восени 2019 року
© neirfy/iStock Незважаючи на не дуже обнадійливу статистику продажів поточної лінійки iPhone, Apple не має наміру змінювати стратегію розвитку мобільного підрозділу.
Як створити рекламу в інтернеті безкоштовно
© AnaBGD/iStock Якщо ваш комерційний онлайн-проект потребує розкрутки, але рекламним бюджетом ви не маєте, то не впадайте у відчай. При бажанні можна добитися успіху і
Кращі новинки гаджетів: що варто очікувати в 2019 році
© wylsa.com Практично кожен рік на ринку з'являються інноваційні новинки техніки, які змінюють наше уявлення про гаджетах. На жаль, поточний рік в якійсь мірі став