10 причин, чому не варто відкладати все на останній момент
07.05.2019 248 0 newsdaily.org.ua

10 причин, чому не варто відкладати все на останній момент

В закладки

10 причин, чому не варто відкладати все на останній момент

© Deagreez/IStock

Ви чекаєте, коли настануть крайні терміни, перш ніж робити які-небудь дії? Однак випереджати терміни — це потужна тактика підвищення продуктивності, яка зробить вас більш продуктивними, одночасно зменшуючи стрес. Редакція Тіме management ninja розповіла, чому не варто відкладати все на останній момент.

Вміст матеріалу

1. Зменшитися стрес

Терміни, що нависли над вами, викликають стрес. Якщо ви коли-небудь лежали в ліжку, хвилюючись про те, чого ви не зробили, ви точно знаєте, про що йде мова. Ви створюєте свій власний стрес, коли не дотримуєтесь терміни.

2. З'явитися час на виправлення несподіванок

Життя здатна підносити несподіване, зазвичай прямо перед крайнім терміном. Якщо ви почекаєте, поки не настане термін, то у вас не буде часу відреагувати, коли життя викине чергову неприємність. І хоча ці «події» легко використовувати в якості виправдання, ви не опинитеся в такій ситуації, якщо закінчите справи завчасно.

© Free-Photos/Pixabay

3. Будете попереду всіх

Коли ви випереджаєте графік і не запізнюєтеся, ви можете насолоджуватися роботою, займатися новими проектами, вдосконалюватися. Ви станете кращим співробітником і будете домагатися більшого.

4. Буде більше часу для поліпшення

Якщо ви коли-небудь поспішали закінчити справи, ви знаєте, що ви не робили як краще, а робили як швидше. Однак, якщо ви закінчите раніше терміну, у вас буде час переглянути свою роботу для внесення поліпшень і виправлень.

5. Запобіжите втрачені можливості

Якщо ви пропустите крайній термін, у вас не буде другого шансу. Можливості будуть проходити повз вас, і ви не зможете ними скористатися.

© rawpixel/Pixabay

6. Не будете оштрафовані

Багато терміни мають штрафи, пов'язані з ними. Це може бути пізня оплата або додаткова робота.

7. Поліпшите репутацію

У кожного є «репутація управління часом». Якщо будете все встигати заздалегідь, то люди будуть знати, що ви той, на кого можна розраховувати.

© 089photoshootings/Pixabay

8. Звільніть свій час і розум

Коли ви викреслюють щось зі свого списку, ви також можете перестати думати про те, як ви збираєтеся це закінчити. Завершення строків звільняє ваш розум і час для роботи над іншими речами, замість того, щоб нескінченно турбуватися про цієї останньої задачі.

9. Зможете допомогти іншим

Ви завжди повинні спочатку виконати свою роботу, а потім вже допомагати іншим, не відриваючись від заняття. В іншому випадку ви дійсно позбавляєте обох успіху...Коли ви закінчуєте достроково, ви можете допомогти іншим, що потребують допомоги або керівництва.

10. Поліпшите мотивацію

Ви будете почувати себе чудово, завершивши справи раніше терміну. Нехай ваш позитивний імпульс мотивує вас в інших починаннях і сферах вашого життя.

Ставтеся серйозно до своїх термінів і переконайтеся, що вони — більше, ніж просто рекомендації у вашій повсякденній роботі. Успіхів!

Як навчити себе не відкладати життя на потім
Як навчити себе не відкладати життя на потім
Як навчити себе не відкладати життя на потім
20.04.19 Поради про саморозвиток
©m-imagephotography/IStock Прокрастинація — схильність до постійного відкладання важливих і термінових справ, що приводить до життєвих проблем і депресії. Багатьом з нас
Як зберегти кошти, переживши витратні фінансові періоди
Найчастіше, саме життя руйнує всі наші плани щодо економії грошей. Так часто відбувається, коли ви хочете купити квартиру, створюєте сім'ю або збираєтеся виходити на
Жити тут і зараз: 5 речей, які не варто відкладати на завтра
© jill111/pixabay Настав час позбутися від звички відкладати все на завтра і зіткнутися з невеликими перешкодами і приголомшливими можливостями. З порадами від elite
Чому я так багато витрачаю: 5 причин перевитрати коштів і способи розв'язання проблеми
© grinvalds/iStock Кожен з нас регулярно відчуває прикре почуття, що ми витрачаємо занадто багато грошей даремно. І в цьому немає нічого дивного, адже психологи
Помилка розробників FaceTime дозволяє шпигувати за будь-якою людиною без її відома
© Ellica_S/iStock В останній версії операційної системи iOS виявили помилку, яка дозволяє втручатися в особисте життя користувачів. Уразливість ховається в додатку для
18 важливих питань, які варто задати дитині перед сном
© NataliaLeb/IStock Психологи радять розмовляти з дитиною саме перед сном, оскільки в такі моменти діти схильні відкриватися перед батьками. Але врахуйте, що банальне