Безцінний друг: 10 найдорожчих собак в світі
06.03.2019 1 171 0 newsdaily.org.ua

Безцінний друг: 10 найдорожчих собак в світі

В закладки

Безцінний друг: 10 найдорожчих собак у світі

© bruev/IStock

Собаки – це наші помічники, друзі і улюбленці. Але деколи вони є ще й великими витратами, а може і відмінними інвестиціями. Адже стартові витрати – це хороша прибуток у майбутньому. Які ж найдорожчі собаки в світі?

Завжди цікаво дізнатися щось нове. Представляємо рейтинг і фото найцінніших порід

У нинішньому світі, де на перше місце вийшли престижність і багатство, придбання чотириногого друга стає також показником заможності. Є породи собак, вартість яких набагато перевищує середньостатистичний сімейний бюджет. Про них розповів портал Рetplan.

10. Ірландський вовкодав $1,500 — $2,000

© lutz-p0/Pixabay

В Ірландії ірландські вовкодави заслужено вважаються головним надбанням країни, а на території Англії ці пси служать королівської сім'ї. Але насправді історія породи почалася задовго до виникнення Ірландії, і існують докази, що собаки існували ще в 400-х роках до нашої ери.

9. Акіта-іну $1,500 – $4,500

© uadrienn/Pixabay

Акіта-іну відноситься до японської породи собак. Саме її зараховують до "усміхненим" тваринам, завдяки цікавим рис мордочки псини. Більше 50-ти років тому акіта-іну стала надбанням природи Японії. Вона не може конкурувати з іншими породами собак країни висхідного сонця. Все тому, що такого заслуженого успіху ще не змогла домогтися жодна інша особина.

8. Салюк $2,500 – $5,000

© Three-shots/Pixabay

Персидська хорт (Салюк) вважає однією з найстаріших порід. Її предки відслідковуються аж до 6-7 тис. рр. до н.е. Стародавні єгиптяни вважали їх святими собаками і називали «Єгипетськими вірними псами», використовували для полювання на газелей. Порода має прекрасну фігуру, наочну сприйнятливість, працездатність.

7. Фараонового собака $2,500 – $6,000

© Eudyptula/IStock

Фараонова собаки мають воістину надзвичайну зовнішність, і справді можна помітити подібність вихованця з староєгипетським божеством Анубісом. Цікаво, що зовнішність собаки не змінювалася з часів виникнення породи, тому що тварини не схрещувалися з представниками інших видів. Саме тому вони відносяться до примітивного виду, тобто незміненому.

6. Тибетський мастиф $2,200 – $7,000

© ~User7565abab_575/IStock

Тибетський мастиф вважається однією з найдавніших у всьому світі. Вона бере свої корені з Тибету. Тривалий час представники цієї породи не вивозилися із країни. Ізольованість послужила гарну службу в плані збереження чистоти породи та її унікальних рис характеру.

5. Ротвейлер $2,000 – $8,000

© sinicin/Pixabay

Ротвейлер — це службова собака. З давніх часів ця порода використовувалася в якості охоронця, згодом додалося багато інших призначень: поліцейська собака, поводир, психотерапевт, а також рятувальник. Дані професії залишаються за нею по сьогоднішній день.

4. Мала левова собака $5,000 – $8,000

© chili71/Pixabay

Порода була виведена в якості компаньйона з метою привертати увагу і турботу жінок, особливо своєю екстравагантною зачіскою, з-за якої собака нагадує маленького лева. Собака володіє прекрасним і позитивним поведінкою, особливим стилем, що і формують цю породу.

3. Чау-чау $3,000 -$8,500

© siamka/Pixabay

Чау-чау є представником найперших порід собак, які ведуть свій родовід безпосередньо від вовка. Це стало відомо завдяки дослідженням ДНК. Батьківщиною пса є китайські й монгольські степи, де цю собаку знають вже 2 000 років.

2. Англійський бульдог $2,500 -$9,000

© juanmt19/Pixabay

Спочатку бульдоги з'явилися в Англії. Порода безпосередньо походить від староанглийских бульдогів, нині в первозданному вигляді не збереглися. Ця порода поєднує в собі ґрунтовність, незворушність, консервативність, деяку флегматичність, з одного боку, і аристократизм, респектабельність в поєднанні з імпозантністю і грубуватою елегантністю, з іншого.

1. Самоїд $4,000 -$11,000

© coolcoolleah/Pixabay

Назва цієї породи походить від племені самоїдів, на півночі Сибіру. Вони використовували собак для охорони стад оленів і щоб тягнути сани. Шерсть самоедских лайок збиралася і використовувалася щоб робити теплий одяг. У 20-му столітті собаки поширилися в інші регіони завдяки торговців хутром. Сьогодні самоїди використовуються в якості домашніх тварин.

Найдорожчі собаки в світі

Завжди варто пам'ятати, що собака будь-якої породи з хорошим родоводом і шоу-потенціалом буде коштувати дорого. Однак ці витрати повністю себе виправдовують в майбутньому.

Найбільші собаки в світі: 10 порід
Найбільші собаки в світі: 10 порід
Найбільші собаки в світі: 10 порід
06.03.19 Поради про саморозвиток
© Johann/Pexels Ваша собака — це ваш найкращий друг. Багато фільми і життєві приклади доводять це. Тому, якщо ви хочете знайти пухнастого улюбленця, зверніть увагу на
Топ кращих порід собак для дітей: як підібрати правильного молодшого друга
©bruev/IStock З тваринами, особливо активні і доброзичливі собаки – найкращі друзі для кожної дитини. З ними можна грати, гуляти, а також весело провести час. Ви
10 найкрасивіших порід собак у світі
10 найкрасивіших порід собак у світі
10 найкрасивіших порід собак у світі
27.04.19 Поради про саморозвиток
©Pixabay Собака — не лише друг людини. Дослідження показують, що ці тварини здатні змінити ваше життя на краще: вона буде довгою, а ви – здоровими. Якщо ви відчуваєте
Кращий друг людини: вчені з'ясували, що собака не розумніші за інших тварин
©FotoimperiyA/iStock Згідно з новим дослідженням, собаки не такі розумні, як ви думаєте. Вчені виявили, що інтелект собак нічим не відрізняється від інтелекту кішок і
Собаки, які люблять дітей: 20 кращих порід для сім'ї
©bruev/IStock Собаки можуть навчити дітей відповідальності, емпатії і справжню дружбу, більш того, вони відмінні компаньйони в будь-якій грі. Однак, перш, ніж дарувати
15 порід собак, які відмінно впишуться в активний спосіб життя
©Bicho_raro/IStock Краще домашнє тварина для людей, ведучих активний спосіб життя – це собака. Собака здатна змінити ваше життя і наповнити кожен день радістю. Якщо ви