Собаки, які люблять дітей: 20 кращих порід для сім'ї
13.03.2019 1 791 0 newsdaily.org.ua

Собаки, які люблять дітей: 20 кращих порід для сім'ї

В закладки

Собаки, які люблять дітей: 20 кращих порід для сім'ї

©bruev/IStock

Собаки можуть навчити дітей відповідальності, емпатії і справжню дружбу, більш того, вони відмінні компаньйони в будь-якій грі. Однак, перш, ніж дарувати дитині цуценя, необхідно визначитися з його породою. Існують собаки які особливо сильно люблять дітей, захищають їх і виявляють до них терпіння. Портал goodhousekeeping представляє кращі породи собак для родини з маленькими дітьми.

Вміст матеріалу

Собаки, які люблять дітей

При виборі собаки для маленької дитини, вам варто звернути увагу на наступні породи. Всіх представлених нижче собак об'єднує одне невід'ємне якість – любов до дітей. Більш того, всі вони дуже добрі, ласкаві і доброзичливі.

Лабрадор ретривер

Ця порода залишається однією з найбільш популярних на протязі десятиліть. Лабрадори люблять дітей, дорослих і інших тварин. Також варто врахувати, що лабрадори дуже активні і потребують регулярних фізичних навантаженнях.

©Bigandt_Photography/IStock

Бульдог

Господарям, які ведуть більш спокійний спосіб життя відмінно підійде така собака, як бульдог. Ці добрі і милі собаки люблять неспішні прогулянки і довгий сон.

Золотистий ретрівер

Золотистий ретрівер – ідеальна порода для сім'ї. Ці собаки легко піддаються дресируванню. Більш того, вони дуже активні і енергійні, люблять плавання, біг та рухливі ігри.

©jonathandavidsteele/IStock

Бігль

Біглі дуже милі, добрі, доброзичливі і неймовірно активні. Вони люблять бігати, грати і шукати предмети по запаху.

Мопс

Мопси спокійні і добрі, вони люблять їсти, довго спати. Їм не потрібно багато простору для ігор, тому таких собак можна заводити навіть в невеликій квартирі.

Ірландський сетер

Заводячи ірландського сетера будьте готові до активного способу життя. Ці собаки не можуть обходитися без регулярних фізичних навантажень і активних ігор на вулиці.

©shcherbak volodymyr/IStock

Брюссельський гріффон

Це дуже маленька собака, з великим і добрим серцем. Основні риси характеру – допитливість, комунікабельність, пильність.

Ньюфаундленд

Ці ласкаві гіганти прекрасно ладнають з маленькими дітьми, завдяки своєму терплячому і дбайливому характеру. Вони люблять плавати, бігати і грати, однак варто врахувати, що таким великим собакам потрібно багато простору.

Французький бульдог

Ці собаки відрізняються кмітливістю і добротою. Бульдоги доброзичливі, милі і віддані собаки, які люблять дітей і дорослих.

©F3al2/IStock

Коллі

Коллі – одна з найрозумніших порід собак. Більш того, коллі просто обожнюють дітей.

Ірландський мягкошерстный пшеничний тер'єр

Від інших ірландських тер'єрів ця порода відрізняється особливою шерстю – м'якою, шовковистою, світло-пшеничного. Саме тому таку собаку можуть завести навіть алергіки. Також варто врахувати, що ці собаки дуже активні і не можуть довго сидіти на одному місці.

Веймаранер

Це собака з надзвичайно високим рівнем інтелекту і енергії. Найбільше веймаранери люблять бігати і полювати. Більш того, вони дуже доброзичливі і завжди прагнуть стати невід'ємною частиною сім'ї.

©monicadoallo/IStock

Бультер'єр

Бультер'єр — сильна, атлетично складена і дуже енергійна порода. Вона легко виконує безліч різних команд. З бультер'єром вам і вашій дитині ніколи не буде нудно.

Боксер

Німецький боксер — потужна, мускулиста собака, дуже активна і енергійна. Боксери володіють чудовими сторож, більше того, вони зовсім не агресивні.

Пудель

Пудель – одна з найкращих сімейних порід собак. Ці кучеряві красені мають надзвичайно доброзичливим характером. Крім того, вони дуже активні і легко піддаються навчанню.

©paylessimages/IStock

Бішон фризі

Бишоны обожнюють бути частиною сім'ї. Вони люблять грати, але не дуже активно. Бішон-фрізе — чудовий і забавний компаньйон для будь-якої дитини.

Выжла

Угорська выжла — це прекрасна мисливська собака, що володіє невичерпною енергією. Більш того, выжлы елегантні зовні і дуже розумні. Вони відмінно підходять для сімей, які віддають перевагу активний спосіб життя.

Кокер-спанієль

Кокер-спанієлі – маленькі, але дуже активні собаки які люблять дітей і обожнюють з ними грати. Ці собаки відрізняються добротою, вірністю, високим рівнем інтелекту і швидко навчаються.

©Bigandt_Photography/IStock

Стаффордширський бультер'єр

Це собака-компаньйон, що володіє безстрашним, хоробрим і відданим характером. Стаффордширський бультер'єр не вимагає особливого догляду і добре підходить навіть для квартири.

Змішана порода

Не можна не згадати про дворняжках, які також, як і породисті собаки, заслуговують любові та уваги. Взяти собаку з притулку – сміливий і шляхетний крок, який змінить ваше життя на краще.

Читайте також Собаки, які люблять бігати: кращі породи для марафонців

Топ кращих порід собак для дітей: як підібрати правильного молодшого друга
©bruev/IStock З тваринами, особливо активні і доброзичливі собаки – найкращі друзі для кожної дитини. З ними можна грати, гуляти, а також весело провести час. Ви
Кращі породи собак для вашої дитини
Кращі породи собак для вашої дитини
Кращі породи собак для вашої дитини
09.03.19 Поради про саморозвиток
A white dog smelling a chamomile flower with the focus on the flower. Для батьків не секрет, що кожна дитина мріє про власний чотириногого вихованця, який стане його
Породи собак, які люблять кішок: створюємо погоду в домі правильно
© kobkik/IStock Домашні тварини – це щастя для всієї родини. Деякі заводять собак, інші кішок. А є й сім'ї, в яких є відразу кілька вихованців. Якщо ви хочете купити
Топ-10 найбільш дружніх порід кішок
Топ-10 найбільш дружніх порід кішок
Топ-10 найбільш дружніх порід кішок
21.04.19 Поради про саморозвиток
© vladans/iStock Відомо, що є доброзичливі породи кішок, які ідеально підходять для сімей з дітьми. Ви не знайдете краще домашніх тварин, ніж ці милі мурлыкающие
15 порід собак, які відмінно впишуться в активний спосіб життя
©Bicho_raro/IStock Краще домашнє тварина для людей, ведучих активний спосіб життя – це собака. Собака здатна змінити ваше життя і наповнити кожен день радістю. Якщо ви
10 найкрасивіших порід собак у світі
10 найкрасивіших порід собак у світі
10 найкрасивіших порід собак у світі
27.04.19 Поради про саморозвиток
©Pixabay Собака — не лише друг людини. Дослідження показують, що ці тварини здатні змінити ваше життя на краще: вона буде довгою, а ви – здоровими. Якщо ви відчуваєте