Топ-10 найбільш дружніх порід кішок
21.04.2019 1 085 0 newsdaily.org.ua

Топ-10 найбільш дружніх порід кішок

В закладки

Топ-10 найбільш дружніх порід кішок

© vladans/iStock

Відомо, що є доброзичливі породи кішок, які ідеально підходять для сімей з дітьми. Ви не знайдете краще домашніх тварин, ніж ці милі мурлыкающие створення.

Представляємо рейтинг кращих кішок для сім'ї.

Вміст матеріалу

Доброзичливі породи кішок: топ-10

Знайти спокійну породу кішок набагато простіше, ніж ви думаєте. Придивіться до варіантів, які сподобаються вашій родині і не зволікайте з покупкою. Таким чином ви знайдете хорошого друга.

1. Сфінкс

Не лякайтеся, що у них відсутня шерсть. Це наймиліші і віддані тварини, які стануть вашими кращими друзями. Спокійно реагують на дітей і дуже тямущі.

2. Мейн-кун

Ця порода дуже прив'язується до господаря і відмінно уживається з іншими домашніми тваринами. Дуже самостійні і енергійні. Завжди будуть піднімати вам настрій і радувати своєю присутністю.

3. Менська кішка

Вважається, що ця порода вперше з'явилася на острові Мен. У них немає хвоста, але це не робить їх менш привабливими. Вони обожнюють дітей і активно грають з усіма членами сім'ї. Це найкраще домашня тварина, яку можна придбати.

4. Бірманська кішка

Це спокійна, розумна і слухняна порода. Відрізняється хорошими манерами і товариськістю. Дбають про господарів і не бояться сторонніх людей. Люблять сидіти на колінах і грати.

5. Хлопець

Вони допомагають заспокоїтися і знімають напругу. Не люблять бути самотніми, тому постійно будуть разом з вами. Не залишайте кішку одну надовго, а проводьте якомога більше часу разом.

Читайте також Стоун кугуар: все, що потрібно знати про найнебезпечнішою породі очеретяного кота

6. Сомалійська кішка

Це одні з найбільш відданих і розумних домашніх тварин. Не люблять сидіти на одному місці, а постійно досліджують куточки будинку. Абсолютно спокійні, тому можете не боятися залишати їх з маленькими дітьми.

7. Сіамська кішка

Відомі ще з XVI століття, так як містилися при королівських дворах. Люблять бути в центрі уваги і дуже говіркі. Вміють розрізняти настрій господаря і дітей. Ніколи не залишать вас одних і здивують своїм інтелектом.

8. Бурма

Вважалося, що в них вселяються духи померлих ченців. Грайливі, ласкаві й розумні. Мирно ладнають з іншими тваринами і навіть з собаками. Ви точно не пошкодуєте, якщо придбаєте саме цю породу кішок.

9. Російська блакитна кішка

Блакитні російські кішки слухняні, тактовні і спокійні. Іноді можуть «показати» характер, але в дуже делікатній формі. Вміє розрізняти тон і жести, тому стежте за тим, як поводитеся.

10. Персидська кішка

Вони дуже ласкаві і довіряють оточуючим. Відрізняються спокоєм і ніжним характером. Люблять бути головними і потребують багато уваги до себе. Не бояться гостей і дітей.

Доброзичливі породи кішок стануть відмінними компаньйонами і не дозволять вам нудьгувати.

Читайте також Собаки, які люблять бігати: кращі породи для марафонців

Породи кішок, у яких найбільш агресивний характер
© pixabay.com Більшість людей любить котиків, адже всі вони такі милі. Але це неправда, існують породи, з якими небезпечно зв'язуватися. Їх вважають злими і агресивними
Породи собак, які люблять кішок: створюємо погоду в домі правильно
© kobkik/IStock Домашні тварини – це щастя для всієї родини. Деякі заводять собак, інші кішок. А є й сім'ї, в яких є відразу кілька вихованців. Якщо ви хочете купити
13 порід кішок, які ведуть себе схоже на собак
13 порід кішок, які ведуть себе схоже на собак
13 порід кішок, які ведуть себе схоже на собак
21.06.19 Поради про саморозвиток
© chendongshan/iStock Любителі тварин розділені на два табори. Собачники та кошатники ніколи не перестануть сперечатися про те, які вихованці краще. Але насправді в цьому
Найдорожчі кішки: 12 порід, ціна яких шокує
Найдорожчі кішки: 12 порід, ціна яких шокує
Найдорожчі кішки: 12 порід, ціна яких шокує
11.05.19 Поради про саморозвиток
© Diana Huggins/Pexels Існують найдорожчі кішки в світі, ціна яких може досягати декількох тисяч доларів. Такі тварини потребують особливої уваги та обережності, адже
Гарні імена для кішок: як незвично назвати вихованця
© Japheth Mast/Pexels Хочете завести в будинку кішку? Після покупки багато хто в першу чергу замислюються про те, як назвати вихованця. Навіщо називати домашня тварина
10 дійсно найпопулярніших кішок, за якими можна стежити в Instagram
Одна з численних переваг соцмереж, зокрема Instagram, це те, що тут кожен знайде собі контент по душі. Якщо вам подобається вегетаріанська їжа, ви можете підписатися на