15 статичних розтяжок після тренування
09.06.2019 379 0 newsdaily.org.ua

15 статичних розтяжок після тренування

В закладки

15 статичних розтяжок після тренування

© macniak/IStock

Кращий засіб для запобігання травм — розтяжка. Вам потрібно всього 5-10 хвилин, щоб розслабити свої м'язи і привести їх в тонус.

Регулярне розтягнення допомагає поліпшити гнучкість, збільшує діапазон руху і знижує ризик травм, викликаних ураженням сполучних тканин. Крім того, розтягнення відмінно підходить для зняття стресу. Тому, після наступного тренування, приділіть кілька хвилин, щоб позбутися від молочної кислоти в м'язах і розтягнути їх.

Редакція Newsdaily.org.ua пропонує спробувати 16 статичних розтяжок, які будуть підтримувати у вашому тілі здоров'я і силу.

Вправа №1

© active.com

Сядьте на підлогу і витягніть праву ногу прямо перед собою. Доторкніться лівою ногою до правого коліна. Нахиліться вперед і тримайте пальці ноги правою рукою, щоб розтягнути підколінне сухожилля.

Вправа №2

© active.com

Сядьте на підлогу або килимок. Зігніть ліву ногу. Перехрестіть ліву ногу над правим стегном. Затримайтеся в цій позиції. Потягніть обидві ноги до свого торсу для більш глибокого розтягування. Повторіть на іншу сторону.

Вправа №3

© active.com

Стати рівно, ноги разом. Для рівноваги можете триматися за стілець або стіл. Використовуючи ліву руку, візьміть ліву ногу і потягніть п'яту в бік сідниць. Повторіть на іншу сторону.

Вправа №4

© active.com

Сядьте на підлогу, торкаючись підошвами стоп. Утримуючи пальці руками, нахиліть верхню частину тіла вперед.

Вправа №5

© active.com

Лягайте на спину, зігнувши коліна. Обійміть гомілки і повільно підніміть коліна до грудей, поки не відчуєте легке розтягнення в нижній частині спини.

Вправа №6

© active.com

Лягайте на живіт, руки під плечима. Акуратно видавіть верхню частину тіла вгору, утримуючи таз на землі. Ви повинні відчути легке розтягнення в передній частині живота.

Вправа №7

© active.com

Станьте прямо. Використовуючи ліву руку, підняти лікоть правої руки до грудей. Повторіть на протилежній стороні.

Вправа №8

© active.com

Станьте спиною до стіни. Покладіть одну руку позаду себе на стіну. Поверніть ліву сторону тіла, щоб відчути розтягування. Переконайтеся, що рука не відривається від стіни. Повторіть з іншою рукою.

Вправа №9

© active.com

Станьте прямо. Підніміть руки над головою і зігніть в ліктях. Використовуючи ліву руку, витягніть правий лікоть вгору. Ви повинні відчути розтягування в трицепсах. Повторіть на протилежній стороні.

Вправа №10

© active.com

Витягніть обидві руки перед собою. Візьміть ліву руку, щоб зігнути праве зап'ястя тому наскільки зможете. Тягніть долоню поки не відчуєте розтягування. Повторіть з іншою рукою.

Вправа №11

© active.com

Встаньте прямо. Відведіть одну ногу в бік і потягніться до неї рукою. Повторіть на іншу сторону.

Вправа №12

© active.com

Встаньте прямо, ноги на ширині плечей. Одну руку підніміть вгору і нахил убік. Повторіть з іншою рукою.

Вправа №13

© active.com

Зробіть крок правою ногою і зробіть випад так, щоб зігнуте коліно не дотикалось підлоги. Руки на талії. Повторіть з іншою ногою.

Вправа №14

© active.com

Стоячи прямо, підніміть руку до голови і потягніть голову в сторону. Повторіть з іншою стороною.

Вправа №15

© active.com

Сядьте на підлогу. Зігніть коліно однієї ноги і перехрестіть її з іншою. Поверніть корпус в протилежну сторону, поки не відчуєте розтягування. Повторіть на іншу сторону.

21 краща вправа на розтяжку для вашої гнучкості
Розтяжка може бути не найулюбленішою частиною тренування для вас, однак для хорошої фізичної форми вона не менш важлива, ніж силові або кардіо вправи. Увімкніть розтяжку
8 поз йоги для витончених стегон
©fizkes/IStock Йога – відмінний спосіб вивільнити напруження, яке виникає в тазостегнових суглобах, а також розвинути гнучкість і поліпшити техніку дихання. Сьогодні ми
6 супер вправ для міцного преса
©jacoblund/IStock Мрієте про сталевому пресі і красивих кубиках, якими зможете похвалитися на пляжі цього літа? Ми покажемо вам супер ефективні вправи для зміцнення
Як правильно робити розтяжку: 21 вправа на розвиток гнучкості
©Pixabay Хочете розвинути хорошу гнучкість і грамотно готувати м'язи до тренувань? Тоді ви повинні знати, як правильно робити розтяжку. Сайт Self поділився підбіркою
12 розтяжок, які допоможуть розслабити плечі
© Milkos/iStock Якщо ви проводите велику частину дня, згорбившись за ноутбуком, то швидше за все знайомі з напругою в плечах. Self розповідають про розтяжках, які
Кращі вправи на розтяжку для бігунів, велосипедистів, сноубордистів і футболістів
Розтяжка вкрай важлива всім: і тим, хто хронічно звик до сидячого способу життя, і тим, хто займається спортом тільки по вихідних, і тим, хто виконує фізичні вправи