Найкращі блоги для тих, хто планує підкорити триатлон
11.05.2019 84 0 newsdaily.org.ua

Найкращі блоги для тих, хто планує підкорити триатлон

В закладки

Найкращі блоги для тих, хто планує підкорити тріатлон

Плавання, велогонка, біг... Якщо ці три слова змушують ваше серце битися частіше, пора спробувати свої сили в тріатлоні.

Портал Newsdaily.org.ua вибрав кращі англомовні блоги про цьому складному, але дуже цікавому виді спорту.

© Pixabay

A Trail runner's Blog

Автором цього блогу є Скотт Данлеп, підприємець, який почав займатися тріатлоном у 2001 році, щоб правильно збалансувати вільний і робочий час. На своїй платформі спортсмен публікує сотні фотографій з усіх забігах, в яких бере участь, а також ділиться цікавими історіями і дає слушні поради.

XTERRA

На офіційному сайті міжнародних змагань з триатлону XTERRA, які в більшості випадків складаються з запливу на 1,5 км, велогонки по гористій місцевості на 30 км і забігу на 11 км, можна знайти не тільки розклад найближчих змагань, але і плани тренувань, які допоможуть вам швидко привести себе в форму.

A Triathlete's Diary

Цей блог веде Хілларі Топпер, яка почала займатися спортом лише після сорока років. Вона пробігла свій перший напівмарафон у віці 47 років і незабаром після цього вперше взяла участь у змаганнях з тріатлону. В блозі американка розповідає про своїх тренуваннях і «обзорит» цікаві продукти.

Slowtwitch.com

У цьому блозі, заснованому Деном Эмпфилдом, можна знайти всю необхідну інформацію про тріатлоні і навіть трохи більше. Людина, що придумала сучасний костюм для тріатлону, публікує цікаві статті та відео, а також спілкується на спеціальному форумі зі своїми читачами. До речі, одна з гілок форуму присвячена жінкам, що зв'язав своє життя з тріатлоном.

She Thought She Could, So She Did

Залізна леді на ім'я Меган Хоуд розповідає у своєму блозі про кожній гонці і підготовки до змагань. Вона надихає своїх читачів, публікуючи цікаві історії про тріатлоні.

Joe Friel

Автор «Біблії триатлета» і відомий тренер Джо Фріл розповідає у своєму блозі, як зробити організм більш витривалим. Тут він також безкоштовно ділиться цікавими ідеями, науковими фактами, про які надалі розповідає на платних семінарах.

© Pixabay

Lionel Sanders

Ліонель Сандерс — відомий професійний триатлет. Його спонсорують такі бренди, як Freshii, Louis Garneau, Skechers, Infinit Nutrition, Cycle Culture, HED і PowerTap. У своєму блозі він видає докладні зведення кожної гонки, ділиться деякими зі своїх тренувань з допомогою відеороликів і говорить про уроки, які отримав завдяки спорту.

TRS Triathlon

Заснований Беном Хоббс блог TRS Triathlon TRS Triathlon оповідає про світ тріатлону з гумором. На TRS Radio завжди можна послухати свіжі інтерв'ю з відомими тріатлетами. В команду TRS входять люди різного віку, етнічних груп і статей.

TriSwimCoach

Це відмінний блог для тих, кому потрібно зробити наголос саме на плаванні. Тут повно радою про те, як навчитися плавати, швидко і легко.

The Human Cyclist

Human Cyclist веде невідомий блогер з Лондона. Цей досвідчений велосипедист оновлює блог щотижня, публікуючи слушні поради для тріатлетов-ентузіастів.

Runblogger

Даний блог з'явився завдяки відомому бігунові і за сумісництвом докторові біологічних наук Піту Ларсону. На його сторінці повно оглядів різних кросівок.

DC Rainmaker

Цей блог з'явився в той день, коли його автор став учасником змагань з триатлону Ironman Canada. Автор, який проживає в даний момент в Парижі, ділиться не тільки особистими історіями, але також публікує огляди спортивних продуктів і робить все можливе, щоб його блог був максимально привабливим для читачів.

10 популярних блогерів, які дійсно дають правильні поради
©Les Inrocks Ви думаєте, що блоги ведуть тільки юні і активні дівчата? Поспішаємо розвіяти цей міф. Нижче ми розповімо вам про дорослих і авторитетних блогерах за 40,
5 цікавих блогів батьків, на які варто підписатися
Батьківство у вік технологій спрощується тим, що є можливість порадитися навіть з незнайомою людиною: підписатися на блог, переглянути відеоролик на YouTube, поговорити
Як я тренувався для тріатлону з двома маленькими дітьми, – блозі батька
© LightFieldStudios/iStock Після появи в сім'ї багато дітей батьки повністю відмовляються від спорту. В першу чергу це пов'язано з браком часу. Дійсно, на перший погляд
Що робити, якщо дитина вирішила стати блогером
Як би ви відреагували, якби ваш син або дочка сказали, що хочуть стати блогером, коли виростуть? Для багатьох батьків це незнайома територія. Далі ви дізнаєтеся, як
Корисні блоги, які допоможуть любителям бігу
В останні роки популярність всіляких забігів і марафонів по всьому світу стрімко зростає. Зараз біг — це не тільки відмінна кардіотренування, але і вид соціальний
Неочевидні причини, чому жінкам також важливий триатлон
Незважаючи на те, що в останні роки тріатлон набирає все більшу популярність по всьому світу, кількість жінок, які беруть участь у мультиспортивных перегонах, не так вже