5 причин, чому краще бігати під музику
18.05.2019 241 0 newsdaily.org.ua

5 причин, чому краще бігати під музику

В закладки

5 причин, чому краще бігати під музику

© unsplash.com

А ви знали, що крім того, що тренуватися з музикою веселіше і приємніше, це ще й корисніше! Розповідаємо чому.

© unsplash.com

Музика допомагає триматися в потрібному ритмі

Згідно з проведеними дослідженнями, музика впливає на інтенсивність виконання вправи. Краще за все підібрати її таким чином, аби темп співпадав з пульсом під час тренування. Наприклад, під час бігу пульс 150-180 ударів в хвилину, під час їзди на велосипеді — 135-170, а під час йоги чи пілатесу — 70-110.

Аби підібрати правильну музику, є цілі сервіси. Вони вираховують приблизний темп бігу, а після цього підбирають з музичної колекції ті треки, де темп співпадає з вашим.

Музика робить вас витривалішими

Музика — це легальний допінг для спортсмена. Завдяки їй кожен крок перетворюється на танцювальне па. Ви вже не відчуваєте втому так сильно і обов'язково подумаєте "Чому б не пробігти ще пару кілометрів?".

Крім того, музика — чудовий спосіб опинитись із собою та відволіктись від зовнішніх проблем.

© unsplash.com

Під музику навантаження здаються легшими

Дослідження показали — якщо правильно скласти свій плейліст, збільшення навантажень помічатимуться менше. Найбільше це актуально для кардіо та вправ з великою вагою. Звичайно ж, найкраще підійдуть енергійні мелодії. Тож, якщо ви фанат лаунжу — для занять спортом краще пошукайте щось більш відповідне.

Музика надає сил

Доведено, що музика змушує рухатися. Щоб рух не припинявся, потрібно мати під рукою заготовляння плейлист на 30-50 хвилин. Адже, коли ви відволікаєтесь аби перемкнути трек — це вибиває з колії.

Музика — найкраща терапія

Якщо ви займаєтесь йогою — правильно підібрана музика допоможе вам зосередитися. Крім того, музику варто слухати і під час розтяжки з розхлопом. Доведено, що музика здатна полегшити біль та заспокоїти нерві.

© unsplash.com

Читайте також: 16 аудіотреків, які варто додати в плейлист для успішної тренування

Вчені визначили кращу музику, яка підходить для роботи
© Pixabay Працюючи, ми хочемо залишатися продуктивними і зосередженими. Універсальний засіб, яке допоможе вам працювати і одночасно отримувати задоволення – музика.
Важливі факти позитивного впливу музики на дитину
© khamkhor/Pixabay Чи може музика надати позитивний вплив на підлітка? Згідно з опитуванням, який у 2008 році опублікували на сайті NYTimes.com більшість тінейджерів
Неочевидні причини, чому на тренуваннях потрібна музика
© Ridofranz/IStock Наша людська зв'язок з музикою глибше, ніж ми спочатку думали і набагато більше, ніж просто задоволення. Так, дослідження розкрили силу її впливу під
20 пісень, які надихнуть вас на інтенсивне тренування
© dima_sidelnikov/IStock Музика зробить вашу тренування ще ефективніше. Численні дослідження доводять, що, якщо ви правильно підберете темп музики під тип тренування і
Музика під час пробіжки: всі за і проти
©beginogi.ru Музика під час бігу – явище звичне для багатьох бігунів, адже вона допомагає зарядитися бадьорістю і гарним настроєм. Але не можна скидати з рахунків і те,
Як музика після тренувань здатна вплинути на ваше відновлення, дослідження
©m-imagephotography/IStock Нове наукове дослідження встановило, що музика сприяє відновленню після занять спортом. Детальніше про це повідомляє портал myfitnesspal.