Важливі щоденні компліменти, які хочеться почути вашу чоловіка або дружини
08.05.2019 1431 0 newsdaily.org.ua

Важливі щоденні компліменти, які хочеться почути вашу чоловіка або дружини

В закладки

Важливі щоденні компліменти, які хочеться почути вашому чоловікові чи дружині

Як часто ми говоримо що-небудь приємне чужим людям, і при цьому забуваємо про своїх коханих? Але кілька хороших слів на початку або наприкінці кожного дня можуть значно підняти настрій вашій половинці і зміцнити ваші відносини! Тому сьогодні поговоримо про щоденних компліментах, що ваш чоловік або дружина були б раді почути від вас.

Вміст матеріалу

Щоденні компліменти чоловікові

©Pixabay

Не варто думати, що комплімент потрібно говорити тільки жінкам. Чоловіки реагують на них так само позитивно! Сайт mom.me підготував добірку найбільш приємних слів для вашого чоловіка, які можна говорити йому кожен день:

1. Ти добре виглядаєш

Чоловіки теж люблять отримувати компліменти про свою зовнішність, тому кілька добрих слів перед тим, як він піде на роботу або коли ви їдете на вечерю, – це відмінно!

2. Мені подобається твоя сорочка

Згадайте, як приємно чути від чоловіка слова, що вам йде то червоне плаття. З ним та ж історія – похваліть його одяг, і він буде окрилений!

3. Ти хороший тато

Папи зазвичай не отримують належного, коли справа доходить до батьківських компліментів. Тому переконайтеся, що ваш чоловік знає, як ви цінуєте його допомогу у вихованні ваших дітей.

4. Ти хороший чоловік

Це так просто, але коли ви в останній раз вимовляли ці слова? Легко приймати наших подружжя як належне, але не варто так робити. Скажіть йому, що ви щасливі бути його дружиною.

5. Ти добре попрацював

Нашим чоловікам подобається, коли їм роблять компліменти за добре виконану роботу. Так скажіть йому, як добре виглядає новий змішувач у ванній, або як красиво блищить відполірований їм автомобільний бампер!

6. Ти зробив правильний вибір

Чи знаєте ви, що можете набрати додаткові бали в очах вашого чоловіка, просто похваливши його за те, що він вибрав цікавий фільм? Це значно підвищить його самооцінку і настрій!

7. Ти чудово готуєш

Чим більше ви будете хвалити свого чоловіка за його куховарство, тим більше він буде готувати! І йому приємно, і вам менше роботи на кухні. Тому проявіть подяку за ваші улюблені страви, якщо ви хочете продовжувати і далі їх.

8. Ти такий смішний!

Кожна людина в глибині душі трохи комік, тому вашому чоловікові буде приємно, що ви вважаєте його жарти насправді смішними.

9. Ти хороший спеціаліст

Всім подобається чути трохи підбадьорення, коли справа доходить до кар'єри, тому не шкодуйте добрих слів для свого чоловіка. Навряд чи він часто чує їх від свого начальника.

10. Наші діти схожі на тебе

Наступного разу, коли ваша дитина зробить щось дивовижне, дайте чоловікові трохи вдячності за його внесок у генофонд. Скажіть, що їх дивовижні здібності передалися їм від отця, і побачите, як у вашого чоловіка виростають крила за спиною.

11. Ти добре пахнеш

Лосьйон після гоління і одеколон були винайдені саме для того, щоб надати шкірі вашого чоловіка приємний аромат. Так скажіть йому про це, коли він скористається ними в наступний раз!

12. Ти найкращий у цьому (водіння/готування шашликів/збирання врожаю/ваш варіант)

Навіть печерному людині, напевно, було б приємно почути, що він краще за всіх ловить бізонів. Так ось, коли мова заходить про основних людських емоціях, з тих пір мало що змінилося! Просто замініть полювання на бізонів похвалою за майстерно приготований на грилі стейк – ваш чоловік намагався і заслужив комплімент!

13. Ти дбаєш про нашу сім'ю

В наш час поняття «глава сім'ї» трохи застаріла, але все одно не завадить віддати належне чоловікові за те, що він хороший піклувальник. Готові сперечатися, що він поверне такий же комплімент і вам!

14. Ти молодо виглядаєш

Вірте чи ні, чоловіки теж люди, і тому час від часу усвідомлюють свій вік. Дайте їм невеликий імпульс, порівнявши їх з більш старими, більш виснаженими на вигляд однолітками. Щось на кшталт: «Це твій однокласник? Ти виглядаєш набагато молодше».

15. Ти дуже гарячий

Якщо ви ще не говоріть своєму чоловікові, що він гарячий у ліжку, негайно почніть. Не соромтеся і не відкладайте, зателефонуйте йому прямо зараз! Він оцінить такий комплімент, і ввечері на вас може чекати спекотна ніч.

Щоденні дружині компліменти

©Pixabay

Якщо ви хочете зберегти добрі стосунки зі своєю дружиною, то мають намагатися уникати негативних висловлювань у її бік, і, звичайно, робити їй щоденні компліменти! А щоб не думати над варіантами, сайт allprodad.com підготував цілу добірку:

1. Ти цікава співрозмовниця

Комунікація є ключовим компонентом шлюбу, який працює. Втратьте нитку розмови, і ви втратите один одного. Тому підкресліть, що вам приємно спілкуватися зі своєю дружиною.

2. Я так радий, що попросив тебе вийти за мене заміж

Ви насолоджуєтеся життям разом з нею. Переконайтеся, що вона знає це.

3. Я люблю тебе

Деякі люди можуть бути добрими, позитивними, щедрими чи добрими. Але те, як ви любите свою дружину, виходить за рамки цього! Якщо це так, не мовчіть про це.

4. Ти чудова мама, і поруч з тобою я стаю найкращим батьком

Виховання дітей – це командна робота, і в ній завжди присутня невпевненість в собі. Тому дайте своїй дружині зрозуміти, що вона надихає вас.

5. Іноді ти настільки красива, що я просто хочу стояти і дивитися на тебе

Зробіть її день!

6. Спасибі за те, що ти така роботяща

Визнання того, що вона працює так само старанно, як ви, у чому її підбадьорить. Бути дружиною і матір'ю нелегко, тому покажіть, що ви цінуєте це.

7. Дякую за любов до мене; ти робиш мене краще

Це більше, ніж просто відмінна фраза. Цей комплімент дає їй зрозуміти, що вона надихає вас.

8. Ти – причина, по якій це місце називають будинком

Ваша дружина вкладає своє серце ваше сімейне гніздечко. Визнайте це. Дайте їй знати, що ви цінуєте її любов і її старання.

9. Спасибі за те, що ти мій найкращий друг

Більшість чоловіків відчувають цієї порожнечі за межами любовних шлюбних відносин. Скажіть своїй дружині, що ви розумієте, що відбувається, і що ви цінуєте дар дружби у вашому житті.

10. Дякую за чесність

Для багатьох чоловіків чесність дружини – це рідкість. Коли людина, яка любить вас, досить відкритий, щоб бути чесним, у вас є можливість щось виправити. І це безцінне.

Говорити такі або схожі щоденні компліменти не складе великої праці, але ефект від них може бути приголомшливим. Просто спробуйте і переконайтеся самі!

Як зробити стоїть комплімент і при цьому не виглядати дивно
© millann/iStock Правильний комплімент може підняти самооцінку людини і скрасити весь його день, тоді як дивна похвала, навпаки, зіпсує настрій і викличе недовіру. Хочете
Прості методи, як допомогти дружині після пологів відчувати себе сексуальною
©LightFieldStudios/IStock Згідно з недавнім опитуванням, в середньому жінка знову починає відчувати себе сексуальною лише через 18 місяців після пологів. Але,
Як стати щасливіше у шлюбі
© olegbreslavtsev/iStock Відносини — щоденний труд, який вимагає особливих навичок. Існують секрети, здатні зробити шлюб по-справжньому щасливим. Kobieta. Pl діляться
Вибачення чоловіка: міф чи правда, і як їх роздобути
©Pixabay Якщо вибачення чоловіка – це те, чого ви ніколи не чули в реальному житті, значить, вам попався по-справжньому міцний горішок. Як навчити чоловіка вибачатися,
Як підвищити самооцінку чоловіка і як вона здатна вплинути на стосунки
Низька самооцінка одного з подружжя значно впливає на стосунки і це може зводити з розуму. Якщо ви не знаєте, як визначити цю проблему, чи шукаєте способи, як підвищити
Як слід реагувати на компліменти
© Zhenikeyev/iStock Чути компліменти завжди приємно, але деякі можуть викликати почуття незручності. Швидше за все це пов'язано з невпевненістю в собі, адже якщо вас