Чому егоїзм насправді може бути корисним у відносинах
18.03.2019 292 0 newsdaily.org.ua

Чому егоїзм насправді може бути корисним у відносинах

В закладки

Чому егоїзм насправді може бути корисним у відносинах

©Vasyl Dolmatov/IStock

Ніхто не хоче рахуватися егоїстом. Однак, експерти стверджують, що в серйозних відносинах проявляти здоровий егоїзм можна і іноді навіть потрібно. Сьогодні ми розповімо вам детальніше про те, чому егоїзм припустимо у відносинах між чоловіком і жінкою.

Визначення егоїзму

Не варто думати, що егоїст завжди нехтує думкою оточуючих і ніколи не думає про близьких. У більшості випадків людина приймає власні рішення і сам же за них відповідає.

З самого дитинства дитині прищеплюють переконання про те, що дорослих потрібно слухати бездоганно. З віком людина починає вибирати той шлях, що потрібне йому, а не іншим і робити те, що хоче сам. У цей момент в очах оточуючих він виглядає егоїстом, хоча таке клеймо є необґрунтованим. Здоровий егоїзм – це здатність нести відповідальність за свій вибір і жити власним життям, а не танцювати під дудку суспільства.

Прояв егоїзму у відносинах

Як можна бути егоїстом поруч з тим, кого любиш? Справа в тому, що здоровий егоїзм – це не зосередженість на власній персоні, а лише бажання чинити так, як ви хочете. Отже, егоїзм не виключає любові до іншої людини. У серйозних відносинах здоровий егоїзм дозволяє партнерам відстоювати власну думку, а не піддаватися тиску, а також частіше замислюватися про себе, а не тільки про благо іншого.

© Edward Castro/Pexels

Егоїзм в ліжку

Чи знаєте ви, що саме здоровий егоїзм дозволяє нам насолоджуватися усіма принадами сексуального життя? Під час сексу кожен з партнерів враховує бажання іншого, що допомагає їм отримувати задоволення. Якщо б ви не висловлювали свої бажання, а лише годили партнера в ліжку, це було б нерозумно і несправедливо.

Пам'ятайте, що здоровий егоїзм у стосунках між двома людьми – це нормально і в певних ситуаціях необхідно.

Читайте також Як надати сексуального життя яскравих фарб

5 ознак чоловіка, який щасливий у шлюбі
5 ознак чоловіка, який щасливий у шлюбі
5 ознак чоловіка, який щасливий у шлюбі
18.03.19 Поради про саморозвиток
© iStock Як часто, дивлячись на успішну подружню пару, ви важко зітхаєте і нарікаєте на власні відносини? Всім нам хочеться мати міцну сім'ю і старанного, чуйного
Як егоїзм здатний вплинути на кількість зароблених грошей
© SIphotography/iStock Як заробляти більше? Ми не раз чули, що треба бути жадібним і не витрачати час на інших людей. За логікою речей егоїсти думають тільки про себе,
Як перестати бути егоїстом і думати не тільки про себе
Як визначити, чи ставитеся ви або ваш партнер до егоїстам? В яких межах егоїзм припустимо? Ми хочемо детально розглянути ці проблеми, розповісти, як перестати бути
Лайфхаки Дмитра Карпачова, як побороти дитячий егоїзм
© jora.biz У блозі Дмитра Карпачова зібрано чимало цікавих матеріалів, серед яких є той, який піднімає важливе питання для багатьох батьків: як побороти дитячий егоїзм?
6 вагомих причин, чому молодим мамам не повинно бути соромно за егоїзм
© Daria Shevtsova/Pexels Звичайно ж, молоді мами страждають від нестачі сну, особливо у перші місяці після народження дитини. Але це не повинно ставати нормою.
Як боротися з дитячим егоїзмом
© medium.com Батьки часто грішать навішуванням ярликів на своїх дітей, і один з найпоширеніших з них: «Який же ти егоїст». Егоїзм, або перевагу своїх інтересів інтересам