Кращі радянські комедії, які люблять навіть за кордоном
01.04.2019 843 0 newsdaily.org.ua

Кращі радянські комедії, які люблять навіть за кордоном

В закладки

Кращі радянські комедії, які люблять навіть за кордоном

© monkeybusinessimages/IStock

Є фільми, які ніколи не набриднуть. Їх із задоволенням переглядаєш з року в рік. Це як стара книга: кожен раз в ній відкриваєш щось нове. У радянському кіно є чимало цікавих фільмів, але не всі вони зрозумілі закордонним глядачам. Але є винятки. Деякі кінострічки улюблені і високо цінуються за кордоном. Ми назвемо кращі радянські комедії, які підкорили іноземців.

Вміст матеріалу

Кращі радянські комедії, які стали шедеврами світового кіно

Можливо, ми вдохновим вас на перегляд одного з цих фільмів.

«Кін-дза-дза!» (1986)

© fishki.net

Трагікомедійний художній фільм мав величезний вплив на російськомовну культуру. Але «Кін-дза-дза!» припав до смаку і іноземним глядачам. Його дивилися в Китаї, Японії, Південній і Північній Америці, Європі. Фантастичний фільм-антиутопія був дуже популярним. Нехай у нього було трохи менше фанатів, ніж у «Зоряних воєн», але успіх він мав шалений.

«Біле сонце пустелі» (1969)

© 1tv.com

Коли Леонід Брежнєв побачив цю кінокартину, він дозволив її випустити на великі екрани. До того ж він велів почати показ фільму за кордоном. Пригоди червоноармійця Сухова, який рятує жінок з гарему, шалено сподобалися іноземцям.

«Чародії» (1982)

© 1tv.com

У фільмі «Чародії» були використані деякі деталі повісті Стругацьких. Але він все одно являє собою абсолютно унікальну історію. «Чародії» був не схожий ні на один радянський фільм того часу. Можливо, тому іноземці так захоплювалися ним. Завдяки цьому шедевру за кордоном дізналися про Олександра Абдулова. Він став одним із найвідоміших артистів СРСР.

«Москва сльозам не вірить» (1979)

© culture.ru

Цей неймовірно життєвий фільм заслуговує «Оскара»: він удостоївся премії в 1981 році. Незважаючи на обмежений прокат фільму, американці всіма способами намагалися побачити фільм. Хтось навіть просив директорів кінотеатрів збільшити кількість сеансів. Кінострічка більше підходить жанру драма і мелодрама. Але глядачі знайшли в ній багато іронії. Разом з тим іноземці зізнаються, що не могли стримати сліз і плакали прямо в кінотеатрах. Навіть президент США Рональд Рейган подивився цей шедевр, щоб краще зрозуміти культуру радянських людей.

«Мама» (1976)

© afisha.ru

Казка братів Грімм «Вовк і семеро козенят» була взята за основу цього музичного фільму. Його часто порівнюють з американським мюзиклом «Кішки». Хтось і досі знаходить в них схожі риси.

Кінострічка «Мама» вийшла англійською, російською і румунською мовами. Її показували у Франції, Румунії, Норвегії та інших країнах. Часто це робили під час новорічних свят, адже кіноказка створює магічне настрій. Діти з задоволенням дивилися цей динамічний і веселий фентезі-фільм. А харизматичні Гурченко і Боярський не могли не вразити дорослих глядачів.

Читайте також Кращі радянські пісні: 25 хітів, які приємно згадати

9 сцен з улюблених фільмів, які змінювалися у різних країнах
©popsugar.com Сьогодні ми хочемо представити вашій увазі 9 сцен з улюблених фільмів, які пережили зміни в різних країнах світу. «Вартові Галактики» Для фільму «Вартові
Топ-10 фільмів X-Men — від найкращих до найгірших
Киновселенная X-Men переживала різні часи. Було кілька неймовірно успішних фільмів, які збирали значні суми в прокаті, але деякі картини вийшли відверто провальними.
Кращі фільми про кохання і стосунки, які змусять замислитися
© smashingtops.com Любов і відносини – одвічна тема, яку розкривають в кіно та літературі. Незважаючи на це, не всі вони показують реальні проблеми пар. Багато
Кращі радянські військові фільми: кінострічки, які варто переглянути
© Martin Lopez/Pexels Існують кращі радянські військові фільми, які можна переглядати не один раз, і вони точно підійдуть для сімейного перегляду. Представляємо вам
Кращі радянські детективи, які зняті за західними сценаріями
© Free-Photos/Pixabay Любите старі класичні детективи? Ви фанат Агати Крісті чи Джона Прістлі? Всі відомі твори давно прочитані? Чому б не подивитися екранізації цих
20 радянських фільмів, які рекомендує до перегляду Гарвардський університет
Кращі радянські фільми виділяються не тільки сюжетом і акторами, а й тим, що їх рекомендує до перегляду Гарвардський університет. Цікаво те, що вони обов'язкові для