Техаський вчитель створив кавову візок, щоб допомогти учням з особливими потребами
12.06.2019 525 0 newsdaily.org.ua

Техаський вчитель створив кавову візок, щоб допомогти учням з особливими потребами

В закладки

Техаський вчитель створив кавову візок, щоб допомогти учням з особливими потребами

©Christoph/Pixabay

Коли ви думаєте про програму навчання життєвим навичкам у школі, останнє, про що ви можете подумати – це кілька дітей, які штовхають кавову візок по шкільному коридору.

У Техасі вчитель придумав оригінальний спосіб змусити своїх учнів відкритися і навчитися справлятися зі своїми недоліками: у них є своя власна кавова візок.

Шелбі Віндер придумала цю ідею після того, як був призначений викладати програму життєвих навичок, спеціально призначену для учнів зі «значним когнітивним розладом у поєднанні з адаптивними порушеннями». До радості кожного, ця ідея спрацювала.

© Chris Field / Facebook

Учні приймають замовлення від вчителів і працівників протягом всього тижня, а щоп'ятниці діти розвозять кави замовникам. Ця діяльність допомагає учням практикувати свої соціальні навички, спілкування, працювати над сором'язливістю і навіть навчитися керувати простим бізнесом, обчислюючи витрати і прибуток.

Спочатку учнівський бізнес, «The Grizzly Bean», був повністю профінансований Шелбі Уиндеро, але як тільки результати її експерименту стали очевидними, середня школа Grand Oaks в кінцевому підсумку відшкодувала їй витрати, щоб вона могла продовжити експеримент протягом року.

Очевидно, це відмінний інструмент для навчання, що дасть їм навички і уроки, які виходять далеко за рамки навчального процесу.

Читайте також Потрібні програми для батьків і дітей у шкільний час

Кращі компанії для людей з обмеженими можливостями
Багато людей з особливими потребами стикаються з великими труднощами при пошуку роботи, навіть незважаючи на хорошу освіту. Однак є і хороші новини: у світі існує безліч
Як зацікавити дитину після канікул
© dolgachov/iStock Зацікавити дитину навчанням складно навіть після довгих вихідних, що вже казати про літніх канікулах. На початку вересня діти абсолютно не готові
Франція заборонила смартфони та іншу техніку учням: навіщо і до чого такі заходи
© oksun70/iStock Люди, які зараз відправляють дітей на навчання в школу, раніше і подумати не могли, що з'являться різні гаджети, які можна буде брати з собою в школу.
16 творчих способів використання кавовій гущі
©Pinterest Більшість любителів кави зневажливо ставляться до кавовій гущі, викидаючи її замість того, щоб знайти їй гідне застосування вдома, в саду або навіть у ванній.
Південна Корея ввела закон, що забороняє кави в школах — навіть серед вчителів
©Rawpixel/iStock Парламент Південної Кореї прийняв закон, що забороняє продаж кави на території шкіл з метою зменшити споживання кофеїну серед учнів, повідомляє CNN. При
20 важливих іграшок для дитини 1-5 років, які рекомендує система Монтессорі
Ви, ймовірно, вже чули про педагогічній системі Монтессорі. Останнім часом багато говорять про її ефективність для навчання дошкільнят і школярів. Але в чому ж вона