7 нових книжкових бестселерів, які вийшли українською мовою
29.03.2019 281 0 newsdaily.org.ua

7 нових книжкових бестселерів, які вийшли українською мовою

В закладки

7 нових книжкових бестселерів, які вийшли українською мовою

©Svitlana Unuchko/iStock

Завдяки перекладу сучасної та класичної літератури, кожен з нас може прочитати будь-який твір рідною мовою. Сьогодні ми представимо вам список нових літературних бестселерів зарубіжних авторів, які були переведені на українську мову.

«Усі вогні — вогонь», Хуліо Кортасар

Ця книга аргентинського письменника являє собою збірник загадкових оповідань з елементами побутової фантастики і магічного реалізму. Даний твір є однією з вершин кортасаровской малої прози і візитною карткою письменника. Саме з цього збірника краще всього почати знайомство з творчістю Хуліо Кортасара.

©KatarzynaBialasiewicz/iStock

«Віщі сестри», Террі Пратчетт

Террі Пратчетт – один із найвідоміших англійських письменників в жанрі фентезі. У цій дотепній книзі автор продовжує знайомити читачів зі світом, де чарівниками можуть бути тільки чоловіки.

«Макбет», Ю Несбьо

Цей роман – осучаснена версія шекспірівської трагедії, написана норвезьким автором гостросюжетних трилерів. Це історія про зраду, ненависті, амбіції, сліпому марнославстві і жадобі влади.

©vadimguzhva/iStock

«Де ти поділась, Бернадетт?», Марія Семпл

Головна героїня цієї книжки – незвичайна дівчинка 15-ти років з Сіетла, яка страждає агорафобією. Її батько – комп'ютерний геній корпорації «Майкрософт», а мати – досить ексцентрична жінка, яка в один прекрасний день просто зникає. Дочка стає єдиною людиною, зацікавленою в її пошуках.

«Анна і король Сіаму», Маргарет Лендон

Ця книга заснована на реальній біографії англійки Анни Леоновэнс, яка викладала англійську мову і культуру при дворі сіамського короля Монгкута в 1860-х рр. У цей період у країні назрівала політична змова, в слідстві чого Ганні і королю довелося стати союзниками.

©noipornpan/IStock

«Сканери», Роберт М. Зоннтаґ

Роман-антиутопія німецького письменника оповідає про світ 2035 року, в якому люди зловживають цифровими технологіями, знищують паперові носії інформації і маніпулюють знанням. Крім того, це ще і дивовижний розповідь про дружбу в період глобальних цифрових відкриттів.

«Троє у човні, якщо не рахувати собаки», Джером Джером К.

Це гумористична повість Джерома К. Джерома про трьох товаришів, які вирушили у подорож на човні по річці Темзі з милим песиком. «Троє в човні, не рахуючи собаки» — це настільна книга для шанувальників англійського гумору і справжньої літературної класики, не втрачає своєї актуальності з плином часу.

Читайте також Як ефективно саморозвиватися і не прокрастинировать

7 серіалів на осінь, які допоможуть скоротати вечора
© Deagreez/iStock Для багатьох з нас осінь – це час довгих затишних вечорів з чашкою чаю і улюбленим серіалом. І якщо з чаєм і затишком проблем виникнути не повинно, то
Дитячі книжки українською мовою: 5 оповідань, які варто купити малюкові
© Liderina/iStock Читання дитячих книг – важлива складова розвитку і навчання дитини. Але воно не повинно бути нудним і нав'язаним. Ми хочемо показати вам дитячі книжки
Як навчитися розуміти жарти в іноземних фільмах і серіалах
© bernardbodo/IStock Чи знаєте ви, що дивлячись серіали українською мовою, ви втрачаєте сенс багатьох смішних діалогів? Сьогодні ми розповімо вам про те, як розуміти
19 книг, які допоможуть пережити складні часи
19 книг, які допоможуть пережити складні часи
19 книг, які допоможуть пережити складні часи
29.06.19 Поради про саморозвиток
©Svitlana Unuchko/iStock Як відомо, книги — це не тільки джерело знань, це цілий дивовижний світ, в який ми пірнаємо все глибше і глибше з кожною прочитаною сторінкою.
9 мультфільмів для вивчення англійської мови
©LSOphoto/iStock Англійська по праву вважається основним міжнародним мовою, який повинен знати кожен. Це спонукає мам з пелюшок навчати дітей іноземної мови, що
7 онлайн-бібліотек, де можна читати книги безкоштовно і легально
© IStock Останнім часом читання стало дорогим задоволенням, оскільки за книги в електронному форматі тепер потрібно чимало платити. Таким чином відбувається боротьба з